Skocz do zawartości

Zablokowane Zulu Server 92.237.186.47


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

To by się mijało z celem O_o

Po to jest kasacja kont, żeby ludzie grali od nowa. Z tym że będzie trudniej.

Osobiście nie będę grał w Almorę z jakimś małym exp i drop rate, bo wtedy zrobi się po prostu nudno. Nie byłoby co robić, tylko przez cały dzień bić bugi(ale chyba aż tak drastycznie expa nie zmniejszysz :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na expie 0.5 gry nie przedłużysz tylko zabijesz... nie obchodzi mnie drop i bogactwa, tylko to że już miałem reseta. Ok nie jestem dalej za czystką ale nawet jeśli ma być to ABSOLUTNIE nie jestem za expem 0.5 . Ziutt, ty nie grałeś i nie wiesz jak długo się będzie bić lvl kiedy expa będzie za infinity spidera (o ile do tego się dojdzie) około 40k. W dodatku pewnie znowu będziesz się nudził i rozsyłał ludziom ataki jakichś mobów tymże zabijając i znowu tracąc im exp, który przecież bili przez 2 godziny. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie no 0.2 to przesada :) To dałem tak na wszelki wypadek :P Ale już wiem, że dwie najważniejsze rzeczy do zmiany w nowej wersji to właśnie ilość EXP na każdym levelu (na niskich nadal będzie normalna, ale na wyższych nie będzie aż o tyle większa), czy ilosć zdobywanego złota, lub też itemy wypadające z mobów. Przyłożę dużo uwagi programując te trzy rzeczy, zresztą część z nich będzie można na serwerze zmieniać tak jak teraz (i będzie to tyczyło też dropa).

Na pewno mocno przeszkadza to, ze po wyjsciu z Alebry zawsze są bugi, węże i wilki, które dają mało EXPa - dla tego będzie też więcej miast i im dalej tym trudniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba.

 

Nie bede gral z 2 powodow:

- 0.2 exp co kompletnie jest bez sensu, gdyby dalo sie na takim grac to ten exp ktory dostajemy za rate 0.2 bylby normalnie jako x1

- admin:

 

~ mozesz mi powiedziec, po co spamujesz wiadomosciami administratora na caly server?

rozumiem ze mozesz chciec cos oglosic ale wiadomosci w stylu: 'morro napisz do legolasa', 'tak', 'nie', 'jeszcze nie', 'zbieraja sie, a co?', 'aha' mozesz pisac do kogos, a nie przeszkadzac niczego winnym ludziom

 

~ napisalem ze jestes glupi specjalnie bo wiedzialem ze podgladasz "prywatne" rozmowy, ktore nie sa prywatne (?).

I podtrzymuje to. Co z ciebie za admin, ze gdy wracalem do miasta probowales mnie zabic spawnujac potworki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Mialem najwidoczniej w tym swoj ukryty cel... nikomu nie kaze grac . Pozatym..nie moja wina ze widac to co piszecie na privie ;P .

 

Pozatym Axlii robienie glupich kont , wyzywanie admina na serwie itp. dla tego wlasnie nikt sie nie slucha opinii takich dziecio graczy ;P . Hm.... Pryzdalby sie ban na ip :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Mialem najwidoczniej w tym swoj ukryty cel... nikomu nie kaze grac . Pozatym..nie moja wina ze widac to co piszecie na privie ;P .

 

Pozatym Axlii robienie glupich kont , wyzywanie admina na serwie itp. dla tego wlasnie nikt sie nie slucha opinii takich dziecio graczy ;P . Hm.... Pryzdalby sie ban na ip :D

 

mam zmienne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydys bił 2 lvl (tak tylko 2) dla niego tylko 10 min. Jeśli takie coś miałoby miejsce to osiągnięcie tego 60 lvl do reseta trwałoby miesiąc. Nie jestem wcale za Axliim, tylko jedyne czego chcę to exp minimum x1. Przecież 1-3 expa za buga to zgroza i czarnobyl!

 

EDIT:

Drop rate nie załatwia problemu kasy na początku gry... skąd ma się niby wziąść 100000 na 3 czar, którym jakimś cudem można już ubić lepsze potworki. Błąd tkwi nie w ich drop rate tylko ich cenie za sprzedaż i kupno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest raczej normalna kolej rzeczy jak na gry mmo..nawet teraz bym powiedzial ze exp na wyzszych lvl jest za duzy ale co tam ;P . Przydalby sie dobry system party z rozdzielaniem expa , i zeby ( evil , chaotic , good ) mial jakas role w druzynie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD szczegół że mieszkam w Anglii od 2 lat... i ogólnie pomagam wiekszosci zagranicznych graczy :) (ew. wysylam kogos zeby im pomogl ) . A to ze mam czasami takie lagi ze nie moge poprawnie pisac bo mi wcina pol zdania ,to juz nie moja wina :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD szczegół że mieszkam w Anglii od 2 lat

To czemu raz na wiadomosci na caly server napisales cos w stylu:

Is x people online .. is new server .. x players max

Mozesz mi powiedziec, gdzie lezy twoja anglia?

 

@Edit

W sygnaturce tez masz blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie spokój z Ziuttem i Axliim, to ledwie siega głową ponad stół, a pucują się na nie wiadomo kogo.

 

Do Morro, szkoda Twojego czasu i nerwów na zrobienie z tego serwa czegoś normalnego.

 

Do Ziutta, ban na całe miasto ?? Tylko krzywdzisz innych graczy z okolicy. Pewnie nawet nie wiesz, że mogę mieszkać w Zakopanem a mieć neta z Warszawy lub z jakiegokolwiek innego miasta w Polsce . Jeśli jesteś takim świetnym anglo-języcznym dzieckiem, to nie szukaj ludzi do wprowadzenia do gry tylko sam to zrób, chyba że projektujesz prom kosmiczny lub nadzorujesz misję na marsie i nie masz na nic czasu.

Serwer Morro i Huntera był świetny, Sinico był dobry, a twój w porównaniu z nimi beznadziejny.

 

 

Życzę powodzenia ludziom, którzy maja na tyle cierpliwości żeby tam grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...