Skocz do zawartości

Problem po wypadku... ( ważne! )


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, zaden alkoholik ci nie powie ze pije, a jak juz to okazyjnie ;)

Cora, zastanow sie nad tym, co ty robisz, czlowieku, jestes w moim wieku, teraz moze ci sie to wydawac nieszkodzace ale potem ci spieprza zycie. A jesli chcesz byc taki jak propa - hmm, nie licz na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żonglowałeś nim czy co? A może sobie na nim grałeś?

Łapałem za jeden koniec wskazującym palcami kciukiem a prawym przekręcałem pilota, i mi tak walnął :x

Tak to jest jak się nie czyta całego tematu.

 

EDIT: Nie no, to co napisał ten koleś z tego linka co Marmot zarzucił, hmmm, tu: http://hyperreal.info/node/6227 to nic, poczytajcie sobie tam komentarze *huh*

Jedyne o czym myślę czytając te komentarze autorów to o ich głupocie i debiliźmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ! Skończcie temat o tym pilocie ^^ Wypadek przy pracy ;x

Tak, narkotyki są dobre, w małych ilościach i rzadko. Jeszcze zależy jakie. DXM pomaga odkryć samego siebie, możesz dzięki niemu dowiedzieć się o sobie czegoś, czego być może nigdy byś się nie dowiedział , DXM również daje inspiracje do tworzenia, rozszerza twój umysł twórczy. Ja rozumie "ćpunów" Jeśli można ich tak nazwać, to ludzie głębocy.. a co ja będę dużo mówił. Kto lubi, bierze.. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, zalety DXM się kończą na tym, że jest legalne ze względu na zastosowania farmaceutyczne (leczenie suchego kaszlu) :P . Są dużo silniejsze psychodeliki, żeby których działanie poczuć, nie trzeba się nałykać 30 tabletek. Przykładowo LSD czy

. To drugie to nawet mózg produkuje podczas snu :) . Zresztą, nie będę zabierać głosu, bo ekspertem nie jestem, doświadczeń też nie mam, tylko tyle co się naczytałem lub nasłyszałem.

 

Najlepsza rada w tym temacie to rada Flaka i tyle. Najlepsze rozwiązanie (: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruję tych słów tylko do ciebie, szanowny Autorze tego t-r (gdyż zawsze darzę szacunkiem tą osobę, która coś tworzy i opisuje własne przeżycia), ale chcę powiedzieć, że z jednej strony takich ludzi jak TY uważam za totalnych pojebów: po pierwsze – bo trujesz się czymś tak beznadziejnym, jak DXM. Po drugie – bo koniecznie chcesz „coś” poczuć, znaleźć się w stanie „odmiennej świadomości. I PO CO CI TO?!

 

I ty się pytasz, czy może wziąłeś za dużo? Wiesz, ty sprawiasz wrażenie? Kompletnego idioty. I nie przejmuj się moim gadaniem, bo wiem, że jeśli masz podobne do mnie zmiłowania i zapatrywania na ten świat, to za niedługi czas będziesz wiedzieć, co to tramal, amfetamina, może kiedyś – heroina... Czego ci wcale nie życzę.

 

Nie bardzo wierzysz, ze ktoś dotarł do końca twojego t-r... A po co ktoś miałby dotrzeć do konca twoich zwierzeń? Hehe. Dobre sobie. A btw, co ci tak zależy, żeby ktoś przeczytał, to co napisałeś>? Takie to ważne i wzniosłe – uważasz?

 

Sorka za te ironizmy... Ale nie mogę teraz mówić inaczej o takich ludziach jak ty, ktorzy dopiero zaczynają... Żal mi Cię... i tobie podobnych...

 

Ja też tak zaczynałam...

