Skocz do zawartości

Dajcie mi radość


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może to ten wiek dojrzewania.. może depresja a może Nikotyna!? Staram się rzucić.. Rano jak wstaje jestem taki zamulony, wychodzę na dwór, zamulony, pale fajke.. Odrazu zaczynam się bawić :D wracam do domu.. znów zamułka i smutek.. Czytałem że nikotyna właśnie powoduje huśtawki nastroju, nieuzasadniony smutek też..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, dla mnie jesteś zmarnowany. Po pierwsze, wygląda na to, że nie masz kolegów/przyjaciół normalnych lub kogoś komu byś mógł się zwierzyć. Potrzebna Ci dziewczyna... no ale w takim stanie nie znajdziesz żadnej się szanującej. Pijesz, bierzesz, palisz, zadajesz głupie pytania na forum o programowaniu, jakieś problemy z rodzicami. Człowieku ogarnij się. Nagle wpadasz na forum i chcesz wszystko rzucić, picie, palenie, branie ? Jeszcze te szczeniackie psychodeliki czy jak to świerwo się nazywa. To jest dobre dla gówniarzy, to jest szpan, to jest niszczenie samego siebie. Daleko nie pociągniesz i skończysz jak większość ćpunów. Zróbże coś z sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak tylko zobaczyłem temat, od razu pomyślałem "o rany, Cora Wind znowu bredzi". Człowieku, ty zwierz się rodzicom, księdzu, psychologowi czy komuś w tym stylu, zamiast zadawać pytania na forum, którego użytkownicy nie są bynajmniej znani z poważnego podejścia do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie nic pisać, Cora zamulasz i taka prawda ogarnij sie i nie gadaj pierdół, dużo dobrych rad ludzie popisali w wszystkich twoich tematach a ty dalej swoje.. życie to nie bajka polska to nie jamajka, i ch**.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź już Cora zemrzyj na jakiejś wysokiej sośnie i grubej linie bo wszystkim humory psujesz jak wpierniczasz się na forum bo robisz sobie krzywdę pilotem, albo odkryłeś jakąś filozoficzną prawdę po ćpaniu. Zamiast normalnie żyć to ćpasz, palisz, chlasz na potęgę z kumplami, bo z tego co widzę tylko te używki, które wypalają się w 5 minut a potem znikają to jedyne co w twoim życiu radosne. Jak nie skończysz z tymi ścierwami i będziesz dalej tu pisał jakieś głupoty to przywiąż się do jakiegoś kamienia przy jaskini niedźwiedzia żebyś nie uciekł i wsadź mu patyk w odbyt, przynajmniej się misiu naje.

 

Kochani

 

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zemrzyj na jakiejś wysokiej sośnie i grubej linie
Ale mu poradziłeś :o

 

Wyrzuć z domu wszystkie używki jakie masz. Mój wujek tak zrobił, i rzucił (on akurat fajki, lol) :P

Tzn. mówił, ze go korciło, ale wiedział, że postanowił rzucić, więc nie szedł do sklepu.

Trochę hardcorowa metoda, ale jak masz silną wolę, zadziała na pewno ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl-pl.help-eu.com/pages/Chcę-rzucić-arreter-16.html - zamiast tysiąca rad na temat rzucania palenia, jeden link do akcji tworzonej za pieniądze Europejczyków i już. Zresztą, z góry założyliście, że przyczyną doła są fajki. Cora, znajdź sobie odpowiednią dziewczynę i po jakimś czasie będzie lepiej (: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A Haribo w kaloszu w ogóle poprawiłoby sprawę.

zelkiwj0.jpg

Trochę trudno mu będzie znaleźć dziewczynę, skoro bije, pali, bierze, itd.

Właśnie łatwiej. Może nie jakąś fajną, ale 4/5 blachar i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cora, ogarnij się, czy masz jakieś problemy z kolegami na podwórku?

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

 

 

Sry, ale przeczytaj to:

Z czego Kochani czerpiecie najwięcej radości? Ona mnie chyba nie lubi.. Za to wykorzystuje mnie tyko gdy mam pieniądze... Smutek jest za to jak brat... Nie opuszcza mnie na dobre i... na dobre..

I zastanow sie nad tym co napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lolik, to było ######ste. :P

Cora zacznij uprawiać jakieś sporty. Będziesz wracał tak zmęczony że nie będziesz już pamiętał żeby się czymś tam smucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup se pastylki niqutin, naprawdę działają, moja mama rzuciła dzięki nim palenie 12 zł za listek :)

same pastylki gówno dają, mama ma silną wole i taka prawda. Tylko tyle że nakręcają "łykłem pastylke to wypadałoby nie palić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siły woli nie przezwyciężysz tabletkami. Musisz sobie powiedzieć, że nie będziesz palił albo ćpał i przestań. Nic ci nie da takie coś jak np. jutro spalę 5 pojutrze 4 aż przestanę bo to nie działa. Będzie tak, że jednego dnia machniesz 3, a jak jutro miałbyś machnąć 2 powiesz "a co tam, zjaram więcej, jutro mniej" i tak się zacznie spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z czego Kochani czerpiecie najwięcej radości? Ona mnie chyba nie lubi.. Za to wykorzystuje mnie tyko gdy mam pieniądze... Smutek jest za to jak brat... Nie opuszcza mnie na dobre i... na dobre..

qwesda.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...