Skocz do zawartości

Zablokowane Solitary yeoman


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Solitary yeoman

 

Gatunek:Top Down shooter

 

Opis:W grze wcielamy się w rolę amerykńskiego żołnierza, który ma za zadanie przywrócić pokój na ziemi.

 

Download:Pobierz

Rozmiar pliku:8364KB

 

Autorzy:

Programowanie:Ja

Fabuła:JA

Grafika:Game maker, Ja i internet.

Muzyka:Internet i game maker

Screeny:

Screen

Screen2

 

Jakbyście napotkali jakieś błedy w grze to prosze je pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki crap zmarnowałem całe 7 minut.

fizyka jest niedopracowana, postać haczy się na ścianach,

przeciwnicy mogą wejść w ściany,

pociski przeciwników mają skłonności do przelatywania przez te cienkie szare ścianki ( dzieje się to wtedy kiedy pocisk leci prostopadle względem ściany ).

 

Ogółem nie ciekawe, wkurzają drzwi raz je otwieram a raz zamykam chociaż że walę w nie z tej samej strony. Postacie nie wyglądają na ludzi od kiedy to broń wyrasta ze środka brzucha?

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że grafika drzew nie twoja :/ wykorzystana z przykładu Psichixa :)

Grafika 1.5/5

Muzyka 2/5

Fabuła: 3/5

"W grze wcielamy się w rolę amerykńskiego żołnierza, który ma za zadanie przywrócić pokój na ziemi."

wyszło mi jakieś 2/5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie w moim stylu :P

 

+1.5 Silnik

+1 Fabuła...

+1 Menu

+1 Grafika

+1 Klimat...? Nie. Mapa...? Też nie. Ale coś w tej grze jest, ze na tą chwilę wciąga ;)

+0.5 Beczki się przesuwają jak się w nie strzeli, podobnie skrzynie

-1.5 AI wrogów. Głównie to odpycha po chwili grania. Ja strzelam w niego a on se dalej chodzi...

-0.5 Badziewne otwieranie drzwi

-1 Wróg strzelał do mnie przez ścianę Oo...

-0.25 Brak kontroli nad rzutem granatu.

----------------------------------------------

2.75

 

Czyli w zaokrągleniu 3. Aby tylko poprawić to AI, zrobić porządne menu i ponaprawiać te błędy mogłaby być dobra gierka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszkadza AI wrogów (próbują strzelać we mnie, chociaż jestem za murem;/)

grafika do siebie nie pasuje

wydaje mi się, że muzyka Jakima, a gdzie creditsy?

Czasami pociski przelatują przez ścianę.

Ogólnie średnio dobrze ;)

Opis:W grze wcielamy się w rolę amerykńskiego żołnierza, który ma za zadanie przywrócić pokój na ziemi.

hiehieh fabuła a'la Rambo ;F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie najgorsza, patrząc na screeny spodziewałem się że będzie gorzej. Podoba mi się mini mapa i grafika, chociaż nie sądzę że w całości jest zrobiona przez Ciebie. Silnik jest nieźle zrobiony, jednak otwieranie drzwi i strzelanie przeciwników przez ściany musisz koniecznie poprawić, bo to skutecznie psuje grywalność. Kolejną rzeczą która mi się nie bardzo podoba to brak dynamiki, możliwe że niektórzy się ze mną nie zgodzą ale według mnie gra jest stanowczo zbyt powolna, w połowie drugiej misji odpuściłem sobie dalsze granie, bo czułem się już lekko znudzony. Popraw błędy, popracuj nad dynamiką rozgrywki i najlepiej dodaj jakąś muzykę podczas misji, a z pewnością gra na tym zyska.

 

3 gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sterowanie kompletnie do wymiany, skrzynie dziwnie sie zawsze zwracaja w kierunku z ktorego strzelamy, kule przelatuja przez sciany (uzyj collision_line()). gdyby nie to to bym powiedzial ze nawet przyjemna ta gra, ale przez te bledy nieco wkurza i nudzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie przeciwnicy już nie strzelają do nas przez ściany, ale nadal trzeba marnować amunicje na otwieranie drzwi, beznadziejne rozwiązanie :/. Nie lepiej po prostu zrobić otwieranie drzwi klawiszem akcji? Jak dla mnie gra nadal nie zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marqo przecież możesz podejść do drzwi obrócić postać tak jakby otwierał drzwi i drzwi się otworzą
Myślałem że czasy kiedy wszyscy przekręcali mojego nicka już minęły :P. Morgo a nie żaden Markopolo :] . A co do otwierania drzwi to wypadałoby wspomnieć o tym w instrukcji, albo chociaż w pierwszym poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...