Skocz do zawartości

B2 Deadline


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: B2 DEADLINE v1.0

 

Gatunek: ETR - Escape The Room - w wolnym tłumaczeniu: "spiernicz z pokoju"

 

Opis: Bajtek budzi sie w opuszczonym pokoju studenckim w Bajtocji. Poniewaz ma strasznego bajto-kaca nie widzi innych kolorow oprocz czarnego, bialego i niebieskiego. Pomoz Bajtkowi wydostac sie z pokoju aby zdazyl na sesje w bajtera w pobliskiej kawiarence internetowej. (bajka wymyslona pod wplywem chwilowego natchnienia i nijak ma sie do fabuly - a raczej jej braku - w grze).

Download: tutaj (wymaga darmowej rejestracji)

Rozmiar pliku: 300 - 500 kb (tak, wazy duzo i nie pojdzie ci na noki 3310i)

 

Autorzy:

Programowanie:
getStringFromObject (alias eDGe)

Fabuła:
-brak- getStringFromObject

Grafika:
getStringFromObject

Muzyka:
Bethowen (a dokladniej "moonlight sonata") & Nuclear

Screeny:

2.jpg

1.jpg

 

Gra jest juz ukonczona, ale pozostal maly problem z outOfMemoryError na niektorych telefonach. Postaram sie naprawic blad do poniedzialku. Bardzo prosze nie oceniajcie gry przed pobraniem, "game expirences may change diuring playing".

 

//EDIT Wersja 1.1

Zmiany:

-Usunolem OutOfMemoryError

-Zwiekszylem celnosc wskaznika

-Kalibracja klawiszy

-Zwiekszenie celnosci wskaznika

 

Wersja beta (128x160) dostepna tutaj: tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od czego mamy uploader? Nie chce mi się rejestrować.
Jak wujek sknerus powiedział:Co?! Suszarka elektryczna?! Nie do wiary! A od czego są ręczniki?!

 

A żeby nie było od tematu:Jak zrobiłeś grę na telefon? Oraz dołączam się do gnyska.

Bez komentarza... :glare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz -

Ad.1 Gra jest na topmobile zeby mozna bylo latwo kontrolowac ilosc pobran, a takze zeby mogla dotrzec do wiekszej liczby odbiorcow. Rejestracja jest darmowa i trwa tylko chwile wiec nie jest to chyba tak straszne utrodnienie.

Ad.2 Nie odpowiadam za dystrubucje, zapewniono mnie ze bedzie to rozpoznawane jaka rozdzielczosc ekranu ma komorka i w zaleznosci od tego wysylana odpowiednia wersja. Jesli jednak by byly z tym problemy to napiszcie, postaram sie cos z tym zrobic.

Ad.3 Jesli chodzi o brak pamieci, to jestem w trakcie naprawiania tego bledu, wiaze sie on jednak z calkowita przebudowa silnika gry wiec troche to moze zajac. Mam nadzieje ze nie dalej niz do poniedzialku.

 

@gnysek - Racja, poprawilem.

 

Jak tylko uporam sie z silniczkiem postaram sie stworzyc wersje demo i wtedy wzuce ja na uploader zeby mozna bylo szybko zobaczyc o co wogole biega :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.2 Nie odpowiadam za dystrubucje, zapewniono mnie ze bedzie to rozpoznawane jaka rozdzielczosc ekranu ma komorka i w zaleznosci od tego wysylana odpowiednia wersja. Jesli jednak by byly z tym problemy to napiszcie, postaram sie cos z tym zrobic.

To ja ci pisze że mój wyświetlacz jest za mały żeby to uruchomić (128x160/Nokia 5200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SE k510i ktory ma taki sam wyswietlacz (128x160) i dziala. Gra jest przygotowana w 4 wersjach na 4 rozne wyswietlacze, tylko pewnie autor serwisu topmobile ma problem z przydzielaniem wersji do telefonow. Jak wydam demko to beda 4 wersje do pobrania w zaleznosci od rozmiaru wyswietlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skonczylem robic poprawki. Link do demka jest w edicie (od wersji full rozni sie tylko tym ze jest w jednej rozdzielczosci). Jesli komos uda sie jeszcze dzisiaj pobrac i odpalic to bylbym wdzieczny za wszelkie sugestie, bo jutro gra jest wysylana na topmobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nawet nie sciagnales tylko oceniasz po screenach a uwiez mi nie oddaja one nawet 1% z klimatu i grywalnosci gry ale mniejsza z tym.

Co do nowych prodokcji, to tak, jesli tylko uda mi sie zebrac ludzi do teamu i skonczy sie goroczka zwiazana z olimpiadami. Samemu robienie tej gry zajelo mi z gora 3 miesiace, i poswiecilem na to zbyt duzo czasu i sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na topmobile jest dostepna nowa wersja (ta sama ktora jest na gmclanie jako demo, na koncu pierwszego posta masz link). Usunolem w niej ten blad (to stary kochany OutOfMemory, nokie przydzielaja okrotnie malo pamieci dla gier java). Zobacz najpierw czy dziala ci demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ściągam...

Wchodzę na topmobile.

Loguję się.

Pobieram plik.

Instaluję.

Gra nazywa się "Main" i posiada domyślną ikonkę (taki puzel z pudełkiem, niebieskie)...

Włączam.

Na górze pokazuje się napis "PRESS". Klikam.

Na dole pokazuje się napis "PRESS". Klikam.

"Nieobsługiwany wyjątek. Zamknąć aplikację?". W przypadku wybrania "Nie" błąd wyskakuje ponownie.

 

Ściągam wersję na małą rozdzielczość (beta, z linku na dole posta)

Wypakowuję archiwum.

Instaluję.

Nazwa i ikonka taka sama, jak poprzednim razem.

Włączam.

Pokazuje się "PRESS" na górze. Klikam.

Pokazuje się "PRESS" na dole. Klikam.

"Nieobsługiwany wyjątek"...

 

Może to jednak nie outOfMemory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Zagrałbym, ale nie mam kabelka.

@Autor: Postaraj się popełniać mniej błędów, bo rzucają się one w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...