Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki że nie do tematu, ale jak ktoś by chciał przetestować Ancient Quest of Saqqara to znalazłem "demo" na stronie, gdzie można zobaczyć możliwości gry i sobie pograć chwile :) .

 

link

facepalm.jpg

 

 

 

 

A z bardziej adekwatnych rzeczy - w zeszłym tygodniu przyjechał do mnie z Norwegii Marius - nasz "programista". W sumie głównie na wakacje, ale nie da się ukryć, że trochę pokatowaliśmy ArcMagi. Muszę ładnie powykańczać co zaczęliśmy i może niedługo będę mógł pokazać coś nowego. Na razie macie dwie fotki z pierwszego oficjalnego międzynarodowego spotkania teamu ArcMagi :).

 

team_park_sm.png

Relaks w Łazienkach...

 

team_working.png

...i ciężka praca w pełni profesjonalnych warunkach (+ product placement Coca Coli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Borek, to ja jutr kupię po drodze Pepsi, będzie lepszy product placement i też napstrykamy foty. A tablicę dorobimy w fotoszopie :D

 

Zasmucił mnie fakt, że arena widoczna na zdjęciu to ta którą dobrze znamy i żadnych nowych niespodzianek nie ma. Nawet z tablicy niewiele da się wyczytać (pamiętam kiedyś zdjęcie ekipy mediamolecule, gdzie w tle widoczny był kawałek planu wydawniczego DLC do littlebigplanet, choć niewyraźny, to jednak co nieco zdradzał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnóstwo zostało do zrobienia w kwestii grafiki. Artysta ArcMagi od kilku miesięcy pracuje ze mną nad nowym projektem w Codeminion. Dopóki nie skończymy, nie ma szans na nowe sprite'y do ArcMagi. Na razie staramy się dociągnąć grę do punktu, w którym brakuje już tylko grafik.

 

Ale tak czy inaczej - temat jest długi i pewnie jeszcze zdąży sporo urosnąć - po prostu nie mam aż tyle czasu po pracy, żeby teraz szybko skończyć AM. To jeszcze potrwa, zwłaszcza, że nigdzie mi się nie spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - na razie pokazujemy i tak tylko te stworki/postacie, które były już w jedynce. Większość nowych rzeczy pewnie zachowamy w tajemnicy, żeby nie psuć niespodzianki. Np. głównego bossa :).

 

A i owszem - Coli to my wypiliśmy jakieś niesamowite ilości w trakcie pobytu Mariusa. Cud, że się nam zęby nie rozpuściły :P. Jedliśmy też salami w słodkiej śmietanie - podobno w Norwegii to normalny obiad :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mówić o opóźnieniu, bo przecież nie ma żadnej wyznaczonej daty premiery :). Ale ogólnie - tak, w tej chwili brakuje głównie grafik. I w sumie całego "meta game" - trofeów, trybów gry, fabułki, etc.

 

I dobre to było? Bo ciekawie brzmi.

Nie było złe, ale po trzech kęsach słodkiego tłuszczu ze słonym tłuszczem musiałem spasować. To chyba nie jest na podniebienie Polaka. Fakt, że jemu nasze gołąbki też nie smakowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Trudno mówić o opóźnieniu, bo przecież nie ma żadnej wyznaczonej daty premiery :).

 

Chodziło bardziej o fakt, że gdyby grafika już była, do premiery były by ze 2 miesiace, a tak nic nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Btw. nie myślisz nad wydaniem gry na iPhone czy PSP w późniejszym terminie? Wczoraj Sony ogłosiło serię MINIS na PSNetwork - gry do 100MB. Ja obecnie myślę nad jakimś casualem którego najpierw zrobię w GM, a potem własnie chciałbym na konsolę lub iPhone taką grę przenieść. Niestety, na razie nic nie wymyśliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portowanie gry zrobionej w GM = pisanie jej od nowa w innym języku. Na razie kompletnie odpada.

 

Chodziło bardziej o fakt, że gdyby grafika już była, do premiery były by ze 2 miesiace, a tak nic nie wiadomo

Chyba w snach :). To naprawdę duża gra, a ja mam po pracy bardzo mało czasu i ochoty na dalsze siedzenie przy kompie. Prawda jest taka, że tak czy inaczej na ArcMagi przyjdzie jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...