Skocz do zawartości

Witaj szkoło :D


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zamiast "witaj szkoło" było "witaj szkło". Ale że trafiłem do klasy maksymalnych kujonów (cóż, tak wybrałem), to się pointegrowałem ze wszystkimi tylko nie ze swoją klasą ;o

 

Btw. najbardziej mnie rozśmiesza policja w tym kraju. Na tzw. górkę koło mojej nowej szkoły (górka usypana z gruzów z WW2, eleganckie miejsce na imprezy) ściągnęło ~500 osób z okolicznych szkół, wszyscy pić oczywiście. Wjeżdża policja, wszyscy myk, zostaje z 70-80 osób (tak naprutych, że nie mogli się przeczołgać w inne miejsce) i tekst policji "pijcie, ale po cichu i nie na widoku". I pojechali. o_o'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pierdziele w zyciu takich dlugich wakacji nie miałem, już rok trwają i sie kończyć nie chcą

heh, naucz mnie tego, bo mnie starsza ciągle do roboty wywala, i jak nic nie robię przez więcej niż dwa tygodnie, to wtedy w domu nie mam życia wogóle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mówię, bo zdarzało mi się robić jakieś tam rzeczy (proste ) za kaskę(niedużą, ale jednak) i gdybym w tym kierunku się rozwijał, to byłoby mi fajniej. Ale chcę być wykształcony, takie mam postanowienie i zamierzam je spełnić :> Zresztą jedno i drugie da się połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie starsza ciągle do roboty wywala, i jak nic nie robię przez więcej niż dwa tygodnie, to wtedy w domu nie mam życia w ogóle

Nie znasz mojej :] Uparty niesamowicie nauczyciel, który naoglądał się prezentacji pt. "Wpływ gier wideo na umysły młodzieży."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excolo: nie wiesz co mówisz, nieszczęśniku... Szkoła jest o wiele lepsza niż praca... no dobra, zależy jaka praca ;p

oj prawda ;)

Wiem co mówię, bo zdarzało mi się robić jakieś tam rzeczy (proste ) za kaskę(niedużą, ale jednak)

Takie robienie raz na jakiś czas jest nawet dobre i przyjemne, jednak jeżeli robisz codziennie przez dłuyższy okres to można mieć dosyć. Jedyny plus to kasa :]

ehh ja chcę do szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna praca jaką z chęcią bym podjął w tym momencie to wyświadczanie różnych usług internetowych, jak instalacja i konfiguracja CMSów, czy przepisywanie dokumentów. Tylko, że taki biznes to trzeba by samemu rozkręcić, bo nikt takiej posadki nie oferuje, a za młody jestem, żeby zaczynać działalność gospodarczą ;[ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granie w wowa znudziły ;[
Jeden dzien szkoly, a ty juz wariujesz!

wakacje (...) znudziły
Hmmmm, ciekawe jakie to uczucie. Nigdy tego nie doswiadczylem.

 

Ja sie ciesze, ze w przeciwienstwie do wiekszosci mojej klasy nie uwazam, iz poszedlem do zlej szkoly/na zly profil (informatyczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś jest mały nie znaczy że jest dzieckiem dry.gif

Mówię też o inteligencji i innych pierdołach. Nauczycielom jest ponoć coraz trudniej, nie dość, że się smarkacze nie uczą, to jeszcze małe to cholerstwo ;o

się tak nam zdaje ;p czy my byliśmy inni? tongue2.gif

Nie, wystarczy, że przeglądnę zdjęcia byłych trzecich klas i spojrzę na swoją : O

 

chyba że to tylko u mnie tak jest lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, zauważyliście, że dzieci robią się coraz mniejsze? :u
Zauważyłem dokładnie to samo. Ja tam raczej niski jestem, ale bez przesady - dzisiaj wyłowiłem wśród tłumu pierwszaków kilka osób, które normalnie zaklasyfikowałbym do 3 klasy podstawówki. ;f Generalnie to jest bardzo ciekawe zjawisko. Ja już nawet pomiędzy rocznikiem moim i o rok wyższym dostrzegam duże różnice, a to co się dzieje wśród młodszych to już masakra. Może to ma związek z tym, że coraz więcej rodziców ma bzika na punkcie sukcesu swoich dzieci i biedaki muszę ślęczeć nad książkami zamiast pograć w piłkę? Cholera wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn kaman, przecież teraz do gimnazjum chodzą same dzieci : 0
Potwierdzam, 1 klasa gimnazjum to masakra, dzieciaki jakich nie widziałem od dawna, laski z ich klas mogą mi robić blowjoba na stojąco : ( Taka prawda. Zresztą, patrzyłem na swoje zdjęcia z 1 klasy, jakoś przy nich to my wtedy byliśmy aż NAD wysocy. Mam 188cm czyli nie zbyt dużo, a 1 gimnazjaliści to mają może do 150cm MAX. Masakra... ale czym jest to spowodowane ? Jakoś jak ja byłem w 1 klasie, to nikt nie mówił nigdy, że wyglądamy na dzieciaków, jesteśmy mali itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...