Skocz do zawartości

PSP Go !


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ssie, nie kupuj.

sięgnij pod DSa lub stare modele PSP

 

plusy:

+ eeee... 16gb pamięci?

minusy:

- nie odsprzedasz kupionych gier (tylko PS Store)

- są drogie (ceny podobne do pudełkowych)

- skandaliczna cena samego sprzętu

- brak napędu UMD (nie masz dostępu do pełnej biblioteki gier)

- z tego co wiem ergonomia kuleje (opinie są różne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie prosto - to ssie. Kolega kupił nóweczkę i po 3 miesiąc użytkowania chce się jej pozbyć - można się przy niej zanudzić, jest mało gier fajnych gier. PSP to nie komputer. Proponuję już szybciej zakup xklocka, albo dozbieranie do nowego komputera. ODRADZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil-GM:

A jak ktoś chce konsolę przenośną? Będzie brał do kieszeni Xboxa wraz z telewizorem?

 

Zresztą, jak już się chce konsolę przenośną, to tak jak Jaklub wspomniał najlepiej. PSP Go to nie wypał, chyba, że masz zamiar kupować gry przez neta tylko i się męczyć na tej wyjątkowo niewygodnej konsoli (chociaż nds jest nie lepszy pod tym względem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja nie narzekam na moje PSP, ale posiadam najstarszy model - z napędem UMD. Wersja Go! niestety odpala tylko gry pobrane z PlayStationStore i nie posiada napędu na płyty. Na razie nie jest też przerabialna (aczkolwiek Homebrew Enablery, czyli HENy już podobną są). Pozostaje więc zakup oryginalnych gier w sklepie (Minis: 10 - 50 zł, Normalne gry: 69 - 199 zł).

 

Jeżeli chodzi o konsole przenośne, to w Polsce opłaca się tylko NDS i PSP Classic, PSP Go absolutnie nie jest wynalazkiem na nasze warunki i zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym brał NDS, ale to zależy od tego jakie Ty wolisz gry, na obie konsole są różne tytuły w dużej mierze.

 

Zresztą, warto się teraz interesować iPhone lub iPod Touch jako konsolą do grania, bo wychodzą na nie coraz ciekawsze tytuły (chociaż kierowanie samochodem w grze przez przechylanie telefonu musi śmiesznie wyglądać :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na jakiś Gamespot czy dowolną inną stronę o grach, zobacz sobie gry na DS posortowane od najwyższych ocen, potem tak samo dla PSP i po tym zdecyduj co Ci bardziej odpowiada. Mam obie konsolki i obie mają swoje zalety, ale gry są na nich zupełnie rózne. Skype i inne bajery są mało ważne - i tak chodzi głównie o to czy będziesz miał w co grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię ciągnie ładna grafika (jeśli można tak powiedzieć o trójkątach i kwadratach...) to bierz PSP, ale według mnie kup sobie NDS, obiecuje, nie będziesz żałował :). A w PSP na pewno cię kręci ten duuużyyy ekran na 1 cal ( :D) i ten ładny wygląd konsoli, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię ciągnie ładna grafika (jeśli można tak powiedzieć o trójkątach i kwadratach...) to bierz PSP, ale według mnie kup sobie NDS, obiecuje, nie będziesz żałował :). A w PSP na pewno cię kręci ten duuużyyy ekran na 1 cal ( :D) i ten ładny wygląd konsoli, czyż nie ?

PSP Go ma ekran bodajże 3,8 cala no i trzeba mimo wszystko przyznać, że grafika lepsza niż na DSie. Chryste, nagle DS stał się modny i teraz wszystkie jołziomy za nim przepadają, aż się wstydzę, że chciałem je kupić i wolę je od PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie psp go ssie, jedyne plusy jakie ma to lepszy ekran, 16 gb wbudowanej pamięci i trochę więcej ram.Na pierwszy rzut oka ładnie wygląda ale po kilku godzinach grania będą boleć Cię palce od dziwnie ułożonych przycisków, na dodatek triggery są ułożone masakrycznie, i po wysunięciu ekranu ciężko jest je wcisnąć, no i nie masz napędu do gier na umdkach.Najlepszym wyborem jest psp 200x i 300x, nie mają wbudowanej ale są przerabialne i sprawdzone.Co do DSa - nie wiem, nie znam się ale sam już powoli zacieram rączki gdyż mikołaj już pewnie odebrał mój list z życzeniem co bym chciał na gwiazdkę... :)

btw. Ja sam mam psp 200x z softem 5.00 m33-3 i kartą 8 gb już od ok. roku albo mniej i stanowczo mogę stwierdzić-bierz!

na dodatek teraz doszło lub dojdzie pełno nowych tytułów, a obecna biblioteka gier jest naprawdę zadowalająca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie psp go ssie, jedyne plusy jakie ma to lepszy ekran, 16 gb wbudowanej pamięci i trochę więcej ram.Na pierwszy rzut oka ładnie wygląda ale po kilku godzinach grania będą boleć Cię palce od dziwnie ułożonych przycisków, na dodatek triggery są ułożone masakrycznie, i po wysunięciu ekranu ciężko jest je wcisnąć, no i nie masz napędu do gier na umdkach.Najlepszym wyborem jest psp 200x i 300x, nie mają wbudowanej ale są przerabialne i sprawdzone.Co do DSa - nie wiem, nie znam się ale sam już powoli zacieram rączki gdyż mikołaj już pewnie odebrał mój list z życzeniem co bym chciał na gwiazdkę... :)

btw. Ja sam mam psp 200x z softem 5.00 m33-3 i kartą 8 gb już od ok. roku albo mniej i stanowczo mogę stwierdzić-bierz!

na dodatek teraz doszło lub dojdzie pełno nowych tytułów, a obecna biblioteka gier jest naprawdę zadowalająca!

 

Taaa... jak dostaniesz DS'a to zmienisz swój pogląd na konsole :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...