Skocz do zawartości

Zablokowane Fuaru - zapowiedź


Saus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od premiery puru2 minęło już spoooro czasu, dlatego dziś przedstawiam wam następce tej gry:

 

Fabuła

Nie jest w ogóle związana z fabułą z poprzednich części Puru.

Nasz bohater nazywa sie Astell. Pochodzi on z rodu zwanego Ardeia, który juz od wielu lat prowadzi wojnę z ludem zwanym Eylon. Astell jest mężnym wojownikiem przebywającym na wojnie,

jednak po jakimś czasie zostaje wezwany przez króla i dostaje specjalne zadanie. Ród Ardeia zdecydowanie przegrywa w wojnie i jeśli szybko czegoś nie zrobią - przegrają.

Przez stulecia po mieście krążyła legenda o smoku Fuaru. To właśnie Astell, na podstawie legend i opowiadań starych ludzi ma za zadanie go znaleźć.

Akcja gry zaczyna się, gdy Astell zostaje skierowany przez swojego wuja w miejsce poszukiwań.

 

-> Klik!

 

Przez całą grę natkniemy się na wiele miejsc od zimowych, po pustynne.

Po drodze, będziemy mogli spotkać członków grup takich jak:

Klan Płonącego Lisa

Bractwo Lśniącej Muszli

Stowarzyszenie Obronnych Wilków

Gildia Magów

Dla każdej z tych grup będziemy mogli wykonywać zadania, zdobywając reputację i pieniądze. Oczywiście misje dla nich będą tylko misjami pobocznymi.

 

-> Klik!

 

W grze pojawi się też system walki. W związku z trwającą wojną bedziemy mogli spotkać członków ludu Eylon.

Podczas aktywnego systemu bojowego, będziemy mieli do dyspozycji kilka umiejętności głównego bohatera - każda będzie wymierzona w najbliższego przeciwnika.

 

-> Klik!

 

Pojawi się też ekwipunek. Oprócz zbierania różnych rzeczy (jak w poprzednim puru) typu jabłka, gruszki, pieniądze, kości, będziemy musieli kupić

rzeczy niezbędne do ich zdobywania. I tak na przykład żeby wykopać pieniądze potrzebna nam będzie łopata.

Pojawi się też interakcja z otoczeniem, dlatego też chcąc zdobyć kawałki drewna, będziemy musieli w drzewo uderzyć. Jak to mówią - pieniądze nie leżą na ziemi.

 

-> Klik!

-> Klik!

 

Oprócz przedmiotów będziemy mogli także kupić dodatki do wyglądu naszego głównego bohatera.

Łącznie będzie ich aż 60!

Dodatkowo, będziemy mogli mieć do 2 tatuaży aktualnie na sobie. Dla każdego tatuaża będziemy mogli wybrać jego prześwitywalność - również po kupieniu/zdobyciu.

Do kupienia dostępnych będzie 20 tatuaży, oraz 20 dodatków/fryzur. Pozostałe 20 będziemy mogli zdobyć jedynie poprzez misje.

 

-> Klik!

 

Parę technicznych spraw:

- 60 dodatków do wyglądu naszego bohatera

- ekwipunek

- ponad 20 wyrazów twarzy, z możliwością zmiany ich w każdej chwili

- 4 klany - dodatkowe misje i reputacja dla nich

- łącznie około 50 misji!

- system walki

- interakcja z otoczeniem

 

-> Klik!

-> Klik!

 

No, narazie to by bylo na tyle :D

Fuaru wyjdzie na pewno w wakacje - pod koniec lipca.

 

Autorami gry sa:

Saus (grafika, główna fabuła, wszystko co jest w grze :D)

Psichix (jako tester)

 

 

Saus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że miałem to szczęście widzieć postęp prac na bierząco i muszę przyznać że chłopak robi coś na prawdę dużego i zajefajnego :D to będzie kolejny hit na GMClanie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja postępy widziałem jak się jeszcze nawet nie zaczęły (znam Sausa od siedmiu lat). :P Ale do rzeczy : przeczuwam (i chyba nie tylko ja), że ta gra będzie czymś wspaniałym. Trochę sie załamałem gdy Saus zrezygnował z pierwszej fabuły no ale... ta też wydaje się być miodna. Sausowi teraz pozostaje programowanie a mi pisanie misji, także bierzemy się do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnysku, niet :0 właśnie dzięki temu giera ma klimat :D jest inna niż reszta, i taką powinna zostać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...