Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z00FS.png

 

heh, ta kartka się Ci nieźle wygina.

Jak mam się czepiać, to facet u góry ma niepotrzebnie takie górki na policzku, jako mięśnie, ale tam raczej powinno być nieco inaczej. I kobietce nos bym zrobiła równolegle do linii oczu i ust. Ale to szczegóły.

Jak się mam nie czepiać, to jest ładnie, choć niewiele na tej stronie akurat.:)

 

 

Poprawki wrzucam hurtem. Skóra u babki poprawiona nieco, by się nie świeciła, noga też, ale nie wiem czy dostatecznie, bo tam się zrobiło bardzo czarno na moim nowym monitorze, musiałam zdjąć cienia sporo i nie wiem co było prawdą. Muszę jej krawędzie poobcinać, wiem. Złota babka dostała lżejsze tło... tak myślę:) i lepsze rzęsy, Ignis chodziło mi o rzęsy, brwi wiadomo było, że nie gotowe, ale rzęsom brakowało czegoś... jest subtelna różnica.

I mam ważne pytanie, tyczące się obczajania kolorystyki mojego monitora. Co widzicie w pomarańczowym kółku? (jest zupełnie czarno, czy są linie)

 

niuniad8922.jpg

 

rosario_v1.jpg

 

wloski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo chyba masz za jasno monitor ustawiony, masz ty na nim w ogóle 100% czerń? Przyłóż sobie jakąś kartkę z głęboką czernią do monitora i dopasuj sobie jasność tak by czerń z kartki zmieszała się z czernią obrazka na tej stronie: http://www.tvtest.pl/telewizory-o-najlepszej-czerni/

Tylko kartka powinna być gruba by sam ekran przez nią nie prześwitał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowerek.jpg

takie tam na fejsbunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...