Skocz do zawartości

The Crime Live


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o kurde padłem i nie wstanę XD

mapa jest za**** i ten ostatni screen co to jest w tle? zeszyt do matmy a no i jeszcze te światła z reflektorów

może jak poprawisz grafikę to wstanę i zagram w tą grę

narazie 3,2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde padłem i nie wstanę XD

mapa jest za**** i ten ostatni screen co to jest w tle? zeszyt do matmy a no i jeszcze te światła z reflektorów

może jak poprawisz grafikę to wstanę i zagram w tą grę

narazie 3,2/5

 

Przecież powiedział że grafika jest do wymiany czytałeś tekst pod screenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale tak naprawdę pisząc tamtego posta chodziło mi o wiele innych n00bów którzy spojrzeli na tamte screeny i

napiszą że to syf kiła i mogiła. A więc wrażenie ogólne gry będzie popsute pzt. Kto wie czy grafika się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobry jesteś? Bo w twojej grze jest fajna grafa, ale z tego co wiem, to robi ją propaganja.

 

no ja też potrafię robić grafiki może nie takie dobre jak propa ale dałoby radę raczej,zależy co potrzebujecie,jakby był czas wolny to mogę zawsze machnąć

edti: taka rada te reflektory w samochodzie moglibyście zrobić inaczej np rysować światło białe tzn sprite ładnego światła z każdego halogenu,bo tak troszkę dziwnie wygląda,za żółte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła jak były narysowane to były fajne. Jednak okazało się, że są dużo za małe i trza było streczować. Wynik= dupiate. Ale na razie nie mam czasu na zabawę z grafiką. Na razie może być byle jaka.

 

w sumie u mnie też na razie nie mam za wiele grafik tylko bardziej się męcze nad robieniem miasta,ciekawe co to wyjdzie z tej waszej gry <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE! Spokój mi tu. Idźcie sie przegadywać kto robi lepsze grafy na pw.

@Pablo:

Fajne, dziex, użyje w grze.

@drobik:

Nawet ładne. Tylko nie przegaduj się, bo z tego co ja widzę, twoje hipki, to modele 3d, które są pokazywane od góry.

 

no i co z tego chyba pracuje w taki sposób niż dawać jakiś tragiczny żur a tak w ogóle to ta wasza gra nigdy nie wyjdzie a jak wyjdzie to będzie wielkim syfem heheh bo wątpię żeby ktoś zrobił multi jak widziałem jak światła są tragicznie zrobione,macie zerowe pojęcie o tworzeniu gier, w ogóle widać było,że robicie sobie jaja przez tą zapowiedź,obszerna pełno szczegółów a żaden do zrealizowania,screeny coś późno doszły ale warnik i tak wpadł haha po prostu chcecie zrobić tu jakąś parodie albo cos pozorujecie ale dzięki wam mam dobry humor

ps gdzie jest egzekutor,bo go szukają ? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego chyba pracuje w taki sposób niż dawać jakiś tragiczny żur a tak w ogóle to ta wasza gra nigdy nie wyjdzie a jak wyjdzie to będzie wielkim syfem heheh bo wątpię żeby ktoś zrobił multi jak widziałem jak światła są tragicznie zrobione,macie zerowe pojęcie o tworzeniu gier, w ogóle widać było,że robicie sobie jaja przez tą zapowiedź,obszerna pełno szczegółów a żaden do zrealizowania,screeny coś późno doszły ale warnik i tak wpadł haha po prostu chcecie zrobić tu jakąś parodie albo cos pozorujecie ale dzięki wam mam dobry humor

ps gdzie jest egzekutor,bo go szukają ? <_<

A Ty jakie masz pojecie na temat tworzenia gier ?

Sorki Ty umiesz robic animacje i krytykowac innych a tak naprawde to nigdy GM'a pewnie na oczy nie widziales.