 

::(

 

Przeczytaj, może coś ci to do głowy wbije.Poza tym jesteś dla mnie totalnym idiotą skoro w ogóle tykasz się naksów (nawet "takich drobnych").Od tego się zaczyna a później będziesz miał przez to przesrane życie, jeszcze wspomnisz tą rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś cię informował o konsekwencjach spożywania RÓŻNYCH proszków - ból Głowy itp. Ty w dodatku pożerasz je w wielkich ilościach. Wiesz co ci powiem? W wieku 25 lat będziesz musiał wszędzie ze sobą nosić Ranigast albo inne gówno na żołądek bo będziesz miał po prostu go na tyle zniszczonego że nie zniesiesz bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiesz co.. może masz racje, najgorzej że nie wiem czy mi to minie, bo dostrzegłem dość duże zmiany w postrzeganiu świata :| w DXM Faq pisało że zmiany te przechodzą po 6 miesiącach, to jednak kupa czasu...

DMT. To drugie to nawet mózg produkuje podczas snu smile.gif

No mamrot ^^ O tym się też naczytałem, np. jak oglądasz jakiś film, a tu Ci się same oczy zamykają a Ty chcesz obejrzeć go do końca, to czasami jak otworzysz oczy to pojawi Ci się jakaś czarna postać lub coś innego która po kilku sekundach zniknie. Po prostu jakaś tam szyszynka wydziela coś tam, ;p I z tego mamy sny oraz haluny ^^ DMT jednak nie zamierzam próbować bo po pierwsze bardzo trudno skołować a po drugie to najsilniejszy Halucynogen ^^ takiego wielkiego doświadczenia nie mam żeby to brać :X nawet LSD nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chcesz byc taki jak propa - hmm, nie licz na to :D

nie łape, ja niby ćpun? :P

 

@up

Wiesz co.. może masz racje, najgorzej że nie wiem czy mi to minie, bo dostrzegłem dość duże zmiany w postrzeganiu świata :| w DXM Faq pisało że zmiany te przechodzą po 6 miesiącach, to jednak kupa czasu...

 

No mamrot ^^ O tym się też naczytałem, np. jak oglądasz jakiś film, a tu Ci się same oczy zamykają a Ty chcesz obejrzeć go do końca, to czasami jak otworzysz oczy to pojawi Ci się jakaś czarna postać lub coś innego która po kilku sekundach zniknie. Po prostu jakaś tam szyszynka wydziela coś tam, ;p I z tego mamy sny oraz haluny ^^ DMT jednak nie zamierzam próbować bo po pierwsze bardzo trudno skołować a po drugie to najsilniejszy Halucynogen ^^ takiego wielkiego doświadczenia nie mam żeby to brać :X

chłopie olej to, idź na browar lepiej

 

nawet LSD nie próbowałem.

dobre :P wiesz, nie wiem czy kwas to takie "nawet"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ! Skończcie temat o tym pilocie ^^ Wypadek przy pracy ;x

Tak, narkotyki są dobre, w małych ilościach i rzadko. Jeszcze zależy jakie.

zależy jakie, mało znam dobrych, a właściwie to jeden który nazwałbym dobry tylko dlatego ze nie jest taki zły jak reszta, i i tak wiedzialbym ze nazwanie zielska 'dobrym' to spore nadużycie, bo i tak najlepiej jest nie brać/pić/palić nic co trzebie w banie (i podziwiam ludzi którzy tak potrafią)

 

DXM pomaga odkryć samego siebie, możesz dzięki niemu dowiedzieć się o sobie czegoś, czego być może nigdy byś się nie dowiedział , DXM również daje inspiracje do tworzenia, rozszerza twój umysł twórczy. Ja rozumie "ćpunów" Jeśli można ich tak nazwać, to ludzie głębocy.. a co ja będę dużo mówił. Kto lubi, bierze.. Trudno.

wiesz to takie gadanie z tym pomaganiem odkryć samego siebie, niektórzy walą w kanał i też odkrywają samego siebie, bo poznają swoje reakcje w takich a nie innych warunkach, nie trzeba walić w kanał żeby dowiedziec sie czegos nowego o sobie, mozna tez skoczyc na bunji/na spadochronie, wyjechać do afryki, podejsc do pierwszej lepszej laski i powiedziec ze jest sie kosmitą z misją uratowania świata czy zrobić cokolwiek czego sie jeszcze nigdy nie robilo. takie moje zdanie.

tym bardziej że ćpając poznajesz narkotyk nie siebie, ew siebie w nienaturalnych warunkach (pod wyplywem).

