Skocz do zawartości

Witaj szkoło :D


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

lol u mnie tak samo :D jak przystępowałem do 1 klasy to mieli tam minimum 1,80 no moze dziewczyny niekóre niższe, widać że już są dojrzali i w ogóle powaga się rysowała na ich twarzy. A co rok do mnie do szkoły dochodzą coraz mniejsze bachory .... i nie ma żadnego wyjątku żeby choć jeden z pierwszaków był podobny do tych ludzi którzy tu chodzili wcześniej :o Więksi już sobie poszli i już nie wrócą :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bo gimnazja ssają, dzieciarnia która się uważa za dorosłych, bo szkołę zmienili, ot co. Ja tam dzisiaj miałem pierwszy dzień w liceum normalnych zajęć i było całkiem wporzo, szkoda tylko, że na większość przedmiotów podzielono nas na dwie, 16 osobowe grupy, przez co sobie odespać nie mogłem, ale i tak było przednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole,te pierwszaki co teraz doszły to naprawdę dzieciaki małe ;x

Niektórzy wyglądają (powaga!!)na 3-4 klasę podstawówki ; /

jeszcze takie kurduple po 1.45 :D

 

E:

i biegają takie w polarkach,kupują "pałeczki" za 30 groszy,cheetosy za 70 gr. i "proszę pani!!proszę pani!!proszę pani!!"

 

E2:

może załóżmy osobny temat?

wydaje się to być ciekawą pozycją na rozmowę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, zauważyliście, że dzieci robią się coraz mniejsze?

Niemożliwe... ja u siebie w szkole widziałem takich smarkaczy co biegają po holach i udają samochody, a małe to to takie, że patrzyć się na nich to trzeba pionowo w dół. W parku za szkołą zauważyłem jak jednemu kolesiowi z mojej klasy [kretyn totalny] palą zeszyty, bo z zeszłego roku, a naraz później naładowali mu do plecaka betonu tyle, że jak w niego rzucili to sie chłopak przykrył nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ma związek z tym, że coraz więcej rodziców ma bzika na punkcie sukcesu swoich dzieci i biedaki muszę ślęczeć nad książkami zamiast pograć w piłkę? Cholera wie...

Wzrost nie zależy od czynnego/biernego życia ;d

Mam 188cm czyli nie zbyt dużo,

O.o masz 14 lat a ja jestem minimalnie niższy od Ciebie... a uważałem się za całkiem wysokiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(No ja mam 180cm/aged 16+. :l)

 

Gimnazjum to wcale nie dzieciarnia. Po prostu zależy na kogo trafisz. Spotkałem już trzynastolatków, z którymi naprawdę idzie normalnie pogadać, bez żadnych dziwactw ("twoja stara", jakieś durnowate zachowanie itp)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...