Skocz do zawartości

Witaj szkoło :D


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eee tam ja się ciesze że idę do 3 gim. W szkole to z kumplami już w 2 gim bylismy koxy, a teraz to już wogule xD. Najbardziej to obawiam się czy dam rade wygrać jakąś olimpiade... Od tego zależy czy pójdę do najlepszej szkoły w mieście + klasa informatyczno- matematyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ja się ciesze że idę do 3 gim. W szkole to z kumplami już w 2 gim bylismy koxy, a teraz to już wogule xD. Najbardziej to obawiam się czy dam rade wygrać jakąś olimpiade... Od tego zależy czy pójdę do najlepszej szkoły w mieście + klasa informatyczno- matematyczna.

JOŁ!

 

Ok żeby nie było że spamuje.

Gdyby nie wstawanie tak rano to szkoła mogłaby być wporzo. Jak Kamrat rzekł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zaliczyć jakąś dziewczynę. (Chyba wiecie o co chodzi) xD

Do dziś żałuję, że tak zrobiłem jak Ty chcesz ;p .

 

A zresztą, ja tam nie narzekam, bo wolę już wstawać rano i chodzić do szkoły niż się nudzić w domu i spać do południa xd . Chociaż, zobaczy się, teraz liceum. Byle szybko zleciało, ale z tego co się zapowiada, to będzie świetnie xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś żałuję, że tak zrobiłem jak Ty chcesz ;p .

 

A zresztą, ja tam nie narzekam, bo wolę już wstawać rano i chodzić do szkoły niż się nudzić w domu i spać do południa xd . Chociaż, zobaczy się, teraz liceum. Byle szybko zleciało, ale z tego co się zapowiada, to będzie świetnie xd .

Trele morele. Ja muszę wstawać o szóstej, aby nażreć się i do szkoły autobusem na drugi koniec miasta, takie gimnazjum sobie wybrałem :blink:

Do tego codziennie wyzwiska, popychanki i bijatyki w moją stronę.

Jednym słowem "apokalipsa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie okropnie, mdli mnie na samą myśl że bede mial dalej do szkoly wiecej uczenia i lekcji, i ze znowu bede musial wytrzymać cały rok szkolny do następnych wakacji. I jeszcze te powalone zebrania, KOSZMAR :ranting2: :censored: :angry:

 

Oj doskonale cię rozumiem... Zamiast 10 minut drogi piechotą do gimnazjum będę miał 40 minut drogi tramwajem z 2 przesiadkami i korkami w centrum :/

Co do uczenia więcej. Ja w tej szkole nie wytrzymam. Ciekawe czy najpierw mnie wywalą czym sam zmienię szkołę. Trochę przegiąłem z wyborem liceum :/

Jeden jedyny plus: Mam po prostu zaj..istą klasę :D Jeszcze się rok szkolny nie zaczął a już klasy E i F w 90% totalne zgranie :D

 

 

Ja mam najgorzej. Będę w drugiej gimnazjum, a jeszcze żadnego dodatkowego języka poza angielskim się nie uczę. :mellow: Mam nadzieję, że w tym roku nam nie wprowadzą czegoś takiego. ;p Poza tym spoko.

 

Lol? A to coś nadzwyczajnego? Ja dopiero teraz w pierwszej liceum będę miał drugi język :P Hiszpański sobie wybrałem ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szkoła ( króla XD ) - nowe znajomości. Pierwszy semestr będzie niepewny, a poźniej już z górki. Chcę mieć tylko za sobą bieg na 1500m i (parę innych sprawdzianów XD) potem już luz. Z resztą przedmiotów nie będę miał problemów.

 

Jedna rzecz tylko mnie martwi: 8 godzin informatyki w jednym dniu. Kupię sobie okulary słoneczne, żeby mnie nie raziło w oczy + 2 kilo marchewek (witamina A na oczy jest dobra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę lecz mi się znudzi w końcu ;p I popieram kamrata z tym wstawaniem.

 

Grabarz:

1 kl. gimnazjum zleci ci bardzo szybko,tylko jak będzie śmiesznie to pewnie kilka osób odpadnie ;p

(chodzi o odwalanie)

 

Z resztą,nie mam jeszcze nawet książek a jutro już szkoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew:

To masz wporzo dzień, też bym tak chciał. Zresztą, jak są monitory LCD z dobrze ustawioną jasnością, to oczy Cię boleć nie będą, gorzej z CRT. Jeżeli Cię będą oczy boleć, to wtedy trzeba się wyposażyć w specjalne okulary z powłoką antyrefleksyjną, oczy się wtedy mniej męczą, no i ewentualnie możesz łykać jakieś specyfiki odżywiające oczy z luteiną i beta-karotenem ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mamy wyznaczone miejsca. Na 1 dzień trzeba stać 1 w kolejce, żeby zająć najlepsze ławki, bo potem już jest za późno... Mam pytanko czy ktoś ze Szczecina chodzi do Szkoły Podstawowej nr. 62 / Gimnazjum nr 19 Aleksandra Omieczyńskiego?

 

EDIT: Może jak rok szkolny się zacznie gnysek będzie miał dobry humor i zrobi coś grzecznym osobom z warnami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...