Skocz do zawartości

Parszywa Dwunastka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła gry rozgrywa się w latach 1943-45 Major John Reisman wykonuje różne zadania które zleci mu jego dowódca

 

Według mnie brakuje głównego wątka, zrób by np. te zadania co mu zleca dowódca pomagały mu posunąć naprzód swoją sprawę w śledztwie (Zabójstwa żony?) czy coś..

 

EDIT:

 

znikajace drzwi

mogę zrobić odgłos kopa i leżące na ziemi drzwi smile.gif

 

A czy główny bohater nie będzie miał problemów u dowódcy kiedy mu rozje... drzwi? :huh:

 

 

Tak czy siak jak będziesz nad tą grą dalej pracował to na pewno dostaniesz następnym z razem 5 gwiazdek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colt jest automatem na swój sposób bo chyba nie musisz zaciągać zamka po każdym wystrzale nie ?? :D

Colt jest pistoletem półautomatycznym (nie trzeba zaciągać zamka po każdym strzale ale nie ma możliwości strzelania serią) ;)

 

Posiedź trochę czasu nad grą i zastanów się co by warto było jeszcze zmienić, poprawić itp. Jak ją dopracujesz to będzie się całkiem przyjemnie grało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już inni powiedzieli trochę literówek, grafika nawet całkiem spoko ( no te długie ręce) tekst trochę wolno się przewija ale jest całkiem nieźle. Jeszcze trzeba popracować nad AI wróg bo głupieją gdy "wpadne" między jednego a drugiego i strzelają gdzie popadnie. No i mam zastrzeżenia co do tego umierania ja wiem że po śmierci pewnie pójdzie ( WUT na piechote xD ?) do nieba ale sądze że należało by to zmienic. Ogólnie zapowieda się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mi czas przeładowywania pasuje. Dodaje trochę klimatu :D. A gra mi się fajnie, tylko te dialogi trochę bolą. No i trudna jest, ale to moim zdaniem zaleta, przynajmniej nie jest to jakiś rambo. A i jeszcze... da się tu jakoś save'ować? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czas przeładowywania pasuje. Dodaje trochę klimatu :D. A gra mi się fajnie, tylko te dialogi trochę bolą. No i trudna jest, ale to moim zdaniem zaleta, przynajmniej nie jest to jakiś rambo. A i jeszcze... da się tu jakoś save'ować? :P

chwilowo nie, ale taka możliwość na pewno będzie w wersji Full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...