Skocz do zawartości

Zablokowane GM 7 pro dziwny błąd


Muchaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

W helpie od DrXJ mówił on, że występuje taki problem. Proponuję zacząć rozdawać ostrzeżenia osobom używającym nielegalnego GMa. Niech zobaczą, że nie są do końca bezkarni. I publikacja IP ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W helpie od DrXJ mówił on, że występuje taki problem. Proponuję zacząć rozdawać ostrzeżenia osobom używającym nielegalnego GMa. Niech zobaczą, że nie są do końca bezkarni. I publikacja IP ;]

Proponuję zapoznać się z polskim prawem. Publikacja np. mojego IP bez mojej zgody jest niedozwolona. Tak samo z danymi osobowymi. Proponuję przeprowadzić się na Kubę, gdzie wszystko jest tak jak po Twojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa: modyfikacja regulaminu i obowiązek ponownego zaakceptowania przez każdego użytkownika, albo kasacja konta. I tyle w kwestii akceptacji bądź nie. Od razu będzie wiadomo, kto ma piraty. Nie chodzi o to, żeby cały czas ip wszystkich było pokazane, ale jak ktoś używa nielegalnego GMa to od razu mógłby np. Moderator zrobić edita i wkleić IP delikwenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa: modyfikacja regulaminu i obowiązek ponownego zaakceptowania przez każdego użytkownika, albo kasacja konta. I tyle w kwestii akceptacji bądź nie. Od razu będzie wiadomo, kto ma piraty. Nie chodzi o to, żeby cały czas ip wszystkich było pokazane, ale jak ktoś używa nielegalnego GMa to od razu mógłby np. Moderator zrobić edita i wkleić IP delikwenta.

A co, włamiesz mi się do peceta i sprawdzisz czy mam legalnego GM'a? :] Proszę Cię, nie kompromituj się.

Poza tym, w regulaminie musi się pojawić pytanie czy zezwalasz na przekazywanie Twoich danych osobowych osobom trzecim/publikację co jest dobrowolne i nie wymaga zgody. Nie chcę obrażać usera, ale myślisz mózgiem 5-cio latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj EWIDENTNIE widać, że koleś ma nielegalnego GMa. Nikt nie musi sprawdzać. Piractwo powinno być rzeczą bardziej wstydliwą na forum niż cokolwiek innego. BO TO WSTYD KRAŚĆ. Nie bułkę, a ciastko z kremem.

 

Może zostać zawarte w jednym z punktów coś takiego:

Akceptując regulamin serwisu GMCLAN.org, oświadczasz, że zezwalasz na ewentualną publikację adresu IP, w przypadku stwierdzenia posiadania nielegalnego programu Game Maker, bądź naruszenia godności osobistej innych użytkowników.

 

W tym od razu zawarłem często naruszany pkt. 6 regulaminu, który Ty także przed chwilą złamałeś.

W ogóle to ten temat jest bezsensu. Valhalla to nie oficjalna pomoc techniczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj EWIDENTNIE widać, że koleś ma nielegalnego GMa. Nikt nie musi sprawdzać. Piractwo powinno być rzeczą bardziej wstydliwą na forum niż cokolwiek innego. BO TO WSTYD KRAŚĆ. Nie bułkę, a ciastko z kremem.

 

Może zostać zawarte w jednym z punktów coś takiego:

 

 

W tym od razu zawarłem często naruszany pkt. 6 regulaminu, który Ty także przed chwilą złamałeś.

W ogóle to ten temat jest bezsensu. Valhalla to nie oficjalna pomoc techniczna!

Udowodnij.

 

Aha, btw. Że tak rzucę:

:lol:

I co komu IP da? Przyjadą i zabiorą mi PC? :lol:

E: Również złamałeś punkt 6 regulaminu oświadczając iż posiadam nieoryginalną kopię programu Game Maker 7.0 bez dowodów.