ergo. narkotyki są złe ja bylem widzialem i wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie, mało znam dobrych, a właściwie to jeden który nazwałbym dobry tylko dlatego ze nie jest taki zły jak reszta, i i tak wiedzialbym ze nazwanie zielska 'dobrym' to spore nadużycie, bo i tak najlepiej jest nie brać/pić/palić nic co trzebie w banie (i podziwiam ludzi którzy tak potrafią)

Noo ^^ Podobno niedawno wybadali że Alkochol bardziej Cię niszczy niż Zielone ^^

Nie wiem czy to prawda, ale podobno można od ziółka dostać zawału lub czegoś podobnego, wmontujesz sobie kape że Ci serce nawala ostro... Ja tak miałem, ale szybko starałem się wkręcić w rozmowę żeby tego nie doświadczyć.

A co do DXM, wierze że jest bezpieczne w małych ilościach i rzadko.

No.. A co do walenia w kanał to sądzę że nigdy tego nie zrobię ( tak samo myślałem o papierosach. ) No ale cóż.. Czas zmienia ludzi.

Ostatnio to przeraziła mnie myśl że szczęście a strach to takie same uczucie, tylko inne... i zastanawiałem się jak je odróżniamy :|

dobre tongue2.gif wiesz, nie wiem czy kwas to takie "nawet"

No tego nie zamierzam brać, ale co do DMT to to jest "nawet" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucia wyobrażam sobie jak rozmyte plamki dymu.. Strach jako czerwoną a szczęście jako pomarańczowo-brązową... Nie da rady tego odróżnić, jak my to odróżniamy? Powiedzcie mi. To tak jak Deszcz... Jeden rzadszy a drugi bardzej masywny, ale co to za różnica, jeśli to też woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucia wyobrażam sobie jak rozmyte plamki kurzu.. Strach jako czerwoną a szczęście jako pomarańczowo-brązową... Nie da rady tego odróżnić, jak my to odróżniamy? Powiedzcie mi. To tak jak Deszcz... Jeden rzadszy a drugi bardzej masywny, ale co to za różnica jak to też woda?

Tobie już nic nie pomoże :3

nic nie pomoże

Może się już lepiej nie odzywaj, bo przez ciebię mam ochotę skoczyć z okna, wcisnąć rewind i powrócić na miejsce...

Powiedz mi, ile czasu bierzesz, i czy dla ciebie 2+2=22?

Wyłączam się z topicu bo nie wiem po co ja się kłócę z ćpunem który całkiem stracił rozum.

 

EDIT:

Temat dotyczący zabawy z pilotem.

Stron tematu: 2

Stron, w których mowa o poruszanym temacie: 0,5

Stron, w których mowa o ćpunie Cora Windzie: 1,5

tró ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Uczucia wyobrażam sobie jak rozmyte plamki dymu.. Strach jako czerwoną a szczęście jako pomarańczowo-brązową... Nie da rady tego odróżnić, jak my to odróżniamy? Powiedzcie mi. To tak jak Deszcz... Jeden rzadszy a drugi bardzej masywny, ale co to za różnica, jeśli to też woda?

 

Matko jedyna, Corze Windowi już nic nie pomoże, pisze na forum pod wpływem narkotyków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bałbym się żeby pilot był cały bo w końcu jak można żyć bez TV??

 

Ciekawe jeżeli ktoś by powiedział że ma coś lepszego od wszystkich narkotyków za darmo, jest dobre na wszystko, ładnie pachnie, zero skutków ubocznych, zobaczysz siebie z drugiej strony, jak weźmiesz to twoje życie zmieni się i to wszystko legalnie chcesz?? To idź wysraj się i zjedz swoje gówno! To nie szkodzi! Możesz brać od czasu do czasu ile Ci w gębę włazi. No czemu nie jesz?? przecież to takie dobre. Bierzesz już jedno gówno (DXM) to czemu nie brać tego, jest lepsze i zadarmo. Smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bałbym się żeby pilot był cały bo w końcu jak można żyć bez TV??

Wut, ile masz lat? Czasy TV przemijają. Młodzież siedzi średnio 90 minut mniej przed TV, niż dorośli. My wolimy neta...

 

Zapomnijcie... Z nudów napisałem. Przepraszam. Można wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...