Skocz do zawartości

Skąd ja to znam?...


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Bardzo przepraszam za doublepost, ale trafiłem na trop, który najprawdopodobniej naprowadzi was na trop piosenki której szukam.

Jest to piosenka Velvet (ta laska jest super :P) refren jest śpiewany w ten sam sposób jak ta piosenka, tyko zamiast mi amore jest dam deram dam dam derem dam deram dam dam (jakoś tak bo przypomniałem se kopyto dzięki tej piosence) tylko tempo jest jak w piosence chemistry tej samej piosenkarki, jeśli uda wam się ustalić tytuł tej piosenki BARDZO PROSZĘ podajcie mi jej tytuł

 

 

 

EDIT z 12 I 2010

 

 

KONIEC TEMATU PIOSENKA ZOSTAŁA JUŻ PRZEZE MNIE ZNALEZIONA WIĘC NIE SZUKAJCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

może tego nie słucham, ale z chęcią bym posłuchał i to chyba jest najodpowiedniejszy temat do tego, więc:

kto zna piosenkę z tej a jakże zacnej kampanii ?

http://www.youtube.com/watch?v=8tkB264wZZk

plx halp, btw. popieram walkę z rakiem piersi! LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i znowu potrzebuję pomocy. Pomagając w organizacji mapek do 4 funa(cs) wpadła mi do rąk stara mapa w którą kiedyś grałem, takie coś a'la tor przeszkód(nbnoobgame5). Pełno tam było jakiś dźwięków piosenek itd. No i jedna mi w ucho wpadła która się odpala w pewnym obszarze mapy. Problem polega na tym że jest 2-krotnie przyśpieszona, więc nie mogę się połapać w słowach.

 

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś ją rozszyfrował. W środku są 3 pliki. Oryginalnie jak znalazłem, wolniejsza wersja i najwolniejsza. To na wypadek, bo nie mam pojęcia jak szybko powinna ta piosenka iść. A i się słów nie da rozszyfrować przez konwersję na 2-krotne spowolnienie i obniżenie tonów.

 

DOWNLOAD: wywaliłem(czytaj edita)

Troszke to ciężkie ale naprawde chciałbym wiedzieć co to za tytuł. Ciekawość jakoś tak.

 

EDIT:

trochę jeszcze poszperałem i wyszła w miare czysta wersja:

http://www.speedyshare.com/files/22253051/opcja1.wav [8 mega, ale błagam pobieżcie :) ]

 

Wygląda na to, że ktoś sobie jaja robi i fałszuje w rytm oryginału, ale i tak ciekawość górą i normalnie chętnie bym wiedział czym jest ten oryginał.

 

EDIT2:

 

Mam:

vengaboys - Boom, Boom, Boom, Boom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może ktoś wie, bo nie mogę na YT znaleźć, ani nigdzie w necie. Jak jest na TVN nie raz reklama filmu "Lepiej późno niż później", to leci taka piosenka, zapamiętałem tylko coś takiego: "Come my lady, come come my lady. Sugar (sugar)". Może ktoś wie o jaką piosenkę mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...