Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Taki dithering na szybko. ( 20 minut roboty )

Dithering.pngrgbBobchinchilla.png

HuderLord.. moze to i lepiej wyglada, ale w tym momencie juz nic z tym nie zrobimy. Mamy juz kilka animacji, natomiast nie mamy juz czasu na zmiany calych animacji :(

... w kazdym razie, dzięki...

no i jeszcze t-800 mowi zebysmy dodali element horroru w grze... ja wymiekam, bo gra miala byc kierowana do dzieci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

thanks all :)

 

Piękny, ale pokaż referke :D

Żebyś się nie zdziwił, referyką było któreś zdjęcie Johnnego Deppa, którego teraz nie mogę za chiny znaleźć (zjechałem na sam dół grafiki google i dupa), pamiętam tylko, że wpisałem z błędem johny depp i, że miał na nim krótkie włosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca prosta, aczkolwiek starałem się zrobić ją dokładnie, wrzucam ją z uwagi na fakt, że podoba mi się jej klimat (kwestia gustu). Być może stopniem skomplikowania niektóre inne moje prace ją przeważają. Jednak nie samą techniką człowiek żyje. Pozdrawiam. :thumbsup:

 

SIdUG.jpg

 

EDIT:

Mały bonus. Gif. Just for fun. :)))

3cPGc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bez kitu, Depp : D

Imo twoja najlepsza praca z dotychczasowych, jeśli chodzi o twarze. Przy takim czymś z głowy byłbyś królem

Niby tak i do teraz tak myślałem cały czas i nie korzystałem z referek, ale dotarło do mnie, że nawet sratejko i wszyscy malarze i graficy korzystali/ją z referek, czy to na żywo ktoś pozuje, czy to zdjęcia. Tak to se rysowałem rok te mordy z wyobraźni i zero postępu, także na razie daruje sobie moje ambicje na rzecz lepiej wyglądającej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...