Skocz do zawartości

Problem po wypadku... ( ważne! )


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że piszę to tutaj, a nie na jakimś forum medycznym...

Otóż, bawiłem się pilotem od telewizora i walnęłem nim sobie w tętnice ( w gardle ) no i nagle poczułem taki chwilowy bół, potrwał sekunde a później poczułem się bardzo nie dobrze (jak na bad tripie) i serce zaczęło mi nawalać fest mocno i szybko, i dostałem silnych drgawek, i przykre myśli chodziły mi po głowie, i chciało mi się wymiotować.... Już jest lepiej, odczekałem tak chyba z pół godziny... Jak myślicie ? Co to mogło być? Czy to coś poważnego? Iść z tym do lekarza? Przejdzie to do końca?

Bardzo Proszę o szybką odpowiedź... Naprawdę się boje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli walnąłeś się w tętnicę to chyba powyższe reakcje są normą, nic Ci raczej nie będzie, ale możesz skonsultować się z lekarzem, jeśli rąbnąłeś się mocno, to mogłeś na ułamek sekundy zatrzymać dopływ krwi i stąd te reakcje, poza tym widziałem w TV że mistrzowie wschodnich sztuk walki uderzają w tętnice, aby ogłuszyć przeciwnika, trai on wtedy przytomność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... ! Stary dzięki ! Kamień z serca !

A chciałem lecieć do mamy żeby dzwoniła do szpitala..

Od tamtego czasu minęła jakaś godzina, już prawie nic nie czuje złego.

Myślałem że sobie tym tętnice urwałem czy coś ^^ bo taki ból jak się walnąłem miałem jak by coś pękło.

No właśnie, jak miałem na przygotowaniach na karte moto-rowerową pierwszą pomoc, to facet gadał żeby sprawdzać tętnice w gardle, czy bije, można spróbować na sobie :tylko nie robić za mocno bo można zemdleć: < Ta myśl mnie podtrzymywała ^^ Już prawie płakałem, w życiu w szpitalu nie byłem !

Dobrze że to już koniec ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na serio, co ty robiłeś z tym pilotem?

Łapałem za jeden koniec wskazującym palcami kciukiem a prawym przekręcałem pilota, i mi tak walnął :x

 

spanikowałeś po prostu, adrenalina i strach kiedy poczułeś ból i wpadły Ci do głowy głupie myśli. Nic wielkiego, gdyby było to teraz już byś nie żył. Za dużo filmów się na oglądałeś.

No możliwe, raz miałem też tak że nałykałem się leków, a później pod wieczór zrobilem sobie kawe z pięciu łyżek żeby nie usypiać, no i te leki chyba spotęgowały działanie kofeiny i miałem podobnie ^^ Uczucie jak na bad tripie, serce mi też nawalało dość mocno, drgawki i pocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możliwe, raz miałem też tak że nałykałem się leków, a później pod wieczór zrobilem sobie kawe z pięciu łyżek żeby nie usypiać, no i te leki chyba spotęgowały działanie kofeiny i miałem podobnie ^^ Uczucie jak na bad tripie, serce mi też nawalało dość mocno, drgawki i pocenie.

nie, po prostu masz nerwice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz serio? Wiesz.. to może być prawda bo jak to przeczytałem to ze strachu aż drgawek dostałem :|

Mam dopiero 16 lat, to możliwe w moim wieku?;/ A tak poza tym to to jest uleczalne?

Nie wiem od czego to mi się mogło zrobić, znaczy widzę tylko jedną opcje > DXM.

Albo najlepiej powiedz mi, mam to potraktować lajtowo czy poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DXM Bogiem ^^

Nie no, ogólnie lubię to brać, pamiętam za pierwszym razem wdupiłem 450mg ( trochę dużo jak na pierwszy raz, szczególnie że doświadczenia miałem tylko z Haszem ) No i od tego czasu jakoś tak poważniej myślę, czasami wpadam w depresje... DXM Ogólnie mnie zmieniło... ( biorę raz na miesiąc, aby się na uzależnić ) DXM jest całkiem inne od reszty dragów, jest takie głębokie..

@upupup

Mamrot, to twój Trip Raport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...