Skocz do zawartości

Ciekawy MMO


zbysheck

Rekomendowane odpowiedzi

@Fallord:

Jeżeli w MMORPG grasz dla klimatu gry itp. to expienie nie jest wymagane. Ja jak grałem w Lineage2 to większość czasu spędzałem na zwiedzaniu lokacji, bo gra ma prześwietny klimat <3 . Zawsze możesz wykonywać questy - dostajesz wtedy expa za robienie czegoś co nie jest bezsensownym, ciągłym wybijaniem potworów, co moim zdaniem jest dużo ciekawsze, a expa więcej zarobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra więc może inaczej, jest jakaś gra w której nie ma typowego grindu (chodzi szczególnie o ciągle i nudne expienie). Gra gdzie można ścinać drzewa, kopać jakieś skałki, rozpalać ogniska - podobnie jak w runescape. znam tylko jedną - Voyage Century Online, żadnej więcej gry nie znam, więc pytam się czy ktoś z Was zna jakieś =o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, przypomniało mi się: Eternal Lands! - ma wszystko czego fallord wymaga pomijając ścinanie drzew. Tam aby nauczyć się czegoś, czytasz książki które musisz zakupić... Początkujący gracze aby zarobić, zbierają surowce - jest tego sporo, mogą to być jakieś rośliny czy rudy po kamienie szlachetne... potem to sprzedają rzemieślnikom(bardziej doświadczonym graczom którzy się czytali dużo książek :P ) ci zaś robią z tego interes ponieważ wykonują biżuterie, mikstury, zbroje, czy broń(zależy w czym się dana osoba specjalizuje)... potem to wszystko sprzedają i się to wszystko gdzieś rozsiewa po graczach. Można być też wojownikiem.. tu zaś gra jest bardziej ciekawa. Aby zarobić, idziesz polować na jakieś zwierzęta (króliki, bobry, wężę czy tygryski) lub jeśli wolisz powalczyć "na serio" to możesz się zapuścić w głębsze części świata i popolować na mityczne stworki.. mogą to być chodzące trupy, gobliny, chimery i inne dziwadła. Z nich zaś możesz pozyskać dziwne i wyjątkowo poszukiwane przedmioty na które rzuci się każdy rozsądny rzemieślnik(może z takich rzeczy zrobić niezłe cacko) ze względu na to iż sam smoka nie zabije lecz zatrudnia jakiegoś rambo.

Każdy gracz się na wzajem uzupełnia, więc jeśli ma się zamiar zostać mocnym graczem to rola samotnika nie wchodzi w rolę. Dobrze jest też czasami zebrać paru graczy i zrobić z nimi interes... np. jeden poluje, zdobywa skórę, daje to drugiemu, ten zaś wykonuje tandetne spodenki, potem to idzie do trzeciego który to wszystko opyla noobom po "okazyjnej" cenie. :P

Ahh.. te czasy... chyba sobie znów w to zagram... :D

 

Jak ktoś zacznie w to grać, to niech poinformuje na PW to może się zgadamy.

 

Co do informacji technicznych programu to tak: Waży tylko 40 mega, a na dodatek jest multiplatformowy. ^^

 

(Coś się rozpisałem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc może inaczej, jest jakaś gra w której nie ma typowego grindu (chodzi szczególnie o ciągle i nudne expienie). Gra gdzie można ścinać drzewa, kopać jakieś skałki, rozpalać ogniska - podobnie jak w runescape. znam tylko jedną - Voyage Century Online, żadnej więcej gry nie znam, więc pytam się czy ktoś z Was zna jakieś =o

ultima online forevah!

jedyny mmorpg w którym nie byłem wojownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KubaGM

 

Twój Opis Eternal Land mnie zachwycił i mam ochotę w to grać! :D

 

Oprócz tego polecam Power Soccer, Jak Fifa tylko że MMO i przez przeglądarke!!! 3D łądna grafika! Są levele masa polaków a do gry potrzebna java i wyłączony w trakcie gry firewall :D polecam! Premium tylko 9zł na miesiac a wtedy można edytować logo drużyny, grać w lidze, ma sie niebieski nick, można grać w pucharach, można kupować sprzęt zawodnikom itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc może inaczej, jest jakaś gra w której nie ma typowego grindu (chodzi szczególnie o ciągle i nudne expienie). Gra gdzie można ścinać drzewa, kopać jakieś skałki, rozpalać ogniska - podobnie jak w runescape. znam tylko jedną - Voyage Century Online, żadnej więcej gry nie znam, więc pytam się czy ktoś z Was zna jakieś =o

Ultima online. Ścinasz drzewa by zrobić skrzynkę, w której chowasz swoje krzesła, po czym tworzysz zamek i klucz szczelnie ją zamykając.

klient ~700 mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...