Skocz do zawartości

Zablokowane Zulu Server 92.237.186.47


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

:) oh obrażalskie h-lvlowe skasowane dzieci...

 

Wprowadzam graczy...nadzoruje serwer prawie przez caly dzien czy nikt sie nie bloknal ani nic. Serw dziala 24/7 :) a Wy tylko narzekacie... chociaz wogole nic nie dostaje z tego ze Wam serw wlaczam na moim kompie ,wrecz trace ,bo staram sie nic nie sciagac i nie uzywac pamieciozernych programow .

 

Wiec od czasu do czasu moge poprosic jakiegos gracza zeby wprowadzil nowa osoby do swiata gry :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:) Milo..wiec prosze wyjdz z tematu jak nawet nie umiesz przedstawic sensownych argumentow ktore :

 

a) nie sa zmyslone

b ) podkoloryzowane

c) bede mial w avku to co mi sie podoba i nie to Twoj interes :)

 

 

Zrobcie sobie swojego serwa gdzie bedziecie mieli raj na ziemi :) , ale przestancie zasmiecac ten temat jak nie macie nic wartosciowego do powiedzenia .

 

 

( btw. bardziej poprawna wersja jest poprostu " My Mom" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz w czym tkwi problem? Nie w tym, że jak im zmniejszysz expa to nie wbiją szybko porządnego lvla. Problem tkwi w tym, że już z chyba Advanced bowem albo poison bowem można iść na Skeletona który jest na dużo wyższy lvl bo występuje w dungeonie. On poprostu ma to do siebie, że porusza się ślimaczo wolno i można go zatłuc systemem Hit n Run. 2 problem jest taki że z tym samym łukiem można zatłuc też Plant Of Death który ma 2500 hp i daje masywny exp jak na ten lvl. On nie jest wolny ale nie może się przecisnąć przez przerwę między krzakami i blokuje się tam a my możemy go bez szwanku utłuc. W dodatku tu też jest sekret bogactwa, bo drop z tych mobów można opylić za bardzo dużo :)

 

ED:

Ja się nie dąsałem że mi konto skasowałeś (miałem wiele i żadnego mi nie żal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka graczy zasugerowalo zrobienie strony internetowej ;P , wiec jak mi sie zachce ruszyc dupe mozecie liczyc na stronke z informacjami o..o... serwie , i z mini rankingiem graczy aktualizowanym raz dziennie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administrator mial mi dac Bana a skasowal mi Konto z 30lvl'em.

 

Nick - Lydys

lvl - 30

Postac byla ustawiona na Maga.

 

Admin spytal sie mnie czy chce Bana. Ja odpowiedzialem ze chce bo myslalem ze ban to, ze nie moge sie na konto lognac przez iles tam dni. Ale nie skasowanie konta -.-

 

Połączono:

 

Postacie w almorze sa zle sbalansowane

 

WARRIOR:

 

ZALETY:

1. Ma najwieksze hity

2. Moze rowniez uzywac broni dystansowej (luk)

3. Bardzo duzo ma obrony przez co moze expic bez problemu.

4. Strzaly mu sie nie koncza

5. Uzywa miecza czy innych broni w zawarciu (olbrzymie hity)

 

WADY

1. Ma malo hp

 

MAGE:

 

Zalety

1. Ma duzo hp

 

Wady

 

1. Najmniejsze hity.

2. najwiecej kasy wydaje na mana potiony (Knightowi sie strzaly nie koncza wiec nie traci na to kasy)

3. Mag obrywa najwieksze obrazenia przez co jego wysoka liczba hp spada bardzo szybko.

 

 

Jak temu zapobiedz? Jak sprawic by gralo sie lepiej. Wlasnie tak:

1. Powinno sie zrobic 2 odzielne profesje

- Łucznik oraz Knight. Postac Lucznik bedzie uzywal tylko i wyloncznie Luku/kuszy. Postaci lucznikowi powinno sie dodac do statystyk "celnosc" im wieksza celnosc tym lepszy luk moze wziasc, wieksze hity, czesciej trafia.

2. Knight natomiast. Samo na mysl przychodzi ze kojazy sie z walka w zawarciu, walka mieczem, toporem czy maczuga.

Knight nie moze uzywac luku. Powinien miec do dyspozycji miecze/topory czy maczugi.

 

Mag natomiast. hmmm. No co sie kurwa kojazy z magiem? The best do pvp. Mega czary, malo hp i obrony oraz duzo many.

 

 

Powinno sie dodac magowi chociaz jeden czar. Jaki?

The Ultimate explosion.

Czar polega na tym:

1. Zabiera bardzo duzo many ( okolo 200/300 )

2. Czar wyglada tak: Kiedy postac jest na srodku to wokol postaci pojawia sie bardzo duzo plomieni (zaraz dam zdjecie)

3. Hity? Hity sa bardzo duze (zalezy od ilosci Magic Power) okolo 200/400 i w gore (zalezy jaki lvl)

 

Im wiekszy lvl tym wieksze hity. Ale nie tak latwo uzyc tego czaru bo trzeba miec naprawde bardzo duzo many.

 

Troche pracowalem nad tym czarem ale niestety nie wiem jak go wstawic na forum.

Wiec ktos dobry moglby mi to wytlumaczyc? (Moge na Gadu-Gadu komus wyslac )

 

Używaj przycisku Edytuj!

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Uff, fotoszop już się wystraszyłem :P Badziewnie to wygląda :P Rozumiem, że chodzi o zasięg - tak nad tym moge pomyśleć, ale na pewno nie z taką grafiką :P To nie jest świat w siatce 32x32 piksele :P Ale czy wam się nie pomylił temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lal Axii ze to jest czar z innej gry. Ja tylko chcialem pokazac jak bedzie wygladal obszarowy czar> (wielkosc, szerokosc, dlugosc) Grafika oczywiscie musi byc zmieniona bo to plagiat. Zaraz wysle Mimkowi wlasny obraz w tej samej skali :)

 

 

 

Ps: to nie jest czar exevo gran mas vis tylko exevo gran mas flam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lal Axii ze to jest czar z innej gry. Ja tylko chcialem pokazac jak bedzie wygladal obszarowy czar> (wielkosc, szerokosc, dlugosc) Grafika oczywiscie musi byc zmieniona bo to plagiat. Zaraz wysle Mimkowi wlasny obraz w tej samej skali :)

 

 

 

Ps: to nie jest czar exevo gran mas vis tylko exevo gran mas flam :)

 

o no fakt sory exevo gran mas flam ale w starszych wersjach bylo vis :P

a z jakiej innej gry skoro plik czaru w otsie i na tibia.pl i wszędzie nazywa sie to ultimate explosion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To może w temacie z almorą o nowych czarach pogadajmy a nie w temacie prywatnego serwera?

 

Almora =/= Tibia, nie potrzebujemy nowego czaru do masowego pk ludzi.

 

Polać mu! Aż dwa mądre wnioski w jednym poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axiii. Wiesz wogle co to znaczy Ultimate Explosion.

 

Ogromna Ekslozja.. a co widac na zdjeciu? Wielką Eksplozje -.-

 

Lydys. Wiesz "wogle" :) co to znaczy "Ultimate".

 

Ten wyraz oznacza:

  1. ostateczny;
  2. końcowy;
  3. najwyższy (o wydajności);
  4. krańcowy;
  5. podstawowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...