Kończmy bo to zaczyna być śmieszne :D

E2: Nawet nie zauważyłem, że jesteś tym PCF'owym gościem co tak się zgadzał z innymi i wyzywał mnie ślicznie na dewiancie ;p

E3: Jeśli chcesz wprowadzać zmiany załóż swoje forum i płać za serwer, a nie nakazujesz właścicielom gmc co mają robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. Nie oferuj i nie proś o takie rzeczy jak key, serial, crack czy tym podobne na tej stronie. Nie tolerujemy nielegalnego oprogramowania. Nie dostosowanie się grozi natychmiastowym banem.
Zabronione jest udostępnianie i proszenie o nielegalne oprogramowanie. Jednak nie możemy banować ludzi za to, że gdzieś tam napomkną o tym, że takowe posiadają.

 

Nie wiem co szanownego panu TeoTNowi do łba strzeliło z tym IP. Po pierwsze, nie mamy prawa udostępniać numerów użytkowników, a po drugie nawet jeślibyśmy mogli, to po co to robić? Namierzysz delikwenta i pojedziesz zrobić mu pogadankę na temat piractwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem Crack'a przez miesiąc może teraz nie chcę bo podobno ten crack kradnie hasła do Jakieś tam gry w którą nie znam ona nazywała się jakoś "Linage II" umiem to tylko wymówić więc się nie śmiejcie i usunąłem cracka na co mi wydawanie gier z Crackiem jak i tak nie mogę ich potem sprzedać. Teraz szukam sponsora na klucz może ktoś jest chętny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj EWIDENTNIE widać, że koleś ma nielegalnego GMa. Nikt nie musi sprawdzać. Piractwo powinno być rzeczą bardziej wstydliwą na forum niż cokolwiek innego. BO TO WSTYD KRAŚĆ. Nie bułkę, a ciastko z kremem.

 

Pozwolicie że mimo iż TeoTN skończył temat wrzuce swoje 3 grosze :

 

O NIE, TeoTN ZNÓW NAS POZWIE ;[[[[[[

 

Odnośnie własności intelektualnej:

 

Podstawową konstrukcją praw autorskich jest ograniczanie tego, co inne osoby myślą i jak używają swego kapitału. Kapitału, do którego należą ich ciała, ziemia, umysły, narzędzia i zasoby, które nabyli czy wytworzyli. Kapitał to twoja ziemia, twój dom, twój komputer i twoje ciało. Kapitał może także oznaczać twą gitarę, komputer i klawiaturę. Może też oznaczać należącą do ciebie piłę łańcuchową czy nawóz. A także może oznaczać twoją nagrywarkę CD i drukarkę.

 

Kapitałem nie są twoje myśli i kapitałem nie są dźwięki, ani obrazy, ani też dźwięki wydawane przez jakąś maszynę, którą posiadasz, ani też twój głos. Gdy już wypowiesz słowo, a ono trafi w powietrze wzbudzając je w taki sposób, że mogę go usłyszeć, nie widzę powodu, abym musiał uwierzyć, że te słowa są teraz twoje. Podzieliłeś się nimi ze światem, więc świat powinien mieć swobodę w użyciu swoich strun głosowych, aby wykreować takie same słowa, czy też grupy słów, jeśli tylko zechce zużyć na to swój czas.

 

Wogle TeoTN daj se siana - przejmujesz sie piractwem, a bez piractwa nie miał byś taniego/szybkiego internetu - przestan kur*a patrzeć na wszystko jako syf nie dający czegoś w zamian

 

Odnośnie tematu - wydaje mi sie że autor owego cracka a właściwie loadera mógłby zresetować IsDebuggerPresent - niemniej NIE WIEM jak gamemaker rozpoznaje debuggery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUDZE BAJTY.

 

Ehehehe, jak kupie oprogramowanie - nie jest ono moje tylko autora ;p ? Jak skopiuje program i dam go komuś to już ktoś bedzie w posiadaniu kopii programu - KTÓRA BEDZIE JEGO.

 

Reasumując :

 

JUŻ NIE CUDZE

 

Zatem Japanstache - jaśniej definiuj swoje wypowiedzi bo wiem że chodzi Ci o łamanie licencji, ale interpretować to można dwuznacznie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...