Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jedyne co na tym rysunku mi nie pasi jakoś to oczy, nie wiem czemu ale taki mi sie wydaje :D

 

nom troszkę je zmodyfikowałem , ale nie miałem na czym się oprzeć i coś takiego mi wyszło ;p

 

a tu coś z tego samego anime tytułowy Bohater:

narutojv.jpg

 

Miałem strasznie kijowy ołówek i dziwnie wyglada kreska ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 2 portrety wykonane ołówkiem jeden na "zamówienie" przyjaciółki ;p drugi z nudów brata naszkicowałem wrzuciłbym ale nie wiem jak zareagują wiec najpierw się spytam smile2.gif

 

No to czekamy, chodź nie wiem czy to dobry pomysł :D Znowu sie zacznie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie można mówić: tego kawałka nie umiem rysować więc nie będę go poprawiał. Wszystkiego można się nauczyć. A szkice może nie genialne, ale fajne i estetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna animacja, ale popraw ten dysk bo wygląda jakby miał przeciąć szyję, a jak nie to prawe ramię (a ranę ma na lewym)

zauważ że rana powstaje później,nie od dysku na ostatnim ujęciu, i tak naprawde nie widać od czego można sie domyślać że zawadziła o jakieś drzewo w biegu. Dysk przelatuje jej przez włosy, oddale go kiedys z centymetr i dodam dźwięki to będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te postacie to tylko pionki ze spranymi czarną magią i narkotykami mózgami, raczej nie myślą tylko słuchają się poleceń. A scigają ową panią, bo owa pani nie jest wcale typową dziewoją, tylko jednym z niewielu żyjących nadal polimorfów, i ktoś ewidentnie zainteresował się jej nietypowymi umiejętnościami. Ale nia ma co zdradzać, bo wiele sie może jeszcze pod względem fabuły zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam wachania czy w ogóle wprowadzać inne gatunki humanoidalne niż człowiek, bo przy obecnej lini fabularnej są całkowicie zbędne, a w końcu świat filmu to jedyny świat fantasy w którym nie ma czegoś takiego jak koń (istnieje tylko w legendach), a bohaterowie jeżdżą na czymś w stylu rowerów, więc nie chcę popadać w tolkienowsko/sapkowska rutynę. Tak czy inaczej barwnych postaci (i mówię tu bynajmniej nie tylko o kolorze skóry) na pewno nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysowane jest trzy razy tyle więc sporo roboty z tym by było. Poza tym, na samym początku to miała być gra o samotności i kolorystyka czerń-biel się wpasowała doskonale. Gdybym jakieś dobre źródło zdjęć miast południowo-wschodniej Azji znalazł, miałbym jakiś wgląd jak oddać klimat takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...