Skocz do zawartości

Ciekawy MMO


zbysheck

Rekomendowane odpowiedzi

BĘDĘ BRONIŁ TIBII KRZESŁEM!

 

JA TEŻ, JA TEŻ <zart> hehe. Piszecie caly czas o jakiejs cholerze expa a zadnej gierki ktora by mnie zaciekawila.

www.mmorpg.org.pl ..to jest dobra strona, dodaja ciagle nowe gierki, niemoja wina ze tam najwiecej dzieci neo. Myslicie za komukolwiek chcialo by sie zmieniac screen z tibii jak tylko gdy sie na nia patrzy to robi sie zle? Wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ściągnij sobie Halo wersję trial. Będzie Ci chodziła w nieskończoność, tyle że mniej mapek jest, ale za to wszystko legalnie i download trwa kilkanaście minut. Ma lepszą grafikę niż każda podana tutaj wcześniej gra (może podobną do wowa), ale waży 250 mb, nie ma expienia, więc nie będziesz siedział przy tym dzień i noc. Ogólnie miła relaksująca strzelanka ;)

 

I jak ktoś lubi Halo to możemy pograć razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tak ;d

 

WKURZAJĄ CIĘ MMORPG? JEST ICH ZA DUŻO? NUDZĄ CIĘ TE GRY? LUBISZ GRAĆ Z INNYMI GRACZAMI W GRY? ZAGRAJ W NAVYFIELDA ;D

 

www.navyfield.com

www.navyfield.eu

 

Screeny:

Lotniskowiec Essex w ShipYardzie

screenshot05.gif

 

Bitwa w Navyfieldzie:

screenshot02.gif

 

Fervi

 

1GB, czy dużo, czy mało ... nie wiem ;d zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyobrażacie sobie, połączenie gier Worms i Quake? Otóż jeden gość (M. Marcinkowski) to sobie wyobraził i tak powstała gra Soldat. Soldat jest grą genialną. Prostota gry i dynamiczna akcja, przykuje każdego gracza. Jak wskazuje sam autor, gra czerpie najlepsze cechy z gier takich jak Worms, Quake i Counter-Strike. Ta multiplayerowa strzelanka z szybką akcją, pozwala rozgrywać bitwy na dwuwymiarowych arenach. Kilkunastu graczy toczy między sobą walkę, wykorzystując cały arsenał bojowy dostępny w grze. Walki można toczyć z żywymi przeciwnikami jak i z botami (komputerowi gracze). Mimo że gra posiada status shareware, tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń grywalnych. Grę polecam każdemu lubiącemu dynamiczną strzelankę. Jest to niewątpliwy HIT.

4414.jpg

tekst całkowicie zarżnięty z victorygames.eu

Osobiście przywykla mi do gustu wersja 1.3.1

Pobierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo Ktoś tu soldata reklamuje. Chyba każdy głupi i mądry wie co to za gierka, a kopiowanie opisów zbędne. Ciekawi mnie jednak ten Navyfield......

 

EDIT: HAHAHAHAHAHAHAHAHA reklamujesz soldata a nawet nie podajesz tytułu? spłyń :)

dobra podałeś tytuł, ale jest on dopiero w opisie, powinienes odrazu dac nazwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic ciekawego nie widzę. Fpsy znam, mało one mmowe. Szukam czegoś takiego innego jak maple story chociaż albo puzzle pirates. Mało zajmującego. A tu mi wyskakują z america's army. to tak jakbym wszedł do sklepu zapytał się czy są jakieś ciastka a dali by mi golonkę =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałeś gierkę, w ktorej nie trzeba ciągle expic, a że temat, zszedł akurat na FPSy więc podałem AA.

bye

Nie no ok, nie zamierzam konfliktów powodować tylko chodzi mi o to całe fpsowanie, ty byłes najbliżej

 

a expić lubie tylko nie na grindzie, zaklikiwanie potworó to nuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysheck: Na pewno obczaiłeś GUNZ THE DUEL ;p ? Przecie to MMO. Ponoć Silkroad jest fajny, aczkolwiek nie miałem jeszcze okazji ciupnąć sobie w niego.

 

W Gunza grałem, ale znudził mi się. Silkroada moge polecić, zajmuje 1GB, ale on również mi się znudził, exp idzie jak krew z nosa. Teraz grywam w Last Chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...