Skocz do zawartości

Globalne... ...ochłodzenie


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się powstrzymywać od inwektyw i wrócić do tematu.

Nie użyłem inwektywy, przydałaby Ci się powtórka z polskiego.

 

I zamykaj sobie tematy jak rzeczywiście będą skończone, a nie gdy uznasz, że już ci się nie chce tego czytać. A przy okazji uzasadnij swojego warna (nie ruszają mnie jakieś warny bo nie jestem Lolikiem, interesuje mnie tylko twoja teoria, tłumacząca gdzie złamałem regulamin).

 

PS. Temat jest tak głupi, że już nie da się tu nic mądrego dopisać poza tym o co spytałem.

 

@Feynorn

Możesz mi do ciężkiej cholery wytłumaczyć o co Ci chodzi ???!!! Najechałeś na mnie bez powodu !!! Zrobiłem Ci coś !!!??? Jak się nie podoba temat to WON !!!! Szukasz zaczepki ???

Zamiast odpisać na to co ci powiedziałem, żalisz się, że wyśmiewam się z twoich idiotycznych tematów. Zadam Ci pytanie, a nie wysunę inwektywy - jesteś upośledzony?

 

I nie zaczynaj offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podam krótką odpowiedź NIE. Jestem zdrowym 15-letnim człowiekiem. Po prostu nie lubię być obrażany, chyba tak jak każdy. Mam wrażenie że dla Ciebie osobą upośledzona jest ktoś kto nie lubi być obrażany. Ale Ty widocznie lubisz.

P.S mam wrażenie że kolega próbuje wyprowadzić mnie z równowagi, życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji uzasadnij swojego warna (nie ruszają mnie jakieś warny bo nie jestem Lolikiem
kurna jakoś nielogicznie postępujesz. nie ruszają cię warny, na siłe chcesz pokazać że masz to wszystko w dupie - a jednak chcesz uzasadnienia warna.

uzasadnienie warna dzbanie masz w warnlogu :thumbsup:

Obrażanie innego użytkownika.
jeśli wg ciebie ci się nie należy no to przypisz tekst skierowany do lolika

Nie, nie nazwałem i tylko idiota w wieku 14 lat nie potrafi czytać
w swoją stronę :santa:

+ brak umiejętności rozumienia własnych myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna jakoś nielogicznie postępujesz. nie ruszają cię warny, na siłe chcesz pokazać że masz to wszystko w dupie - a jednak chcesz uzasadnienia warna.

Jesteś głupi czy jaki? Napisałem zdanie później.. zal.pl

 

Narażam poziom dyskusji Dark? Tutaj nie ma żadnego poziomu.

 

Gratulujemy, wygrałeś tygodniową przerwę na kontemplację przyczyn zerowego poziomu tego tematu.

Woock

 

Za wysoko się cenisz, ten temat jest grubo poniżej zerowego poziomu.

Feynorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no i znów wznawiam dyskusję na temat globalnego ochłodzenia :D mamy już 25 marca, kalendarzowa wiosna :D a za oknem co ? śnieg, mróz, w górach pokrywa śnieżna doszła do 3 metrów, sami przyznajcie, dwa lata temu 25 marca można było biegać bez kurtki :) ten temat ma sens, o i Feynorn dostał BANA więc nie narobi tu syfu :) czekam na Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda prawda, zimno moze i jest, ale chyba tylko w polsce. Patrzac na to ze tak z 40 lat temu snieg w Anglii powodywal zamykamie szkol i drog, a teraz ledwo co pada (rok temu w ogole nie padal) jest to po prostu zbieg okolicznosci. Mozliwe ze ochlodzenie trafilo polske a ocieplenie anglie, jednak czy ktos by pomyslal tak z 500 lat temu ze raz cieplejszy raz zimniejszy rok musi byc jakos zwiazane z nowymi wynalazkami. Wdg mnie to wszystko jeden wielki zbieg okolicznosci.

piratesarecool.jpg

Mniej piratow = wieksza temperatura. : d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"17 Ponadto świat przemija i tak jest z jego pragnieniem, ale kto wykonuje wolę Boga, ten pozostaje na wieki."

Czyli nie zginiemy. Po co Bog mial by niszczyc Ziemie skoro to nie jej wina? Wszytsko jest wina ludzi, a skoro istnieja ludzie milujacy Boga, a Bog obiecal ich ocalic, Ani zycie ani Ziemia nigdy sie nie skoncza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"17 Ponadto świat przemija i tak jest z jego pragnieniem, ale kto wykonuje wolę Boga, ten pozostaje na wieki."

Czyli nie zginiemy. Po co Bog mial by niszczyc Ziemie skoro to nie jej wina? Wszytsko jest wina ludzi, a skoro istnieja ludzie milujacy Boga, a Bog obiecal ich ocalic, Ani zycie ani Ziemia nigdy sie nie skoncza.

