Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Wali mnie na czym została stworzona strona, ciekawią mnie jej zabezpieczenia. <3
Akurat w tym przypadku to się łączy :P

 

Hmmm...

http://www.google.pl/search?hl=pl&clie...=Szukaj&lr=

Jest trochę tych kart. Jeszcze doliczyć niezaindeksowane strony, i osiągniemy całkiem ładny wynik :)

 

Ed: Po co to dajesz do "Nasze strony" :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jesteś na tyle leniwy, że nie instalujesz żadnych wtyczek i innych śmieci.
Nie do końca Cię rozumiem, ale moje intencje były negatywne dla PHP-Fusion :P

 

Bo słyszałem o wielu lukach/włamach do PHP-Fusion, choć z drugiej strony, może i to jest bezpieczny skrypt, tyko ja dysponuję niepewnymi informacjami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-Enjoy, lol. Jesteś zwykłym internautą, wchodzisz na strone i pierwsze co patrzysz to czy korzysta z gotowego CMSa? . stfu z ciebie

Tak bałwanie, patrzę na to czy korzysta z gotowego cms'a ze względu na komfort i bezpieczeństwo. Trudno Ci to zrozumieć? Więc STFU & GTFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lul, czytam ta klotnie bez sensu, i Morro ma racje, skonczcie to. Kazdy ma swoje halo i nie mozna ingerowac w czyjes upodobania (jesli sie nie umie ;p)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.xbox360andpc.fora.pl <<-- Zapraszam na nowo powstałe forum o XboX360 i PC, recenzje, filmy, newsy, opisy, polecam rejestrację! Proszę wyrażać swoje opinie na moim forum, jak się wam podoba itp. Jak na razie nie mamy wielu użytkowników, ale to się w końcu zmieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.xbox360andpc.fora.pl <<-- Zapraszam na nowo powstałe forum o XboX360 i PC, recenzje, filmy, newsy, opisy, polecam rejestrację! Proszę wyrażać swoje opinie na moim forum, jak się wam podoba itp. Jak na razie nie mamy wielu użytkowników, ale to się w końcu zmieni :D

 

Kolejna "porażka". :/ Trudno było Ci dorwać jakiś nawet darmowy hosting i postawić na nim MyBB? :/

Kofel nie czepiaj się.

 

Dodatki:

- Okropny theme, nie pasujący do wzoru X'a, eh żałuję, że zamknąlem SWOJE forum o xklocku, bym Ci pokazał.

- WTH IS THAT SH*T?!

1gifek.gif

 

Logo definitywnie musisz zrobić nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.xbox360andpc.fora.pl <<-- Zapraszam na nowo powstałe forum o XboX360 i PC, recenzje, filmy, newsy, opisy, polecam rejestrację! Proszę wyrażać swoje opinie na moim forum, jak się wam podoba itp. Jak na razie nie mamy wielu użytkowników, ale to się w końcu zmieni :D

Back in 80's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to, że Objective-C praktycznie nie jest wykorzystywany jako język programowania. A jest to zupełnie inny język od C++.

 

>> Objective-C Programmers, at least two years of experience with Objective-C, Mac development

iPhone development and iPhone SDK.

+ musisz posiadać maka, który wspiera OS X Leoparda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: No co, widac gdzieniegdzie admin zawsze musi miec cos do powiedzenia, nawet jesli to spam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...