Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nowa że tak powiem zajawka. Tatuaże w chronologicznej kolejności, przy skrzydłach miałem maszynke pierwszy raz w ręce, przy leonie zawodniku męczyłem własną biedną nogę, przy merylin monroe sie rozkręciłem (przyznam ze jak na 4 dziare to efekt lepszy niż się mogłem spodziewać). Zdjęcia trzeciej dziarki brak, a szkoda bo była niezła :)

skrzydelkax.jpg

leou.jpg

maryxd.jpg

przy marylin nie widać tego co wyczarowałem białym pigmentem, ale taka jego zaleta że robi sie widoczny dopiero jak skóra sie wygoi, ale gość obiecał że podeśle zdjęcie za kilka dni więc napewno się podzielę :)

co do leona tak wiem dziara prosta i głupia ale taka miała być, a to jakie miny strzela przy napinaniu mięśni jest po prostu boskie i prześmieszne. Wzór oczywiście mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna, zwykla normalna dziara. A Oni zaryzykowali i wyszli szczesliwi :) Zreszta daj spokoj koles zaoszczedzil 1500zl bo tyle by mu krzykneli za marylin monroe w salonie tatuazu jesli w ogole cos takiego by zrobili, a to juz zalezy. Wiec nikt raczej powodow do placzu nie ma :) Druga sprawa kazdy kiedys zaczyna tak? Gdyby nie bylo chetnych na 'pierwsza; dziare to w zasadzie nie istnialoby takie cos jak tatuowanie bo nikt by sie nie przebil :) Trzecia sprawa - zalozmy ze bym cos spieprzyl - gosciu pojdzie do salonu i zaplaci 10x mniej za poprawianie niz za robienie od nowa, ale nic nie spieprzylem wiec problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta a potem przychodzi koles a oni dziaraja mu gowno bo mysla ze skora zachowuje sie jak slonina. Mozna trenowac na szynkach bananach czy innych smieciach ale to nie ma kompletnie nic wspolnego z dziaraniem skory, nie oszukujmy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,szybciej to zdjecie jest krzywe :) Skrzydla sa idealnie, tylko wiadomo jak gosc rusza ramionami to i skrzydla sie przemieszczaja, jak siedzi sa inaczej ulozone i rozciagniete, jak stoi inaczej, wszystko jest plynne wiec sie nie dziw ze jedno wydaje sie byc odrobine wyzej w takiej czy innej pozie.skora to nie kartka - takie zycie :)

Co do dziarania szynki czy skory swini. Co to ma wlasciwie niby dac? Dajcie spokoj to tak jakby probowac rysowac dlugopisem po asfalcie, nie nauczysz niszczac dlugopisy na asfalcie rysowania na kartce, skora swini czy slonina zupelnie inaczej przyjmuja pigment, nie krwawia, nie brudza, nie narzekaja, nie wierca sie nie krzywia z bolu, no i mozesz je podniesc w lapy a 210cm goscia (tylke ma ten ze skrzydlami) do reki nie wezmiesz tylko zastanawiasz sie jak wykorzystac jego plecy ramie czy noge zeby dalo sie komfortowo rysowac. Dupa a nie uczenie takie cos. Szybciej bym byl w stanie zrozumiec uczenie sie tatuowania rysujac dlugopisem po ciele - mialo by to wiekszy sens, no ale kto ma czas na takie pierdoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...