Skocz do zawartości

The Crime Live


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

DB STUDIO PRESENTS

 

The Crime Live

 

Typ gry: Internetowa/ gra akcji typu "wolna rozgrywka"/ Top down

Opis gry:

W grze najpierw będziemy musieli wybrać jedną z kilku osób, jako twojego głównego bohatera. Zaczynamy rozgrywkę internetową z 5000$. W grze będzie 8 wysp+1 dodatkowa, którą opiszę niżej. Będziemy mieli możliwość kupowania samochodów, nieruchomości, a także stanowisk przynoszących dochody. Będziemy mogli brać udział w wojnach gangów, wybierać, czy chcemy pracować dla mafii, w policji, czy być taksówkarzem. Możliwości będzie dużo. Komputer, będzie pełnił w grze funkcję policji. Nie będzie w grze takiego czegoś jak w San Andreas; stukniesz policję, oni cię gonią, dopóki nie zabiją. Gdy w pobliżu radiowozu przekroczysz prędkość, zapłacisz mandat. Nie będzie tak, że za byle co, pakują cię do paki, biorą broń i kasę. W grze będziesz mógł demolować dzielnice razem z kumplami, jeżdżąc po mieście Mercedesem, być czymiś ochroniarzem, a także zarabiając na życie, pracując na lotnisku albo jeździć busem. Będzie możliwość latania samolotami na inne wyspy, oczywiście za opłatą :)

 

Postacie:

- Murzyn z afro

- Blondynka

- Brunetka

- Łysol

- koleś typu Elvis

 

Wyspy:

8 wysp, na razie nie ma nazw. Wszystkie będą połączone mostami. Będzie także jedna dodatkowa, na którą żeby się dostać, należy mieć własny samolot, albo statek. To będzie najbardziej luksusowa wyspa. Wieżowce szklane, każdy dom (a raczej willa) z basenem. W salonach będą tam tylko najbogatsze fury itp. Coś dla szefów mafii, lub kolesi, którzy dorobili się w grze fortuny kupując sklepy, potem salony samochodowe, aż stali się miliarderami.

 

Samochody:

- Ford Explorer

- Chevrolet Aveo

- Chrysler 300C

- Porshe Carrera 911

- Mini Cooper

- Smart

- Mercedes S500

- BMW M5

- BMW M3

- Peugeot 206

- Saab Aero

- Dodge Viper

- Fiat Punto

- Fiat Bravo

- Honda Civic

 

Nieruchomości:

- Mieszkanie hotelowe

- Domek

- Średni dom

- Duży dom

- Willa (na 9 wyspie)

 

- Sklep z bronią

- Salon samochodowy dla ubogich graczy

- Salon samochodowy dla "średniaków"

- Luksusowy salon samochodowy

- Salon z łodziami

- Siłownia

 

Uwaga! W grze nie będzie danej sumy. Np. Codziennie dostajesz z twojego sklepu z bronią 2500 $. To zależy, ile osób kupi u ciebie broń. Np. przyjdzie 5 osób na dzień, kupi bronie po 100$. Wtedy na dzień, twój dochód ze sklepu to 500$

 

 

Screeny:

Na razie brak. Dodam je może w niedzielę.

 

Programiści:

Ch3mical, Egzekutor, Syliush, PhoenixPL

Grafiki:

azz.gouranga.com- samochody

Ch3mical, Egzekutor- ludzie, budynki (te grafiki nie są na najwyższym poziomie, szukamy grafików!)

Muzyka:

Internet, dyktafon :P

 

To nie jest żadna głupia konkurencja dla gry drobika i set18. Na pomysł wpadłem już dawno, dopiero teraz zaczynam go realizować. Także proszę mnie nie zasypywać komentarzami: plagiat! Odgapiłeś ode mnie wszystko! itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety temat jest niezgodny z regulaminem. Daje 24 godziny na dodanie screenow, w innym przypadku warn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... rozumiem, że zapowiedź, ale żeby tak odrazu pisać, żeby było "fajnie", jak się prawie nic nie ma.... sam pomysł to za mało na zapowiedź - jak się nie ma pewności, czy gra wyjdzie ( pewnie zaraz napiszesz, że wyjdzie na 100 % ;p ). Ok, jak będzie tak jak czytam w opisie to 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie, szkielet gry jest. Tzn. internetowa rozgrywka już istnieje. Teraz będę się brał za robienie wysp. Grafiki są na marnym poziomie, tak jak napisałem w pierwszym poście. Ale jak chcecie to dobra, dam wam jutro te skriny.

 

@PsichiX:

Dobra, wrzucę jutro. Teraz idę spać, bo jutro czeka mnie ciężki dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze uzytkownicy nie wiedza kiedy zapowiadac swoje gry.

Po co jakies nastepne punkty do regulaminu? Ze 80% gry ma byc? Mamy prosty punkt: trzeba dac screeny. No to wyskakuje nam gosc ktory da w niedziele screeny.

Rownie dobrze byloby to wymagane 80% to bys slyszal teksty typu 'gra bedzie gotowa w 80% w nastepny weekend.'

 

Niestety punkt w regulaminie, zeby uzytkownicy uzywali od czasu do czasu swojego mozgu duzo nie da.

Admini wymagaja tak niewiele a uzytkownicy dalej maja to w dupie, juz o tym pisalem, moze wszyscy jednak chca ze trzeba cale to forum zadrutowac regulaminem tak ciasno ze sie mrowka nie przecisnie?!

 

I teraz uwaga do zalozyciela tematu:

 

Skoro screeny beda w niedziele, to po jeb**a cho**re robisz zapowiedz teraz? Tak trudno poczekac z zapowiedza do niedzieli kiedy beda screeny? :/

Moze wogole najlepiej poczekaj, az bedziesz mial cokolwiek? Szkielet rownie dobrze = przyklad z neta = nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egzekutor:

:boxed:

Zgodziłeś się na to. Opisałem ci na gg praktycznie to samo, co tutaj. Powiedziałeś ok, to zrób zapowiedz na gmc. To po jaką cholerę mi tu piszesz, że na gg pisałem co innego.

@eltix:

Czy wszyscy muszą oceniać gry tylko po grafie?

@Topic:

Screeny dodam dzisiaj po południu, bo teraz ide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te opcje się jeszcze zmienią, to nie jest powiedziane że w pełnej wersji albo w demie będą takie. A co do tego, że nie jesteś w db studio, to przecież nie napisałem, że jesteś, tylko w programowaniu napisałem twój nick. Jakbym napisał programowanie: DB studio, to byś się mógł czepiać :P

 

"Nowy projekt- współpraca z Egzekutorem"

Tytuł najnowszego newsa na www.dbstudio.pl.tl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że czas uzupełnienia tematu o screeny dobiega końca dziś o 21:08 (24 godziny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy wszyscy muszą oceniać gry tylko po grafie?

 

Nie, najlepiej nie dawać grafy w grze to ludzie lepiej ocenią. :P. Poza tym, postawiłeś lachę na Syberianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, postawiłeś lachę na Syberianie?

Syberian jest cały czas po trochu tworzony. Jako drugi projekt robię Crime Live :)

Ehhh... nie zdążyłem ze screenami. No cóż, temat do usunięcia :(

 

E:

Sorki wszystkich za ten incydent, następnym razem dodam zapowiedź, jak już zrobię ponad 40 % gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, do teraz brak screenow - Warn i temat zamykam do czasu az Autor nie bedzie w stanie umiescic screenow (wtedy niech mi na PM napisze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...