Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to ta wiedźma wygląda raczej na jakąś niewinną wioskową dziewczynę niż potężną czarodziejke rzucającą czarami na prawo i lewo :P Proponuję dodać jej na tym rysunku 'pazur', ale zachować jakoś seksapil (tylko wszystko bardziej drapieżne ( jakoś mimikę twarzy zmienić czy coś) :) ).

 

Zgadza się, postać wygląda rewelacyjnie, ale zmieniłbym jej nazwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

To ja ją chętnie zobaczę w moim łóżku jeżeli została by zwolniona z udziału w grze xD Mi się tam jak najbardziej podoba i pasuje do animacji z gry które mieliśmy okazję poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta wiedźma wygląda raczej na jakąś niewinną wioskową dziewczynę niż potężną czarodziejke rzucającą czarami na prawo i lewo :P Proponuję dodać jej na tym rysunku 'pazur', ale zachować jakoś seksapil (tylko wszystko bardziej drapieżne ( jakoś mimikę twarzy zmienić czy coś) :) ).

wyrazu twarzy bym nie zmieniał, jeśli już to można by dodać porządne kurwiki w oczach. co jak co ale twarz jest wg mnie najbardziej udana w całym tym rysunku, normalnie mam wrazenie jakbym już ja gdzieś spotkał, tak żywo wygląda :) Btw. ciekawe jak wyjdzie art do pani Ice queen, skoro już wiedźma jest taką madonną z wielkim cycem :P

btw. w narrenturum sapkowskiego byla jedna wiedzma co z opisu wyglada dokladnie jak ta w arcmagi, tylko ze tamta ciagle pijana latała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też twierdzę że ona jest świetna, ale po prostu jak na nią patrzę to jak bym widział niewinnie dziewczę, które przed chwilą straciło dziewictwo i chyba do końca nie zdaje sobie sprawy co zaszło ^^.

EDIT: Już wiem. Podnieście jej ten "biustonosz"(jak to się nazywa? :D) tak, żeby zwisał ramion i poprawcie pozycje rąk tak żeby nie wyglądało jakby coś chowała nad cyckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta wiedźma wygląda raczej na jakąś niewinną wioskową dziewczynę niż potężną czarodziejke rzucającą czarami na prawo i lewo :P Proponuję dodać jej na tym rysunku 'pazur', ale zachować jakoś seksapil (tylko wszystko bardziej drapieżne ( jakoś mimikę twarzy zmienić czy coś) :) ).

 

Co ty chcesz sam byś lepiej nie narysował

 

Wszedłem na stronę autorki tego obrazka, szacunek dla niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz sam byś lepiej nie narysował

A gdzie napisałem że bym to lepiej narysował? Wyraziłem swoją opinię na temat tego materiału, który pokazał TeeGee. Wydaję mi się, że po to powstał ten wątek, ale proszę o wyprowadzenie mnie z błędu jeżeli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Są jakieś nowe wieści, jakieś nowości?

Wczoraj zacząłem przygotowywać nowe materiały do opublikowania, ale zrobiło się późno i uderzyłem w kimę. Może dziś skończę i wrzucę, bo się nazbierało tego trochę.

 

A i czy ArcMagi będzie się czymś szczególnym wyróżniało? (poza sposobem walki ofc)

Ogólną ######stością :D!

 

Tak naprawdę można by długo gadać o nowych ficzerkach, tylko chyba na razie nie ma po co. I tak nie wiem czy coś się jeszcze nie zmieni lub nie wyleci. Np. mamy ciekawy system rozwoju postaci - każdy mag ma swój symbol, po którym się poruszasz i odblokowujesz nowe upgrade'y, ale jeszcze tego nie testowałem w praktyce i nie wiem czy na 100% zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca, bo jednak stopień mojego udziału się zmienił :). Generalnie to jest nowa gra wykorzystująca ten sam bazowy pomysł. Oczywiście sporo tego, co było dobre w jedynce, przeszło do dwójki. No i rozgrywka jest podobna w założeniach, ale w zasadzie nie ma elementu, który by w jakiś sposób nie został zmieniony lub wymieniony na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen2.jpg

 

Pierwszy pełnowymiarowy screen z gry z widocznym interfejsem. Jeszcze sporo zostało do dopracowania, no i ikonki to w większości zapchajdziury, ale co nieco widać :).

 

Ogólnie teraz przygotowuję sporo materiałów z produkcji gry (w tym zdjęcia z nagrań muzyki), więc możecie się spodziewać niedługo kolejnych bajerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_O Czuć ten klimat... Grafika bardzo ładna, ale te ikonki na dole jakoś mi nie pasują (ale skoro napisałeś, że to zapchajdziury to spoko :) ).

 

Fajnie by to wyglądało gdyby dla każdej postaci/mapy był oddzielny wygląd interface'u. Więcej roboty, ale takie bajery lubię :D

 

Imo powinien interface być bardziej czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są podpowiedzi podręczne jak na coś najedziesz :). Założenie jest takie, żeby nie wyświetlać niczego co nie jest aktualnie potrzebne. Na przykład: na początku widzisz tylko ikonki podstawowych czarów i dopiero jak je klikniesz to pojawia się miejsce na kolejkę czarów z paskiem postępu i ikonki się tam przenoszą.

Raczej każdy powinien załapać co się dzieje w ten sposób. A jak nie wypali to faktycznie dam chamskie podpisy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Komuś się Casuale pomyliły z Indie Games :)

Dla wyjaśnienia - Casuale, to gry dla niedzielnych graczy, lub oni sami. To by znaczyło, że ArcMagi jest grą w którą zarówno trzylatek, jak i emerytowana babcia wymiecie z palcem w dupie.

To nie jest Casual :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma? :huh:

 

Przecież to głupie. To jak powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak FPSy tylko "gry zręcznościowe". Gatunek (czy w przypadku casualy raczej pewna filozofia podejścia do gracza) to gatunek; nie ma co udawać, że nie istnieje.

Choć oczywiście ArcMagi do casualu baaardzo daleko. W zasadzie to zupełnie przeciwna strona spektrum. Gra jest skomplikowana, trudna i wymaga refleksu/strategii. Z casualami wspólny ma chyba tylko niewielki rozmiar pliku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...