Skocz do zawartości

Zablokowane Teletubbies: Inny wymiar


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

pio trek , kryniak!!! chyba wspomniał że był jeszcze newbie, pewnie była to jedna z pierwszych jego gier i po prostu chciał zaprezentować swoje dzieło.

Co prawda jego dzieło budziło trochę kontrowersji, ale jak na mój gust to mi się nawet spodobało; widać że chłopak ma poczucie humoru :D

Zrób 2 część o wiele bardziej udoskonaloną, z większą liczbą gier itp., już o tym pisałem.

Nie wiem jak inni ale gra jest fajna i czekam na jej lepszą kontynuację.

 

kryniak!!! , podejmiesz się tego? (żebyśmy cię nie męczyli XD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Załąmie się z tym ostrzeżeniem to ja już widziałem Grę co miało znaczek PEGI w orzedziale wiekowym 7+ i wiesz co? Tam więcej tryskało Krwi (tz. bo wsumie zielonej mazi z potworów ale na jedno wychodzi) niż w GOTHCIU PO ZAMORDOWANIU GOŚCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załąmie się z tym ostrzeżeniem to ja już widziałem Grę co miało znaczek PEGI w orzedziale wiekowym 7+ i wiesz co? Tam więcej tryskało Krwi (tz. bo wsumie zielonej mazi z potworów ale na jedno wychodzi) niż w GOTHCIU PO ZAMORDOWANIU GOŚCIA
Ojejku! W strasznie krwawe gry grasz :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: P WIESZ ja to widziałem u kuznka mały dosyć ale potem powiedziałem głośno przy stole u kuzynka jakie postępy ma w HitManie i sie wygadałem :crying: Potem namówił swojego starszego brata na Ekch... :boxed: Wiadomo... I no cóż dzieciak miał 6 Lat więc sie nie dziwie matce jakie mu pranie zrobiła :]

 

A najlepsze było to że matka wywałiła mu wszystkie płytki a potem biedak przylazł i se poprostu wzioł i słyszałem jak wychwalał że pójdzie z tym na giełde czy cós xD nie no te dwie linijki były zmyślone ale matka dzieciaka wzieła i schowała je do swojej szawki i wyczyściła mu dysk :lol2:

 

No ale sie Off top robi ludziska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hehe, plaga - ale ten przynajmniej tylko rok sie spoznil ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś mnie tym ostrzeżeniem 12+ i tą zastrzeżoną grafiką.

 

-Grafa szpetna

+4 gry

-plagiat z Siatkówki Blobowej i z maria na SNESa

-pełno bugów

itp itd 2/5

 

Klasyczne dziecko neo z ciebie. Chłopak się postarał, mimo że jest trochę niedociągnięć, ale ty jesteś ździercą. A te 12+ to tylko jest tak dla zabawy. Ja bym dał 12-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne dziecko neo z ciebie. Chłopak się postarał, mimo że jest trochę niedociągnięć, ale ty jesteś ździercą. A te 12+ to tylko jest tak dla zabawy. Ja bym dał 12-

 

WTF!? Czy ty w ogóle wiesz, co to jest dziecko neo? Dzieckiem Neo to ty jesteś. Ja wyraziłem swoją opinię a ty mi się wcinasz. Gra ma pełno niedociągnięć, gdyby nie pisało wyścigi na hulajnodze to bym się w życiu nie domyślił, że to hulajnoga. Wiem Grabarzu, wiem, że to dziś oglądasz teletubisie ucząc się z nimi i bawiąc, ale porównaj sobie tą grę z innymi, którym wystawiłeś 4. Jedyne gry z GMClanu, które leżały u mnie dłużej niż 24h to Helix, Jetmizzy, PuzzBlockEr. A oceny nie wystawia się za starania, za czas robienia, czy za "lubienie" ale za efekt końcowy. Więc nie życzę sobie, żeby ktoś komentował moje opinie, bo mnie to wqrwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF!? Czy ty w ogóle wiesz, co to jest dziecko neo? Dzieckiem Neo to ty jesteś. Ja wyraziłem swoją opinię a ty mi się wcinasz. Gra ma pełno niedociągnięć, gdyby nie pisało wyścigi na hulajnodze to bym się w życiu nie domyślił, że to hulajnoga. Wiem Grabarzu, wiem, że to dziś oglądasz teletubisie ucząc się z nimi i bawiąc, ale porównaj sobie tą grę z innymi, którym wystawiłeś 4. Jedyne gry z GMClanu, które leżały u mnie dłużej niż 24h to Helix, Jetmizzy, PuzzBlockEr. A oceny nie wystawia się za starania, za czas robienia, czy za "lubienie" ale za efekt końcowy. Więc nie życzę sobie, żeby ktoś komentował moje opinie, bo mnie to wqrwia.

 

A spojrzałeś kiedy ten temat został utworzony? Myślisz że wtedy robione były jeszcze takie gierki jak np. BACKdown?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, dlaczego Kryniak został potraktowany ulgowo i nie dostał warna za brak szablonu ? Ej to nie sprawiedliwe... ;[

Bo mnie moderatorzy kochają.

 

Najlepsze jest to, że ten temat został odświeżony dwa razy, czyli różnica pomiędzy pierwszym postem a tym to ok 2.5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...