Skocz do zawartości

Bunkier SS


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Bunkier SS

 

Gatunek:FPS

 

Opis:W grze wcielamy się w młodego żołnierza, który odkrył tajne bunkry niemieckie na Ukrainie. Jak widać po śladach, do bunkra nie wchodził nikt od ponad 50 lat. Po wejściu w głąb okazuje się, że w tych bunkrach Niemcy prowadzili tajne badania nad superżołnierzami, których nie da się zabić- twoje naboje neutralizują tylko ich na czas ok.5 minut. Twoim zadaniem będzie wydostanie się z tych bunkrów. Uważaj jednak, bo w krętych korytarzach bunkra bardzo łatwo się pogubić i czasami nawet godzinę można szukać wyjścia.

 

 

Autorzy:BartekGMClan

Programowanie:BartekGMClan- bardzo pomógł PsyhiX

Fabuła:BartekGMClan

Grafika:internet, (czekam na grafę Egzekutora, Fallorda i Phoenixa)

Muzyka:internet

Screeny:

https://gmclan.org/up4230_5_Screen1.html

 

Od razu mówię- nie będzie dema. Gdy tylko dostanę ostatnie grafiki i skończę programować grę (zostało bardzo mało- tylko dopracowania i ostatnia misja) wrzucę grę na GMClan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię- nie będzie dema. Gdy tylko dostanę ostatnie grafiki i skończę programować grę (zostało bardzo mało- tylko dopracowania i ostatnia misja) wrzucę grę na GMClan

czyli będzie jedna broń, nie będzie pancerza, a amunicja będzie dzielona tylko na amunicje, a nie na magazynki i ich zawartość, dodać do tego tylko jeden rodzaj przeciwników i wychodzi nam nudna i monotonna gra -_-

 

a co do tematu położenia amunicji: w unrealu jest w prawym dolnym, raczej można powiedzieć że amunicja zazwyczaj jest gdzieś na dole, przynajmniej ja nie znam żadnej gry z amunicją na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby bo OM nie postarał się nawet w nim o zrobienie zróżnicowania poziomów ( np pomiszczenie 2 piętrowe ) w oogóle w nim nawet zmienna "z" nie jest potrzebna bo ani grawitacji ani niczego z nią nie ma.

O jeny u mnie też nie ma "z" ani poziomów

poza tym dobry jesteś by wszystko o grze powiedzieć po jednym screenie

ja mówię wszystko będzie zależało od tego co doda do gry ja tego nie jestem w stanie powiedzieć po jednym screenie ale mam nadzieje że to będzie coś ciekawego a nawet jeśli nie to i tak już długo żadnej gry 3d nie wadziłem na gmclanie jaka by nie była to na pewno zagram

(jeśli jak w ogóle skończy :3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny u mnie też nie ma "z" ani poziomów

poza tym dobry jesteś by wszystko o grze powiedzieć po jednym screenie

ja mówię wszystko będzie zależało od tego co doda do gry ja tego nie jestem w stanie powiedzieć po jednym screenie ale mam nadzieje że to będzie coś ciekawego a nawet jeśli nie to i tak już długo żadnej gry 3d nie wadziłem na gmclanie jaka by nie była to na pewno zagram

(jeśli jak w ogóle skończy :3)

Nic nie mówiłem teraz na temat gry tylko na temat przykładu który zrobił OM. O grze także nic nie mogę powiedzieć bo na razie widać tylko sprit broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wspaniała fabuła... -.- Ironia oczywiście. Jaki żołnierz? Jakie bunkry na jakiej ***** Ukrainie? ^^ i jakie 50 lat? Takie to trochę pomieszane dla mnie. No i jeszcze Ci super-żołnierze... to już szczyt dziecinady. Ogólnie grafika ładna i gierka może być spoko pod względem technicznym. Ale pomysł, jest ehh... mało udany.

 

Warn za wulgarne słownictwo.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...