Skocz do zawartości

ROTWORM RPG


Rekomendowane odpowiedzi

rotworm rpg:

 

rpg/platworma:

 

Jesteś rotwormem który stwierdził że tibia mu się znudziła i postanowił że to on będzie głównym bochaterem. Przemierzając korytarze podziemnego miasta rotwormpolis będziesz napotykał przeróżne kreatury i różnorodne przedmioty. To jest moja pierwsza gra a to że mam ciężki umysł robiłem ją 4 miesiace. Mysle że się spodoba szczególnie tym któży lubią tibie i chca nowych doznań :P :

 

http://www.speedyshare.com/692144610.html

2.5mb:

 

 

Autorzy:

grę zrobił Darek Szymczak:

 

Screeny:

 

be0c5604966b5959m.jpg

f350e9137f4b3b57m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem tylko kto przegląda temat i już się domyślam że to prowokacja halpowiczów + zaraz to wyląduje na halpedii jacy to my jesteśmy i tyramy takie gierki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw mi pol godzinki zajelo dojscie do zamknietych drzwi, przy czym usmialem sie widzac biale kolka z napisem RYZ kolo nich. Poszedlem do stefana po klucz, wrocilem sie (razem poltorej godziny)i co znalazlem ????? SLEPY ZAUEK.

Ale przyznam, gra mi sie nie podoba, ale mnie korcilo aby przejsc : DDD 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borku, ale serio mówisz, czy żartujesz? Bo jak keylogger to ukarzemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast nie kłamie-żadnego wirusa tam nie ma.

 

A co do gry to wcale się nie dziwie temu rotwormowi :D

 

Nie zapominajcie że to jego pierwsza gra. Niektórych pierwsza gra polega na chodzeniu kulkom i zbieraniu innych kulek.

Daje 3/5

 

Powodzenie w dalszych pracach ichigo the shinigani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gra nie stety 2/5, a wy co się jego czepiacie ?! Jest fanem gry Tibia, to ma prawo zrobić o tym grę ! Czy np. gdyby ja bym grał w Tibie to też byście mnie kurde zbanowali, przezywali i zablokowali wogóle ip do strony?! To normalna gra, mimo że jest trochę połączona z Tibią, nie oznacza że jest do dupy!! Nie mam słów na was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie stety 2/5, a wy co się jego czepiacie ?! Jest fanem gry Tibia, to ma prawo zrobić o tym grę ! Czy np. gdyby ja bym grał w Tibie to też byście mnie kurde zbanowali, przezywali i zablokowali wogóle ip do strony?! To normalna gra, mimo że jest trochę połączona z Tibią, nie oznacza że jest do dupy!! Nie mam słów na was...

Ale ta "gra" została usunięta kilka dni temu... Powinieneś dostać warna za nieściągnięcie gry przed wypowiedzeniem recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzeeeeeeeee ludzi którzy nie grali i twierdzą że tibia jest głupia...

Pamiętam jak 2 osoby w klasie grali w tibie i wszyscy się z nich lali (razem ze mną), wszyscy patrzyli tylko na grafikę, lecz namówili mnie na tibię i zagrałem w nią. I czasem wchodzę na tibie popeczyć...

 

Więc żal mi ludzi którzy się śmieją a nie grali.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzeeeeeeeee ludzi którzy nie grali i twierdzą że tibia jest głupia...

Pamiętam jak 2 osoby w klasie grali w tibie i wszyscy się z nich lali (razem ze mną), wszyscy patrzyli tylko na grafikę, lecz namówili mnie na tibię i zagrałem w nią. I czasem wchodzę na tibie popeczyć...

 

Więc żal mi ludzi którzy się śmieją a nie grali.................

Właśnie - nie oceniać książki po okładce :P

A ja nie mogę ściągnąć. Co do pomysłu - może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta 'gra' jest do dupy

bo jest zrobiona przez niemców

 

Nie nawidzeeeeeeeee ludzi którzy nie grali i twierdzą że tibia jest głupia...

Pamiętam jak 2 osoby w klasie grali w tibie i wszyscy się z nich lali (razem ze mną), wszyscy patrzyli tylko na grafikę, lecz namówili mnie na tibię i zagrałem w nią. I czasem wchodzę na tibie popeczyć...

 

Więc żal mi ludzi którzy się śmieją a nie grali.................

jakby była robiona przez Polaków to była by jeszcze lepsza niż kolejne niemieckie g***o(Metin2), gdzie grają same nooby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...