Skocz do zawartości

Co wybrać?


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, ponieważ mam Multimedia Fusion 2 i The Games Factory 2. I na tym polega problem, bo te programy są zrobione przez samego producenta i nie wiem który wybrać. To bym was prosił byście napisali który wybrać i czy są te same lub czymś się różnią.

 

Pozdr. Tiger!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym uświadomić iż jest to forum o Game Maker, a nie o MMF czy TGF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i za to bym chciał bardzo przeprosić, ale nie mogę znaleźć forum o tym a ta strona/forum jest bardzo fajna, profesjonalna i może nawet sławna bo jak jechałem autem z mamą to widziałem reklamę na bloku (Bigbort chyba). :mellow:

 

 

EDIT:

Ale gdyby np. nie było Game Maker'a to co byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tiger: no dobra, małe kłamstwo to jedno, ale ciągłe sprzedawanie tego kłamstwa jest nieco bardziej niż irytujące. Nie tłumacz się już, bo tylko się pogrążysz. polecam: cportal.webd.pl albo stg.one.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle... wiedziałem że nie uwierzycie, chyba pojadę do Katowic i zrobię fotkę. Ale ja naprawdę widziałem, a ty PsychiX mówisz że ja kłamie ale wytłumacz mi proszę dlaczego bym miał kłamać??!!

Bo Ci nikt nie uwierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mu się przewidziało, ale uwierzył, że jest to możliwe. Potem napisał, bo chciał się podlizać. Potem się dowiedział, że jest to jednak nie możliwe i wstyd ( czy coś innego ) mu się wycofać. A poza tym kłamanie gdy się ma nawet najgłupszy pretekst "A dlaczego miałbym kłamać, nic mi to nie da" jest powszechnym zjawiskiem - jak juz zacząłeś to rób wszystko, żeby ci uwierzyli. Ot co. Co do tematu to bierz MMF ale dla mnie i tak GM jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...