Skocz do zawartości

Zablokowane Dlaczego Ludzie Krytykują Kogoś Za Używanie Gm'a?


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Smutne jest to, że takie Tidimele / Lordy Vayaa udzielają się nam gmclanie, a na innych serwisach grają przeciwko nam. A tfu, psu braty jedne. I jeszcze proszą potem o usunięcie tutaj konta (czego oczywiście nie robimy ze względów technicznych i historycznych). Swoją drogą proszę o opanowanie się w wypowiedziach dot. gmclanu na innych serwisach, bo często robicie nam niedźwiedzią przysługę. Po prostu nie prowokujcie i nie dajci się sprowokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj zgadzam sie z Ranmusem. Nie chcialem sie dolaczac do bitwy GMC vs GameDev, bo po co? Nie lubia Gma, ich sprawa. Przyznam jest to strasznie wkurzajace ze takim hamstwem nas witaja, kazdy normalny czlowiek poczol by nienawisc, ale lepiej zamknac ja w sobie. (Brzmie jak jakichs ksiadz :3)

Na pewno w internecie jest duzo osob ktore nienawidza GMa, ba, moze nawet istnieje cos w stylu "AntyGMClan", najprosciej by bylo to wszystko olac i zyc dalej :) Gdybysmy walczyli o imie GMa co kadzego prowokatora, stracili bysmy mnostwo naszego drogiego czasu, bluzgajac sie nawzajem do osob, ktore nawet nic az tak zlego nie zrobily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie:

Dlaczego bronimy się przed innymi co do gm'a, uważając, że oni nie mają racji dyskrymunijąc go, skoro linuxa MY dyskryminowaliśmy i pewnie dalej co niektórzy go chrzanią? Na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie:

Dlaczego bronimy się przed innymi co do gm'a, uważając, że oni nie mają racji dyskrymunijąc go, skoro linuxa MY dyskryminowaliśmy i pewnie dalej co niektórzy go chrzanią? Na jedno wychodzi.

:rolleyes: 101/102 omg. Następny co wpadł sobie powiedzieć: "Może", "Dlaczego?", "Oni tamto", "Oni siamto" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego znieść,że ludzie ciągle krytykują gejmmejkera.GM jest ładny,można w nim pisać skrypty.Mam do was prośbę:ODWALCIE SIĘ OD NIEGO!

luntek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co jest wszędzie napisane o GMie? "Prawdziwi programiści" czytają w necie "Jest świetny dla początkujących","można zrobić grę z klocków","niepotrzebna jest wiedza programistyczna". Niektórzy się wkurzają, jak widzą, że to, co napisał i zajęło mu rok z hakiem, w GMie można było zrobić "na klockach" w nieco ponad tydzień. To jest też zazdrość -> Jak to jest możliwe, że on zrobił grę "na klockach" i zrobił ją taką dobrą, a ja moją pisałem w C++ i jest do kitu? -> kto będzie tutaj pierwszym celem? Twórca tej lepszej gry... To nie jest wojna gmclan vs gamedev! To nie jest też wojna między GM a "prawdziwym programowaniem"! Niestety, to jest ludzka natura, na którą nic nie poradzimy... Sam także piszę w C++, piszę także w Javie, ale nie uważam, aby GM był czymś gorszym -> w końcu widziałem i wiem, że można w nim zrobić naprawdę dobre gry (nie potrzeba przykładów. cały gmclan je zna). Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty dyskryminowałeś, ale na pewno nie całe forum. kthxbai

 

Chyba zapomnieliście o tuxmanie. Jechaliście go m. in. za linuxa, a potem z "kolejnego powodu do zaczepki" zrobiło się z tego "chore przekonanie" :]. Tux zniknął, linux też i już tak nie jest, ale TYLKO przypominam :D.

A ty Wiaderku cay czas walczysz z ta akceptacja postow? Nie wyglada na to abys sie staral.

Ten temat nie ma nic do starania. Jak narazie to jedyne co "sie staram" to normalnie to ograniczenie przeżyć, bo za ładne oczy nie zdejmą mi tego, a ,jak ktoś już mówił, jestem średni w gm'ie i nie potrafie zrobić nic, co by zadowoliło kochaną administrację :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tux zniknął, linux też i już tak nie jest

W jakim sensie Linux zniknął o_o ?

 

A Tuxman to inna sprawa. Taki śmieszny typ. Zresztą, nic się nie zmienił. Teraz siedzi na forum Nokii 3110 i robi paczki z tapetami, gdzie są fotki Wehrmachtu i jego starego, a sam ma nick coś ze Stalinem w nazwie (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. pierwszy raz mialem stycznosc z pascalem. od III semestru doszedl c i c++. wiec nie zaczynalem zabawy w gm. w sumie to nigdy nie przypuszczalem ze gml bedzie latwy. i funkcjonalny. i tak podobny do innych. tez kiedys myslalem ze to program klik and play przeciagnij upusc i samo sie zrobi. a jak zobaczylem "jak gra muzyka" to az 'nogi same rwa sie do tanca'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie Linux zniknął o_o ?

 

A Tuxman to inna sprawa. Taki śmieszny typ. Zresztą, nic się nie zmienił. Teraz siedzi na forum Nokii 3110 i robi paczki z tapetami, gdzie są fotki Wehrmachtu i jego starego, a sam ma nick coś ze Stalinem w nazwie (:

 

Miałem na myśli, że zwracanie na niego uwagi zniknęło -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to z ich strony, pocą się nad jakąś fajną gierką ponad rok, przychodzi jakiś GMowiec z podobną grą robioną półtora miesiąca. Kogo by to nie wkurzyło?

To skoro oni się wkurzają na to, to dlaczego oni się na GM nie przerzucą, skoro my robimy gry szybciej - i lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...