Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Ostre Ci powiem krychu. Chyba sam trochę pobawię się w portreciarza, bo to i Ty i Platyna robicie fajne, motywujące rzeczy.

A czemu brat ma takie usta czerwone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Biust siostry rzecz święta i nie godzi się podważać jego wielkości, jędrności i kształtu zwykłym śmiertelnikom.

 

Dzisiaj na lekcji znajomy pokazał mi zdjęcie grafiki i zapytał: "A tak byś potrafił?"

imgsf.th.jpg

Na dowód, że jednak, narysowałem specjalnie dla tej parszywej małpy.

 

Czas pracy to poniżej 45 minut, narzędziem był ołówek automatyczny wygrzebany z piórnika koleżanki. A za kartkę służył jakiś tekst źródłowy, który nauczycielka języka polskiego mi podarowała. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się iż przerysowany będzie 10 x lepszy bo co to za problem coś przerysować

A sugerujesz, że nie ? To sprawdź na sobie. Nie mam czasu na udowadnianie pierdół.

 

Normalnie, musisz wymyśleć a następnie przerzucić obraz na kartkę. Jeśli ktoś już zrobił obraz, a ty tylko robisz jego kopię, jest to proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jest "płaska" jak piszecie, bluza zasłania co nieco
Szlachetnie bronić biustu swojej siostry przed atakami 13-latków

Szczyt chamstwa czy po prostu głupoty?

 

Krychu, nie wrzucaj tu już nic, dobra rada. Ch3mical to debil i tyle. Platyna, trochę zdziwiła mnie twoja odpowiedź na jego post. Osobiście dawałbym warny za takie coś, bo to ciut nieetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychu, nie wrzucaj tu już nic, dobra rada. Ch3mical to debil i tyle.

 

Z tym Slash jestem sie w stanie zgodzić :D.

 

Ale powiem tak, przez takich użytkowników szkodzimy sami sobie. Ktoś się mezczy i chce pokazać bardzo dobre prace pokazujące jego najbliższych a tu sie pojawiają takie a nie inne treści. Puknijcie się w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, na tym polega cała magia Internetu. Przez chwilę możesz kogoś nazwa dechą, po czym wracasz do szarej rzeczywistości, przy której dzieciństwo Michaela Jacksona jest niebem.

Ta, nie sądzę, żebyś w szkółce też się tak wymądrzał.

 

Widzę, że magię internetu poznałeś od podszewki.

 

 

Ch3mical

 

Brawo, 6 z czytania/pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sugerujesz, że nie ? To sprawdź na sobie. Nie mam czasu na udowadnianie pierdół.

 

Normalnie, musisz wymyśleć a następnie przerzucić obraz na kartkę. Jeśli ktoś już zrobił obraz, a ty tylko robisz jego kopię, jest to proste.

Czyli jakbym ci dał obraz np. Mona Lisa. Leonardo da Vinci to mam rozumieć iż z palcem w d**** byś go przerysował , zachowując przy tym cienie itp. tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym trudnego? <ironia>

Oj, teraz będziecie wymyślać.

 

Judei, ja cie o nic nie oskarżam. I tak wyszło ok jak na szybki szkic.

pomysł nie jest mój

Wiadomo, że to nie kalka. Ale to jest połowa pracy :P .

 

Widzę, że magię internetu poznałeś od podszewki.

Ch3matic, taką magię internetu tworzą właśnie dzieciaczki podobne do ciebie. Na internecie jesteś kozakiem, bo jedyne co znamy, to twoje ip i nick.

 

Dobra ludzie, dajcie z tymi 2 tematami spokój :D . To jest galeria ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mogę powiedzieć o tobie Assassin, więc takie argumenty możesz sobie o kant dupy rozbić. Wy zaczęliście dyskusje, wy się na mnie rzuciliście jak wygłodniałe psy.

Dobra ludzie, dajcie z tymi 2 tematami spokój

To może sam go nie kontynuuj

 

Jakoś do japanstasia się nie przyczepiliście, że powiedział, że wygląda jak galerianka (-prostytutka/dziw*a jakby ktoś nie rozumiał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimek, chciałbym jeszcze coś dodać (mam nadzieję, że mi wybaczysz, weź jednak pod uwagę, że kieruję to do wszystkich osób zamieszanych w ten temat i na gadu gadu nie idzie tego przenieść), bo ch3matic ma do mnie żal:

 

Po pierwsze: galerianka =/= prostytutka. W ogóle nie wiem, skąd takie skojarzenie. Ja tam na temat Stasia się nie mam zamiaru wypowiadać w ogóle, bo tylko czas swój marnuję na głupie pitolenie. Możesz więc czuć się zaszczyconym. Później słyszę tylko od większości redakcji "sam jesteś nolife" i tyle z mojego wysiłku.

