Skocz do zawartości

Labirynt


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po tak dlugim czasie.

Ten czas nie zostal zmarnowany. Wystawilem nowa wersje Labiryntu, w ktorej sa nastepujace zmiany:

- dodano gwiazdki

- dodano sklepik

- dodano dodatkowe dzwieki

- zmieniono liste najlepszych graczy

- dodano gratulacje i podziekowanie :D

 

Podaje rowniez dla przypomnienia sterowanie:

Kursor do góry: poruszanie się do góry

Kursor na dół: poruszanie się na dół

Kursor w prawo: poruszanie się w prawo

Kursor w lewo: poruszanie się w lewo

Klawisz <P>: pauza

Klawisz <Q>: rezygnacja z gry

Klawisz <1>: tempo gry normalne

Klawisz <2>: tempo gry szybsze

Klawisz <3>: tempo gry najszybsze

Klawisz <Shift>: sklepik

Klawisz <Spacja>: edycja gwiazdek

Klawisz <Escape>: wyjście

Chcialbym prosic o przetestowanie gry pod wzgledem bledow i nie dociagniec, a takze o dalsze opinie.

Zycze milej zabawy .

Pozdrawiam. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo z braku jakichkolwiek komentarzy nie przestalem na modyfikowaniu mojej gry. Na prosbe mojego kolegi dodalem opcje taka jak wlacz i wylacz muzyke, a zas z mojego pomyslu dodalem zlota gwiazdke dla najlepszego gwiazdozbieracza. Jak kazda gra musi miec takze tajne kody, wiec umiscilem je w moim projekcie. Za pomoca nich jest mozliwosc przeskakiwanie na wyzsze levele, a takze dodawanie roznych rodzajow gwiazdek, za ktore oczywiscie mozna kupowac dodatkowy czas, przyspieszenie itp. W dalszych wersjach beda dodawane tylko dodatkowe labirynty.

Zachecam nadal do grania i o dalsze opinie.

MiniGames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem że pojawiła się nowa wersja gry ;) Zaraz ściągne i napiszę jak bardzo się poprawiła :D

 

EDIT: Ok, znowu pograłem i znowu wpadłem w 6 mapie na cofnięcie o plansze :( Teraz co sądze o gwiazdkach. Są dobrze zrobione, chociaż nie wykorzystałem ani razu sklepiku :) Wygląd rankingu graczy jest ładny. Nie wiem co tu by można jeszcze dodać/zmienić, ale myślę że zastąpienie tej grafiki swoją (bo ta nie wygląda na twoją, bardziej jak na Windows XP. ale jeśli jest twoja to przepraszam) nie pogorszyło by reputacji gry (byle była ładniejsza od tej :D) :P No i może jeszcze spróbuj zrobić tak by labirynt nie wyglądał klockowato (zobacz przykład na stronie o nazwie Łączenie murów czy coś ), to napewno poprawi wygląd gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem rozsądna strategia - wydanie jednej wersji gry i potem wydawanie nowych z propozycjami krytyków. Gra się wciąż rozwija.

Uh, uh, co do wyników online, to byłyby na miejscu. Gdyby to była gra klikowa (TGF/MMF), to gadasz z www.online.zagrajmy.com i masz wyniki on-line instant na tej stronie. :) Muszę ze Sławem pogadać, może by napisać silnik wyników online w GM i poszerzyć serwis o gry z Game Makera. Ok, ale nie o tym mowa.

Właśnie pobieram nową wersję. Dam znać, jak przetestuję (o ile mi zaskoczy - jeżeli się nie mylę, to kompilowałeś grę w GM 6.1 - biada mi, biada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dluzszym czasie :P postanowilem dodac nastepne 2 poziomy :blink:

i wprowadzic niewielkie zmiany:

- poprawiono sygnał alarmu

- ulepszono zapisywanie gry

- ulepszono zapisywanie wyników

- zmieniono kolor czcionki gratulacji

- dodano informacje o elementach grafiki i dźwięku

- dodano intro

Serdecznie zapraszam na moja strone.

 

EDIT:

Taki maly prezencik pod choinke. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Na prośbę userów odświeżam link jak narazie do gry Labirynt (KOSMOS 2006 wrzuce w późniejszym terminie), która była udoskanalana dzięki zaangażowaniu użytkowników tego forum. Przypominam, że gra jest dla dzieci w wieku od może 3 lat do .... :D Starzy napewno ją pamietają, zaś młodzi niech ściągają. Gra nie jest już dalej rozwijana, czyli jest to ostateczna wersja jaka wyszła.

Link: Labirynt_v1.2_14a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...