Skocz do zawartości

Robot


Lesinar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w grze Robot i ja w nim jestem i jak nacisne spacje to strzał i jak tam w czyli rzeby szedł to za nim taki jakby ---- taki pasek i po środku biały i na dole znuw niebiesi a o grubości o takiej [] i jescze gun samo strzelajncy czyli jest coś jak przeciwnik i on do mnie strzela a ja musze unikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie zaczynaj tematu od np. "Skarpetka", tylko przywitaj się np. Yo, mam problem z gunem itd...

Po drugie z tego co napisałeś trudno coś z tego zrozumieć. Jeżeli kiedykolwiek byłeś na lekcji polskiego, powinieneś wiedzieć co to jest szyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gun nabój paski i gun samo strzelajacy chodzi Mi oto że Gun to w grze swojje robie że mam robota jak nacisne spacje to strzela a nabuj rze jak nacisne spacje to strzela a paski rze jak jak ja ide tym robotem to taki paski takie  

niebieski

tutaj biały

i tu niebieski grubości || o takiej a samo strzelajoncy gun sze cały czas strzela i sie obraca na 3 speed i nie wiem jak właśnie to zrobic??? 

Nie rozumiem,ortografia.Błąd w nazwie tematu ,i błędy w treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę

Gun nabój paski i gun samo strzelajacy - skopiowane z nazwy tematu

chodzi Mi oto że Gun to w grze swojje robie że mam robota jak nacisne spacje to strzela - znaczy to zapewne, że w swojej grze zrobił obiekt robot i ten robot strzela.

rze jak nacisne spacje to strzela - powtórzenie poprzedniego zdania

a paski rze jak jak ja ide tym robotem to taki paski takie - chodzi mu tu o prawdopodobnie o viewy i paski życia i czegoś tam o kolorach niebieski i biały i jeszcze raz niebieski o "grubości || o takiej"

a samo strzelajoncy gun sze cały czas strzela i sie obraca na 3 speed - chodzi mu tutaj o to, że chce zrobić gun'a który cały czas strzela i obraca się z prędkością speed=3

i nie wiem jak właśnie to zrobic??? - wygłoszone błagalnych i niepewnym głosem do samego siebie.

 

CHŁOPIE!!! Weź sobie zainstaluj Mozille LINK!!!!!

tam ci przynajmniej orty poprawi, no chyba, że masz dyslekcje no to jeszcze, ale i tak za te błędy powinieneś dostać ze 3 warny.

 

BUT!: Widać, że masz 9 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu chodzi o takie np... ślady po oponach czy cus takiego :D:D przykład był na gmclan... zaraz zapodam :D

Edit:

https://gmclan.org/index.php?sciagnijplik=102

Link Bezpośrednio do pliku ;]

Edit:

Zall 9 lat;/ idź do szkoły i ucz się polskiego nie wiem czy autor tego posta zrozumiał by ocb gdyby nie był jego ;] i jeszcze te błędy;/ Zacznij w końcu używać Firefoxa bo tam jest zaimplementowana funkcja poprawiania błędów Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam po raz 20 i Nic nie rozumiem.Robot samo strzelający.

 

Wiesz mam plan:

1. Naucz się poprawnie pisać

2. Poczytaj sobie trochę o Game Makerze

3. Dopiero gdy się już wszystkiego nauczysz (ORTOGRAFII Zwłaszcza) bierz się za projekt swojej własnej gry.

 

Ja z GM zacząłem w wieku 10 lat i ktoś mi wtedy zaproponował lekcję ortografii. Trochę posiedziałem i patrz dzisiaj... Praktycznie 0 ortów. Weź sobie podręcznik i się poucz i nie mów że tam nic niema. Jak coś sensownego wymyślisz, ale nie będziesz wiedział jak się za to zabrać wtedy napisz na forum, ktoś na pewno ci pomorze. Powodzenia w nauce i żeby twoje marzenia się pełniły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...