Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Ja mam z Maxpaynem chyba jakieś niewyrównane rachunki z przedniego wcielenia, bo jego najczęściej trafiam, ale i on mnie tak samo :P

Borek w pewnym momencie zaczął świrować i grał tak dobrze, że nikt go zabić nie mógł... do czasu aż mu posłałem kilka serii z rzędu... najlepsze było jednak, jak na samym początku dostałem rangę +2 i borek mnie zabił, aż podskoczyłem z krzesła i zrzuciłem klawiaturę, nogą uderzając w biurko... co za szał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle iz gra sama w sobie ma klimat ktory mnie nieźle wciagnoł, co mi sie na prawde czesto nie zdarza, raczej jedynie przy klasykach. Chodzenie po ciemnych korytarzach, i te ledwo widoczne potwory sprawiają ze gra mam naprawde chardy charakter. Mysle ze gra celnie zmierza w kierunku nie tylko tego aby podbic polską gmscene i yoyogames, miło sie gra, pochłania czas tak ze człowiek mysli ze dopiero kilka minut siedzi, mimek napisał "Mona Lisa" ja raczej bym powiedział "czarna Madonna". Ogolnie to jest jak najbardziej spoko gracz po kilku chwilach powienien sie wczuc, szczegolnie jesli przeczyta instrukcje. Sterowanie jest podreczne i funkcjonalne dzieki czemu nie ma problemow z szybkim manewrowaniem co daje duzo plus. Game play spoko. Dobra to teraz powiem co osobiscie mi sie nie podobało, a wiec własnie ciezko jest z alienami kiedy sie w rodu zaskacza bo cofnac sie nie moizesz one cie zabijają a ty ich nie mozesz bo stoją w tobie, fajnie by tez bylo jakies eee "przerazające" efekty dziewkowe zastosowac w wersji finalnej, kidy np alien podchodzi do ciebie lub gdy zjada jednego z marines przy smierci dac jakies rozpaczliwe gdzwieki czy głosy "Pomocy".

 

Moja Opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Głosy będą, nad tym cofaniem pomyślimy bo mnie to też wkurza, że jak się wpakujesz w róg to koniec, zanim wyjdziesz z niego to umrzesz :P

Taunty masz kilka stron wcześniej, ale to są odgłosy od lat 18 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślaęł mże to napisze ale moje dobre wychowanie i wewnętrzny głos mówi żebym tego nie pisał ...

 

Wy teraz ZONK OCB xD

 

ale nie powiem .... Kurde ale bym pograł w aliensy !!!!!!!!!!!!!!!!! ;(

 

Borku ... przewidujesz wersje na iPhona ?? xD To byłby Naprawde TOTALNY HIT . Nie ma niczego podobnego w app store . jakby tak to wyszło jak na screanach zarobił byś jakieś 250 k Dolców w 2 tygodnie jak twórca "Trism".

 

To nie było to czego nie chciałem napisać, tylko coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze nie ma na razie GM z "kompilatorem" na iPhones.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu iPhone to wytwór z rodziny MACów. Wątpie aby szybko coś takiego powstało na innych platformach, tym bardziej na PeCetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ta, jasne, bo akurat Alieny na iphone by były fajne. Sterowania byś nie oddał, na ekranie widać mniej... jakoś nie widzę szybkiej i trudnej rozgrywki na takim szajsie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z GS, mam pytanie:

 

Nie mam ochoty przeszukiwać 12 stron tego tematu, więc nie wiem czy padło już tutaj takie pytanie, wiem, że są tryby: żołnierz kontra żołnierz i polowanie na obcych, ale czy będą jakieś drużyny? Dla przykładu tryb gry - polowanie na obcych, ale w drużynach, ile obcych zabiła jedna drużyna, a ile druga?

Jeżeli padło takie pytanie, to wybaczcie za moje lenistwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z GS, mam pytanie:

 

Nie mam ochoty przeszukiwać 12 stron tego tematu, więc nie wiem czy padło już tutaj takie pytanie, wiem, że są tryby: żołnierz kontra żołnierz i polowanie na obcych, ale czy będą jakieś drużyny? Dla przykładu tryb gry - polowanie na obcych, ale w drużynach, ile obcych zabiła jedna drużyna, a ile druga?

Jeżeli padło takie pytanie, to wybaczcie za moje lenistwo :)

 

CYTAT Z Gear-Studio

 

Wstępnie gra będzie posiadać trzy tryby rozgrywki: "Kampania", "Polowanie na obcych" oraz "Walka". W tym pierwszym trybie będziemy współpracowali razem z innymi graczami (żołnierzami) tak, aby wykonywać kolejno misje. W tym trybie graczami będą tylko żołnierze, obcymi sterować będzie AI komputera (sztuczna inteligencja). Drugi tryb, to polowanie na obcych na różnych mapach, żołnierze przeciwko obcym, wygrywa drużyna eliminująca w zupełności przeciwnika. Tutaj graczami są obie drużyny, pięciu żołnierzy walczyć będzie przeciwko siedmiu obcym. W trzecim trybie będziemy mieli takie samo zadanie co w drugim, z tym, że żołnierze dodatkowo walczyć będą między sobą, wygrywa gracz posiadający najwięcej zabić. Obcy nigdy nie grają przeciwko sobie - przynajmniej takie są początkowe założenia.
Co więcej będzie dostępny ogólny ranking graczy na stronie internetowej. Osoba zakładająca serwer będzie posiadała możliwość aktywowania takiej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem w trakcie kończenia nowej wersji Aliens i z ciekawości zmieniłem tryb obracania strzałkami na tryb obracania przy pomocy myszki. Gra zrobiła się bardziej grywalna, ale z drugiej strony chciałem zachować klimat starych Aliens ( obracanie strzałkami ). Co o tym myślicie, jak lepiej? bo ja chyba jednak pójdę w stronę grywalności czyli obracanie myszą... Więcej manewrów można wykonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...