Skocz do zawartości

Zmiana opisu w gg


Rekomendowane odpowiedzi

za pomocą Xtend.dll zmienisz go tylko u siebie w okienku, za grzyba nie zmusisz gg do wysłania informacji z nowym opisem na serwer :P

Aby to zrobić musiał byś rozkninić protokół gg i napisać sam podobny :P

 

 

E: Ale prawdą jest, że gg po włączeniu odczytuje opis z tego config.dat i to z niego wysyła info na serwer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, tylko że jest zaszyfrowane jakoś.. w config.dat te hasła, nick i wszystko.. jaki to szyfr? da sie odszyfrować?

e: ale to i tak w sumie mi nic nie da bo ja chciałem zrobić zeby mi sie co chwile opis zmienial zeby powkurzac znajomych ^^

e2: chyba ze zrobie zeby mi sie włączało i wyłączało gg ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opierając się o starą wersję gg(7,0) hasło było szyfrowane, ale przy odrobinie pracy można było je nawet w gm odkręcić. Opisy nie były szyfrowane i raczej można je było zmieniać.

 

Co do nowego gg (8 )

hasła przechowywane w pliku: Profile.xml i raczej ciężko będzie zdekopmilować 300znakowy ciąg znaczków :P

opisy w nowym gg8 to nic trudnego. Masz tam plik Status.xml, w którym opisy przechowywane są w postaci:

<Item>Opis życzy miłego dnia</Item>

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pomocą Xtend.dll zmienisz go tylko u siebie w okienku, za grzyba nie zmusisz gg do wysłania informacji z nowym opisem na serwer :P

Aby to zrobić musiał byś rozkninić protokół gg i napisać sam podobny :P

 

 

E: Ale prawdą jest, że gg po włączeniu odczytuje opis z tego config.dat i to z niego wysyła info na serwer :)

Aj tam głupoty gadasz że za pomocą Xtenda tego nie zrobisz. A tak btw. na stronie libgadu jest opisany protokół, w sumie można by było zrobić DLLa obsługującego libgadu. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...