Tyle

Che3mical pamietaj aby pomniejszyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasza mapa zrobiona w kilka sekund w paincie wygląda jak liście,postać wygląda jak frankestein albo jakiś muł z rodziny adamsów,ogólnie tragedia,demka się nie doczekamy pewnie hehe,a to na tej kartce budzi emocje hehe jakieś ripy z czegoś i jeszcze ten $ trudny do podrobienia,pojechaliście po całości,jesteście na poziomie pablo gm on nigdy nic nie zrobił,grafiki nie potrafi kleić,tylko uczy się coś od psichixa ale nic nie potrafi to taki powsinoga,skacze z jedengo kwiatka na następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, umówimy się tak: jeśli jeszcze raz zobaczę gdzieś Wasze durne sprzeczki, wszyscy otrzymacie blokadę na 2 dni. Jeśli sytuacja się powtórzy, będzie to już tydzień. Potem czas kary będzie wzrastał o kolejny tydzień za każdym razem.

 

I żeby nie było, to tyczy się też postów, które pojawią się bezpośrednio po moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasza mapa zrobiona w kilka sekund w paincie wygląda jak liście,postać wygląda jak frankestein albo jakiś muł z rodziny adamsów,ogólnie tragedia,demka się nie doczekamy pewnie hehe,a to na tej kartce budzi emocje hehe jakieś ripy z czegoś i jeszcze ten $ trudny do podrobienia,pojechaliście po całości,jesteście na poziomie pablo gm on nigdy nic nie zrobił,grafiki nie potrafi kleić,tylko uczy się coś od psichixa ale nic nie potrafi to taki powsinoga,skacze z jedengo kwiatka na następny

No dobra ale gry nie robie w paincie :blink:

Max sorka za ten poscik ale drobiu jest bezczelny, a to mnie denerwuje...

Ch3mical kiedy mozna spodziewac sie nowych screenow ?

 

Powtarzam otatni raz - jeszcze jeden post w tym stylu i blokada.

Maximal

Yhy, juz bedzie spokojnie x)l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj drobik: Jeżeli ktoś zna więcej niż ty w języku GML, to nie wyzywaj go od noobów, że jego gra jest beznadziejna i że nic z tego nie wyjdzie. Nie pasuje ci coś- wypad z tematu. Nikt nie chce słuchać tu twojich mecyji na temat: O, jakimż ja to jestem wspaniałym grafikiem. O! A moje gry są po prostu cudne. Nie tak, jak tych innych n00bów z GMC.

 

 

Sorka Dark Maximal, ale ja z tym drobiem już nie wyrzymuję. Najpierw mówi że zrobi grafę do gry, a w następnym poście krytykuje gre, stwierdzając, że jest do d**y.

 

 

@Pablo:

Dzieki, fajny ten twoj chłopeczek :)

 

Myślę, że nowe screeny pojawią się około piątku.

 

Jeszcze raz przepraszam za nagłówek posta, ale drobik mnie tymi swoimi postami po prostu wkur***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

drobiu te grafiki to screnshoty z programu do modeli 3d. widok od góry. nie mow wiec "

a tutaj afro idzie,czas wykonania nie całe 2 minuty"., "knot zrobiony w 2 minuty", ktos kto robil te modele mysle ze nie nazywa tego knotem

czyż nie mam racji? jeśli się mylę, popraw mnie, ale aresem sciaglem identryzne modele tak sie sklada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mini-offtop:

drobiu te grafiki to screnshoty z programu do modeli 3d. widok od góry. nie mow wiec "

a tutaj afro idzie,czas wykonania nie całe 2 minuty"., "knot zrobiony w 2 minuty", ktos kto robil te modele mysle ze nie nazywa tego knotem

czyż nie mam racji? jeśli się mylę, popraw mnie, ale aresem sciaglem identryzne modele tak sie sklada

Drobiu prosił aby przekazać: żebyś nie ściemniał że ściągane z aresa, bo nie ma takiej możliwości, modele były robione przez członka jego grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzbym urazil czyjas dume? huhu. no to taaak: napisałem ,że ja ściąglem identyczne modele aresem. nie ty drobiu, naucz sie czytac. to po I. po II "bo nie ma takiej możliwości" jak to nie ma?? heh, czuje sie wysmiany. - to do pana kolegi, ktory posluguje sie nickiem "drobiu", zeby nie bylo ze do Ciebie czy cos Psichix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...