 

Wyobraź sobie sytuację, idzie sobie dziewczyna, a ty do niej podchodzisz i mówisz "decha jesteś". Jeżeli nadal wydaje ci się to normalne, to wyobraź sobie sytuację, że idzie Rom, a ty z daleka krzyczysz "Cygan! Cygan!". Nadal mało? To wyobraź sobie sytuację, gdy dziewczyna mówi ci... zresztą nieważne, domyśl się :) .

 

Śmianie się z czyjejś głupoty jest ok, ale z czegoś, na co wpływu nie miał - już niezbyt. Postaw się zawsze w sytuacji innej osoby i niech Bóg będzie z tobą.

 

Amen.

 

To żeby mi Mimek nie dał po łapach to ja tu napiszę :)

Może trochę odbiegnę od tematu, ale trochę mnie zbulwersował ostatni akapit tego posta.

Ja wyznaję regułę, że jakiekolwiek śmianie się z kogoś nigdy nie jest ok, bo tak naprawdę nie mamy wpływu na nic (mówimy tu o wyśmiewaniu, a nie towarzyskim, żartobliwym wytykaniu przywar). Dlatego nie dopuszczam już do siebie żadnych uczuć typu pogarda czy nienawiść. Choćby ktoś był największym głąbem to nie ma na to wpływu. Światem rządzi determinizm, a coś takiego jak wolna wola nie istnieje. Teraz rzucą się na mnie chrześcijanie. Ale to moja wiara i mam prawo ją głosić. Na swoją obronę powiem, że wszystko oczywiście zależy od definicji wolnej woli, a kościół katolicki wbrew pozorom w dużym stopniu zgadza się z moim rozumowaniem. Wszystko to uwarunkowania genetyczne, wpływ otoczenia i wychowanie na które nie mięliśmy wpływu. Ta "wolna wola" to tak naprawdę pewna funkcja. Umysł dla bodźców podanych jako argumenty zwraca pewien wynik (naszą decyzję).

To po pierwsze. Po sekundo jak bardzo głupi ktoś by nie był nie widzę powodu by uważać się za lepszego i dawać sobie prawo do wyśmiewania go. No bo kto dał ci prawo do ustalania czyj styl życia jest lepszy? A może nie liczy się inteligencja tylko siła i to my jesteśmy durni, a dresiarze są wspaniali?

Niestety pogarda leży w ludzkiej naturze i pewnie nigdy z niej nie wyjdzie.

Może komuś da to trochę do myślenia. Kilka osób udało już mi się na stronę determinizmu przeciągnąć.

 

Dziękuję, Platyna.

 

P.S. Nie oczekuję, żadnych odpowiedzi na tę notkę. Chociaż wszelkie przemyślenia własne są mile widziane. Można się ze mną nimi podzielić w razie takiej chęci.

 

Ło jezu, Platyna xD . Z reguły precyzuję moje wypowiedzi, ale teraz po prostu uznałem, że mnie dobrze zrozumieją inni i zakończę temat. Nie miałem ochoty, szczerze powiedziawszy, dłużej siedzieć wczoraj na tym forum. Tyle pisałeś przez jeden głupi akapit, który może trafnym nie był, ale miał w fajny sposób podsumować całość.

 

A jeżeli fascynujesz się tak determinizmem, duszą, wolną wolą, religią, tradycjami chrześcijańskimi, czy kulturą, to mogę ci dać numer gg wyluzowanego księdza, który jest moim wychowawcą :P . Ja osobiście zostaję przy mojej religii i być może jeszcze rok temu bym jak najbardziej ci uwierzył, teraz mam jednak swoje teorie i mam zamiar się ich trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Propa, po sklejeniu w całość ten fragment jest twoim arcydziełem. Szczególnie fajnie wygląda z widokiem od boku i dynamicznymi postaciami. Taki film to i obejrzeć miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...