Skocz do zawartości

Gang


ziomekkamil

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Gang

Gatunek: platformówka,Strzelaninka

 

Opis: Jesteś gangsterem obcy gang zabił ci ziooma musisz sie zemscic.Możliwosc 2 graczy

 

Download: https://gmclan.org/up5977_4_GangFullVersion.html

Rozmiar pliku:7 mb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja98%Lenin2%(pokazał czestotliwość strzelania)

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja 90% Smarzeek2%(gostek z bazooką)

Muzyka:
Black attack i ja

Screeny:

https://gmclan.org/uploader/5977/3.jpg

https://gmclan.org/uploader/5977/2a.jpg

https://gmclan.org/uploader/5977/23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? Ani to nie wygląda ani nie warto. Grafika to tylko jakieś murki i postacie z resource packa. Jak zobaczyłem napis "wszystkie prawa zastrzeżone 2009" to omal z krzesła nie spadłem przez rofla.

Chcesz mi powiedzieć że postać pl1 i pl2 są twoje? a może muzyka też jest twoja?

Dźwięki także nie są twoje. Zastanów się 5 razy czy aby na pewno wystawiasz swoją grę do odpowiedniego działu.

 

To jest "Gotowe gry i programy" a nie jakieś wersje beta bo szczerze mówiąc ta gra nie wygląda nawet jak na demo a na zapowiedź.

 

Ocena: pała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie bugi:

w trybie "WOJNA" nie da się sterować drugim graczem, bo i tak chodzisz pierwszym, jak wezme uzi/karabin (jak to nazwales) i klikam 2 to nadal strzela pistoletem, a sterowanie na dwóch to porażka, bo jeśli jeden chodzi strzałkami to jak drugi ma enterem strzelać?

Ogólnie 2-/5

No i grafiki każda z innej bajki, muzyka mi się nie podoba, więc tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że grafikę zmienisz prawie całkowicie, a tak to zostały ciągle przydkie niebo i cegiełki:/

I nadal pozostało parę bugów, m.in. typek strzelający przed te cegiełki.

Grafika: Ja 90% Smarzeek2%(gostek z bazooką)

Ten gostek z bazuką to raczej 20% całej grafiki w grze.

Myślałem, że pełna wersja będzie w miarę dopracowana, ale się przeliczyłem. Bardziej nazwałbym to kolejną wersją dema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja poprzednia gra wojna vegety bayla lepsza chociarz byla zgapiona troche niesprawiedliwie oceniecie.

 

Jeszcze takie bugi:

w trybie "WOJNA" nie da się sterować drugim graczem, bo i tak chodzisz pierwszym, jak wezme uzi/karabin (jak to nazwales) i klikam 2 to nadal strzela pistoletem, a sterowanie na dwóch to porażka, bo jeśli jeden chodzi strzałkami to jak drugi ma enterem strzelać?

Ogólnie 2-/5

No i grafiki każda z innej bajki, muzyka mi się nie podoba, więc tym bardziej.

 

 

są 2 entery jesden tam gdzie sa numlocki

 

 

 

 

a pozatym to ci sie ***** czepiasz jak sam lepszej gry niezrobiłeś bo wcale niezrobiłęś pierwob gre a pozniej osądzaj

 

 

 

 

możecie dac mi bana ***** mie to jak ma mie jakis moobek oceniac.

 

Kultura, proszę pana, obowiązuje nie tylko kiedy rodzice patrzą. Warn za słownictwo i doubleposta.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lol, widać że prezentujesz poziom bohaterów swoich gier.

 

A co do produkcji to jest zdecydowanie nienadająca się do zewnętrznych pokazów, ale siedzi w niej coś dziwnego, skoro zauważył to Japan. Ja niestety nic nie zauważyłem, fizyka jest nawet miła, bo skacze się ciężko i nie można sterować w locie, ale grafika, kolorystyka, oprawa i ogół tego co nazywamy pięknem gry to jakaś paranoja. 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak po pierwsze menu - niezbyt ładne. Gra jest zbyt trudna przynajmniej dla mnie. Z grafiką się zbytnio nie postarałeś i nie chodzi tu o to że nie jesteś dobrym grafikiem czy coś w tym stylu. Nawet tło mogłeś wyguglować, jakieś niebo zamiast tego błękitnego koloru. Mogłeś też dać jakieś budynki a nie same cegłówki. Muzyka nawet nawet pasuje do tej gry. Ogólnie niezbyt się postarałeś. Ta gra mogła wyglądać o wiele lepiej. Jest to dobry pomysł na grę ale złe wykonanie. Mam nadzieję że poprawisz grafikę, fabułę i ogół gry - wtedy z chęcią zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zbyt trudna bynajmniej dla mnie.

Jak ja kocham kiedy ludzie chcąc wydać się mądrymi używają niezrozumiałych dla siebie słów.Uwaga uwaga "bynajmniej" to zaprzeczenie.

@topic gra rzeczywiście trydna pociski z bazooki dziwnie lecą, powinny najpierw być powolne, potem robić "szuuu" i wreszcie przyspieszać. Muza niezapętlona, więc gdy się skończyła byłem trochę zawiedziony. I czemu nie ma resetu gdy spadnę tylko gdy coś mnie walnie? Mogłeś się bardziej postarać 2/5.

PS. Gang game studio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie loluj mi tu. Bazooka w tej grze, sądząc po wyglądzie tych 'pocisków' działa na rakiety. A nie wmówisz mi że rakiety nie mają własnego napędu. A i znalazłem w gierce błąd stylistyczny. Gangsterzy powinni używać min i bazook?

 

 

Widac ze "ziomek" jest wielkim fanem GTA San Adreas, Wiec to napewno dlatego sa tam bazzoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jak markar twierdzi, ta gra ma w sobie to coś.

Niestety ja tego nie widzę. (Cóż za zwrot akcji xD)

 

Monotonna, nieestetyczna i najważniejsze: za trudna. Powiedzcie mi jak to jest że za każdym razem mnie rakiety na samym początku zabijają... -.- 2/5 -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...