Skocz do zawartości

PSP Go !


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa... jak dostaniesz DS'a to zmienisz swój pogląd na konsole :D .

przestań pieprzyć. DS jest lepszy od PSP, ale nie popadajmy w skrajności! jakoś ja dorwałem Wii (porównywalna rewolucja, pewnie też nagle zrobi się modna w społeczności jołziomów, przejmie stanowisko PS3 i Xboxa 360 i znowu wstyd będzie mieć maszynkę ninny), ale mój pogląd na konsole do cholery jasnej nie zmienił się, piloty mnie nie rajcują, a białe pudło kupiłem bardziej dla SMG, Smash Brosa i VC, niż dla łii sports, które ostatni raz z własnej woli odpaliłem jakieś półtora roku temu.

imo jak założyciel tematu miał do czynienia z iPodem Touch, to go dotykowy ekran tak bardzo nie zachwyci.

 

btw. co to jest "Da"? (powinno być DSa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na PSP dominują nieoryginalne produkcje i porty + parę lepszych i bardziej świeżych gier, które mi do gustu nie przypadły, a przy DSie masz typowo japońskie popierdółki i erpegi oraz kilka naprawdę dobrych gier. przyczyna, dla której polskie ją-zią pokochały DSa jest dla mnie nieznana, a twoje pytanie sugeruje, że DS jest gorszy od PSP, co jest nieprawdą, ale nie można popadać w taki radykalizm jak grupa osobników z tego forum.

 

o homebrew i emulatorach nie wspominam, bo kupując PSP Gone tego nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież biblioteka gier na psp ostatnio powiększyłą się o assasin's creeda, motorstorma, disagea (czy jakooś tak lol), LITTLE BIG PLANET!

no, nie liczę starszych tytułów jak GoW czy wszystkie części gta (ostatnio wyszło gta chinatown wars ) albo mhfu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to co powiedział Wojzax , praktycznie wszystkie produkcje na NDS'a są dziecinne (graficznie) .
Więc jeśli Ci taki styl nie odpowiada to kup PSP, gdzie gry mają "normalną" oprawę graficzną. Proste.

 

Jedyne rozwinięcie skrótu FF jakie mi przychodzi do głowy to "Final Fantasy", a gier z tej serii wyszło na DSa kilka. Sprecyzuj, o którą chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
"biblioteka gier - zadowalająca"? ja ostatni raz po nowy komercyjny tytuł sięgnąłem rok, dwa lata temu

od tamtej pory jadę wyłącznie na emulatorach, od święta jakieś homebrew i wormsy.

 

A w LittleBigPlanet nie grałeś? Bo ja się oderwać nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mimo wszystko przyznać, że grafika lepsza niż na DSie.
Nie. Przez koszmarny aliasing PSP to jedyne urządzenie, od którego bolały mnie oczy. Wygrywa w sumie tylko rozdzielczością, bo jazda na podbijanie polycounta skończyła się razem z poprzednią generacją ^_^

 

A właśnie, są na NDS jakieś mroczniejsze, dojrzałe produkcje, tylko niejapońskie?
Dementium: The Ward, jeśli chodzi ci o język, to Hotel Dusk, Flower Sun & Rain, Another Code/Trace Memory (nie daj się zwieść grafice), Call of Duty 4 (powtarzam się jak cholera, ale co tam: nie ma lepszej opcji niż stylus, jeśli chodzi o sterowanie w FPS-ach), seria homebrew Lone Wolf, The Dark Spire, Shiren itp. Generalnie głównie visual novel i dungeon crawlery.

 

polskie ją-zią pokochały DSa
HAHAHA

Lol, dobre.

 

DSi LL omijaj szerokim łukiem - ekran jest większy, ale rozdzieczość ta sama, więc w efekcie ppi jest niższe niż He Pingping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki na DSie -
.

 

Ojacie, tła 2d!

 

Nie oszukujmy się, PSP ma po prostu lepszy osprzęt do obsługi bardziej zaawansowanych gier, typu LBP czy wyścigówki a nawet takie sieczki. A jeśli coś z bardziej mocniejszą grafiką pojawia na DS, to są to raczej wyjątki potwierdzające regułę, np. Squad Command (porównajcie sobie wersje PSP i DS.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu PSP i NDS celują na dwa różne typy graczy. PSP na tych co chcą mieć najnowsze części wszelakich tasiemców oraz wszelkie głośne hity, a NDS na tych, którzy jednak wolą produkcję z mniejszym rozgłosem ale w wielu przypadkach bardziej grywalną. Co kto woli. Ja osobiście bym brał NDS. Dla mnie główną jego zaletą jest natywna obsługa gier na GBA (DS Lite), a na GBA było sporo świetnych gier, które teraz można dostać za śmiesznie niską cenę. Inna zaleta to taka, że nie trzeba się męczyć z przerabianiem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ekhm , będzie to moja druga konsola (kiedyś miałem GBA) i za bardzo nie wiem o co chodzi z firmware .

A i zapomniałem napisać , że jeśli kupie PSP to trwale przerobione .

 

Nie ma konsoli trwale przerobionej. Nie ma PSP trwale przerobionego.

Firmware to oprogramowanie, taki system operacyjny konsoli - do PSP obecnie najnowszym jest bodaj 6.00 (Pirackie to 5.50-GEN-D, najnowszego na razie nie udało się shackować, aczkolwiek da się oszukać wiele gier). Na NDS nie wiem jak to wygląda, na Xboxy najnowsze jest z dzisiaj (ale tu przeróbka = ban), a na PS3 w czwartek (3.10, brak przeróbek i lewego firmware).

 

PSP przerabia sie głównie samemu, wgrywając lewe oprogramowanie, ale w każdej konsoli robi się to inaczej i jak ktoś nie ma umiejętności - no to będzie miał fajną obudowę niedziałającej konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie wiem jak jest w konsoli 3XXX, bo ja mam pierwszy model, i z 2.XX wracałem na 1.50, i potem na pirackie, kolejno wraz z nowymi aż do 5.00 M33-6 (najnowsze to 5.50-GEN-D, na które nie chcę przechodzić). Trochę tego było, może nie jest jakieś super skomplikowane, ale trzeba mieć jako taką wiedzę i pomyłka naprawdę uczyni z konsoli przycisk do papieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...