Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A propos krwi to sobie pogóglałem i cuś takiego dot. realizmu wyskoczyło:

While an artery will spurt a bit while the heart is still beating and blood pressure is high, overall blood flows pretty slowly -- especially when severed cleanly by a blade. The victim simply looses blood pressure and collapses (and blood slowly pools).

 

You'd only get blood on you if an initial blunt attack shattered something and released a small mist of blood. If you're getting a lot of blood from sword attacks, I suggest you sharpen your blade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! ale co to za odcięcie głowy bez efektownego rozbryzgu, zaraz by każdy narzekał :D No ale co racja to racja.

sprawdź to: http://www.youtube.com/watch?v=ESChcb9Z_vs 1:05 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z tym serialem to jest tak że 3/4 sie przewija, a z 1/4 jest mega śmiech :D Bardziej wzoruje się na 300 jeśli o sceny walki chodzi, tam też niby wszystko naciągane ale nie tak perfidnie, i z wyczuciem/smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym rysunkiem to jest historia, pewnego razu na lekcji historii nudziło mi się więc postanowiłem sobie kogoś namalować, niestety nasz pan zauważył to i powiedział że jeśli w 3 minuty nie narysuje mu czegoś co było na lekcji dostane pałe, no a że akurat miałem w pamięci jeden obrazek i przerabialiśmy podboje Aleksandra Wielkiego to w 5 minut coś nabazgrałem żeby tej jedynki nie dostać :D , nie wstawił mi tej jedynki ale zabrał rysunek rysunki :D Na szczeście zdązyłem pstryknąć fotkę przed oddaniem, sorry za jakość.

 

 

DSC00713.jpg

 

 

wiem wiem ładny nie jest, wręcz brzydki ale czego sie nie zrobi aby jedynki nie dostać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, teoria czerwonych zębów, to jest coś!

 

Animację oceniam na 4/5, jeżeli dostosujesz się do zachcianek powyższego specjalisty dostaniesz piątkę!

problem jest taki że szybciej bym narysował tą animacje od nowa z czerwonymi kłami niż trwało by samo poprawienie (animacja to nie pojedynczy kadr, nie ma lekko). A że jestem leniwy to pewnie tego nie zrobie, w każdym razie zapamiętam rade na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...