Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

2. Brak niektórych aplikacji istniejących pod Windows
2. Brak niektórych aplikacji
niektórych aplikacji
niektórych
Hahaha. Ja mógłbym w nieskończoność wymieniać aplikacje istniejące pod Windows, które nie zostały wydane na Linuksa.

 

Zresztą, większość tych punktów z zalet można równie dobrze Windowsowi przypisać, ale nie chce mi się już tu wywodów robić, wracam do mojego cudnego Bad Company 2, w którego na Linuksie bym nie zagrał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, większość tych punktów z zalet można równie dobrze Windowsowi przypisać, ale nie chce mi się już tu wywodów robić, wracam do mojego cudnego Bad Company 2, w którego na Linuksie bym nie zagrał :-)

 

Aczkolwiek beta może i nie działa, ale jak mówi Cedega, full owszem będzie działać ; )

W zasadzie ja przerzuciłem się na linuxa gentoo dlatego, że kurna wykrywał antywir kaspersky (czy jak to się pisze) 153 wirusów ; o aczkolwiek nie o tym teraz mowa, dobra koniec "kłótni?"

 

strona zaktualizowana yea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojego serwisu : Noc Mroku Paranormalnego!

 

Znajdziecie tam wiele ciekawych opowieści o duchach, rytuały wywoływania duchów, regułki rzucania klątw, opisy sporządzania lalek voodoo i wiele innych ciekawych artykułów.

 

Wejdźcie i poczujcie prawdziwy mroczny klimat!

 

 

www.mistrzu.campari-lubliniec.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ograniczmy możliwość postowania w Valhalli użytkownikom z licznikiem powyżej 560-ciu postów? :)

 

 

 

licznikiem powyżej 560-ciu postów?

 

powyżej 560-ciu postów?

 

560-ciu postów

 

560-ciu postów

 

560-ciu postów

 

560-ciu postów

 

560-ciu postów

 

560-ciu postów

 

 

 

 

 

Adminie, nie zrobisz nam tego prawda? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://psichix.com

Stronka się powoli rozwija, dzisiaj dodałem podgląd obrazów. Nie wiem czy nie wspominałem, ale strona prowadzona jest w dwóch językach (en/pl) i domyślnie język jest zależny od języka przeglądarki, potem od informacji w ciasteczku. Codziennie (no dobra, prawie codziennie ;p) trafia nowy wpis, niedługo zacznę umieszczać krótkie lekcje odnośnie programowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyciemniłem, już się nie zlewa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, zapomniałem o istnieniu tego wątku :).

 

http://jakim.org.pl/ - miejsce, gdzie można skonfrontować wszystko o mnie ;). Reszta podstron zawiera wiele moich materiałów, tak więc chętnych - zapraszam.

 

A co do strony Psichiksa. Lepiej niż ostatnio, szczególnie pod względem estetyki. Natomiast favicon szpetny jak dla mnie - psuje cały image :). Mimo wszystko - jest dobrze :).

 

PS Mam nadzieję, że ta muzyczka do trailera nie poszła w zapomnienie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, favicon pora zmienic bo paskudny :D co do muzyczki napisalem na PW ;)

A strona Jakimowa przejrzysta, czytelna, nie trudno znalesc to czego sie szuka, plus za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: rename(note/.txt,note/Cześć.txt) [function.rename]: No such file or directory in /home/mareks/domains/marecki.viphost.pl/public_html/Notepad/execute.php on line 28

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mareks/domains/marecki.viphost.pl/public_html/Notepad/execute.php:28) in /home/mareks/domains/marecki.viphost.pl/public_html/Notepad/execute.php on line 41

 

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...