Ze wszystkich religii świata my wierzymy właśnie w tę, teraz zobaczcie jaka jest szansa, że nasza jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz - Nie masz nic do powiedzienia, ani ciekawego ani sensownego? Nie mow. Biblia w prawie karzdej religii jest taka sama, Koran zawiera jej kawalki. Werset ktory podalem nie ma nic do roznych religi swiata. Katolicy, metodysci, zydzi, swiadkowie Jehowy, buddysci wierza ze jesli beda trzymali sie slowa bozego przezyja. Jedni sa blizej, drudzy sa dalej od prawdy, a inni na pewno natrafili na prawde. Kazdy ma szanse, kazdy moze zawsze zmienic zdanie, dlatego nie bedzie od tak konca swiata.

 

@Lolik - Skoro Jahwe nie ma po co niszczyc ziemi, nie pozwoli aby slonce sie wypalilo ani aby ziemie wciagnela czarna dziura. Ksiegi objawienia mowia o "koncu tego systemu rzeczy", w sensie konca zlych czasow. Moge to potwierdzic werstem:

"I będzie z nimi sam Bóg.  I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło." (Objawienia 21:4)

Wczesniej w tym rozdziale pisze o nowej ziemi, czyli o nowym systemie rzeczy, a nie kompletnie nowej planecie jak niektorzy mysla, do tego skoro bedzie to ta sama planeta tylko wyczyszczona z niegodziwcow (Ludzie niemilujacy Boga, oszczercy... podawalem cala werset w smiesznych sytuacjach w szkole). A skoro bedzie to ta sama planeta, slonce nie ma prawa wygasnac :). Jest to moj ulubiony werset, zwlaszcza dlatego ze sle on szczesliwa wiadomosc.

 

@Osiem - Prawda, ale wedlog mnie przystosowywanie sie do Bibli jest prawda, tak naprawde kazdy tak mysli, lecz niestety kazdy inaczej rozumie Biblie. Rownierz (Zwlaszcza w religii Katolickiej) dodane sa rozne niepotrzebne babiloty typu pieklo, niebo, czysciec, czy trojca (prosze nie bierzcie tego do siebie, nie powinienem tak wytykac :/ ) ktore nie maja zadnego poparcia na Bibli. Po prostu trzeba isc, wierzyc i byc pewnym, jak sie nie jest pewnym, szukac pomocy (nie w zlym sensie, w sensie szukac pewnosci opierajac sie na Bibli i innych twierdzeniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicy, metodysci, zydzi, swiadkowie Jehowy, buddysci wierza ze jesli beda trzymali sie slowa bozego przezyja. Jedni sa blizej, drudzy sa dalej od prawdy, a inni na pewno natrafili na prawde. Kazdy ma szanse, kazdy moze zawsze zmienic zdanie, dlatego nie bedzie od tak konca swiata.

Lol, nie wiem czemu palnalem o buddyzmie. Wymienialem religie oparte na chrzescijanskiej, i tak mi sie jakos napisalo. Srki.

Judaizm "oparty" na chrześcijaństwie? Dowcip miesiąca ^^

 

...a przynajmniej ja nie wyobrażam sobie, jak religia wcześniejsza może bazować na późniejszej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz wylapywal kazde moje niedociagniecia :/. Nie wiedzialem jak to wytlumaczyc, myslalem o religiach, i kurde wyskoczyl mi buddyzm. Na poczatku byli Zydzi i nie Zydzi, pozniej sie zaczelo idolcostamstwo i oddawanie wymyslonemu bogu (Baalowi) czci. I tak sie pociagnelo do dziesiatek istniejacych religii dzisiaj. Koran zostal oparty na Bibli, Biblia Angielskiego Kosciola zostala napisana przez kogos bardzo rteligijnego (Henryka VIII) Z tego co wiem zostalo tam troche pozmieniane. Tyle jak narazie moge powiedziec wiedzac w 100%, no dobra 99%. Reszta to wszystko co tylko slyszalem od innych, jestem dzieckiem :( nie wiem wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli wypali się słońce ? to i ziemię i życie szlag trafi , poza tym są jeszcze czarne dziury, które są zagrożeniem dla ziemi, ale można je zatkać, słyszałem kiedyś o zatyczkach do czarnych dziur :D

Niedzisiejszy jesteś. NA wu-pe pisali, że naukowcy tworzą nowe słońce. Poza tym obecne ma się wypalić za guglon lat*

 

Tak, a czemu nie -100?

Bo tak w TV mówili.

 

 

* jeden i milion zer.

 

E:

Biblia Angielskiego Kosciola zostala napisana przez kogos bardzo rteligijnego (Henryka VIII)

Anglikanizm to odłam chrześcijaństwa. Powstał z powodu, ze papież nie chciał dać rozwodu królowi angli, więc ten stworzył własną religię ze zmienionymi niektórymi prawami, jak sprawa rozwodu na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Biblia Angielskiego Kosciola zostala napisana przez kogos bardzo rteligijnego (Henryka VIII) Z tego co wiem zostalo tam troche pozmieniane.

 

Trochę to mało powiedziane.

 

Bo tak w TV mówili.

 

A w jakiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...