Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

merry%20christmas.png

 

to dziś w szkole robiłem, bez tabletów chociaż mają je gdzieś w szafkach pochowane, rozdziałka monitorów 1024x768 chociaż 22" i panorama, wtf >.>

No i do tego polski Photoshop o.O

 

węgielki niepotrzebnie mają bevel and emboss ale o tym skapnąłem się jak już bez powodu połączyłem wszystkie warstwy bałwanka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja wszystkie 3 ^^

 

ale ja mam specke "Grafika", pierwsza lekcja w tym polroczu wlasnie byla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czyli z niczego nic nie będziesz umiał, tak jak i u nas na "multimediach". A jaką będziesz miał specjalizację?

 

@Chell: tak to jest w gimbazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z niczego nic nie będziesz umiał, tak jak i u nas na "multimediach". A jaką będziesz miał specjalizację?

 

@Chell: tak to jest w gimbazie :)

"Systemy Operacyjne i Sieci Komputerowe" jedyna w mojej szkole, ale za to zdawalność egzaminu zawodowego mamy 95+%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wektor to czarna magia. Jak już to ze wstawkami rastowymi.

Takie krótkie info: Grafika rastrowa to taka grafika, do której opisu używamy pikseli. Grafika wektorowa to taka grafika, do której opisu używamy obiektów (figur). Grafikę wektorową można interpretować różnie, grafikę rastrową jednoznacznie. Grafikę wektorową można "logicznie" powiększać, grafikę rastrową nie. Po przeanalizowaniu tego, co napisałem, dojdziesz do wniosku, iż nie istnieje możliwość łączenia tych dwóch rodzajów grafik, a zatem twój post nie ma sensu.

Obrzydliwa.

Biust niemal na brzuchu, a fuj!

Niby hejting, ale rację po części ma. Co się znajduje między głową a biustem postaci :D ? Reszta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie krótkie info: Grafika rastrowa to taka grafika, do której opisu używamy pikseli. Grafika wektorowa to taka grafika, do której opisu używamy obiektów. Po przeanalizowaniu tego, co napisałem, dojdziesz do wniosku, iż nie istnieje możliwość łączenia tych dwóch rodzajów grafik, a zatem twój post nie ma sensu.

Grafika rastrowa jest 2 wymiarową tablicą zawierającą informacje o kolorze (oczywiście czysta bitmapa bez kompresji!).

Grafika wektorowa jest zapisem wektorów tworzących figury geometryczne.

Grafikę rastrową wewnątrz grafiki wektorowej nazywamy obcym ciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika rastrowa jest 2 wymiarową tablicą zawierającą informacje o kolorze (oczywiście czysta bitmapa bez kompresji!).

Gwoli ścisłości, nie masz racji i nie wiem po co próbujesz mnie na siłę poprawić, jeśli z punktu widzenia syntaktycznego to co napisałem było całkowicie poprawne. Bitmapa jest 2-wymiarową tablicą pikseli, natomiast grafika rastrowa jest reprezentowana przez bitmapę. Mylisz pojęcia. Grafika rastrowa to rodzaj grafiki, to nie to samo co pixmapa.

Grafika wektorowa jest zapisem wektorów tworzących figury geometryczne.

Wektor to pojęcie wieloznaczne, z tego względu zastosowałbym się jednak do używania niezawodnej nazwy "figura" ;) .

Grafikę rastrową wewnątrz grafiki wektorowej nazywamy obcym ciałem :)

A czym jest to obce ciało ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...