Skocz do zawartości

Zablokowane Teletubbies: Inny wymiar


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niekoniecznie, ale skoro jest tyle krwi, to ostrzeżenie, że gra jest od 12 lat, można usunąć. :] Dużo krwi być nie musi. Ale nawet gdyby cały ekran taplał się w krwi, to nie zmieni faktu, że gra jest nudna. Według mnie.

Kryniak: Próbój dalej! Nie zniechęcaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest trochę urozmaicona i na samym początku dobrze się zapowiadała, lecz znalazłem sporo niedociągnięć. Już przy samym menu należałoby je poprawić. Litery nie mieszczą się w kwadracie. Dlaczego trzeba potwierdzać spacją, a nie enterem. Następna sprawa zawieszanie się królików, trzeba je nauczyć lepiej poruszać się. Zaś przy wyścigach zawiesił mi się "pojazd". Chyba ręczny hamulec mu się zblokował. :D Można też trochę więcej muzyki dodać. Grafika widać, że jest wykonana przez Ciebie (choć nie cała), za co wielki plus dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Gra jest ekstra!

Tzn. niezła polewka :lol2:

Zrób sequel'a, któremu poświęcisz dużo więcej czasu niż dotychczasowej wersji, czyli:

- lepsze grafiki,

- więcej animacji

- bardziej urozmaicone gry

- więcej gier

- odgłosy

- powerup'y itp.

- i wiele więcej super rzeczy!

 

Fajna gra zrób sequel'a plisssss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nazwie Teletubbies:Inny Wymiar liczyłem na dozę psychodelicznego klimatu dla kompletnych świrów. A tu zonk-dostałem grę, w której krwi, psychozy i shiz skandalicznie (jak na nazwę) mało :D.

Grafika-6/10 (brzydka, ale w większości Twoja)

Muzyka-6,5/10 (Ma swój klimacik :) )

Grywalność-3/10 (Kuleje, w gameplayu brak klimatu)

 

Ogółem 4,5/10-nie tak źle ;)

 

Czekam na sequelik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, niezła, jednak przydałby się tu klimat pojawiającego się nagle przed tobą wielkiego monstrum z zakrwawioną piłą tarczową, (...) a kiedy już skończy rzeź, to żeby ta krew, która wytrynęła, kiedy (...) to na cały ekran poszła, żeby nic nie było widać xD

 

ehh, ludzie... xP

 

Ale gierka fajna, pokażę ją mojej 5-letniej córeczce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL 15.03.2006 - 15:06

ktoś reaktywował :P

więc gra jest taka sobie, gdy w zabijaniu królików nacisne Shift to się wywala ekran ze statystykami i trzeba od nowa zacząc, hulajnoga taka drętwa :P i źle się nią jeździ :[

Mam nadzieje, że takiego shitu już nie będziesz robił, bo napewno stać Cię na więcej =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...