Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no dobre... Chyba już nie będę musiał oglądać kabaretów bo mam tutaj takich kumpli śmiesznych :) I w dodatku którzy robią gierki :lol: (bez urazy :unsure: ), a co do ArcMagi to czekam na demko ;)

 

DOWN:

hehe

 

 

Punkt 10. Regulaminu i ogólny SPAM. Warn

Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pokojt.jpg

?

Niezupełnie. U mnie jest więcej miejsca, nie ma takiego bajzlu i na moim wyrku nie ma zamulonego japońskiego nastolatka ;).

 

He he, niestety ciężko jest jednocześnie spłacać mieszkanie, płacić rachunki, utrzymywać się na jakimś poziomie i jednocześnie robić grę. Meble w takim układzie to już zbędny luksus, ha ha. Kurcze, muszę kiedyś pstryknąć fotkę swojej chaty i wkleić na stronkę. "Pomóż biednemu developerowi umeblować pokój - kup grę!" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha. Prawda :). Ale trza mieć coś z życia, nie? Co to za dom twórcy gier bez półki z grami? Zresztą lubię kolekcjonować stare giery - niedawno udało mi się SNES za grosze zdobyć i strasznie się jarałem. Naprawdę kapitalne gierki na to wychodziły, spora część się zaskakująco dobrze trzyma, a na Allegro kosztują niewiele. Na next-geny przyjdzie niestety jeszcze poczekać... ;)

 

He he, żeby nie było - nie cierpię tutaj jakiejś faktycznej biedy. Ale fakt faktem - pomiędzy spłacaniem mieszkania a produkcją gierki na poziomie AM, przemiał gotówki robi się nieprzyjemny i coś trzeba czasem poświęcić. Z drugiej strony za cholerę bym tego nie oddał. Robienie tego co się lubi w życiu to spora wartość sama w sobie. Nawet jak trza siedzieć na starym trzeszczącym krześle zamiast wygodnego fotelika :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha. Prawda :) . Ale trza mieć coś z życia, nie? Co to za dom twórcy gier bez półki z grami? Zresztą lubię kolekcjonować stare giery - niedawno udało mi się SNES za grosze zdobyć i strasznie się jarałem. Naprawdę kapitalne gierki na to wychodziły, spora część się zaskakująco dobrze trzyma, a na Allegro kosztują niewiele. Na next-geny przyjdzie niestety jeszcze poczekać... ;)

 

He he, żeby nie było - nie cierpię tutaj jakiejś faktycznej biedy. Ale fakt faktem - pomiędzy spłacaniem mieszkania a produkcją gierki na poziomie AM, przemiał gotówki robi się nieprzyjemny i coś trzeba czasem poświęcić. Z drugiej strony za cholerę bym tego nie oddał. Robienie tego co się lubi w życiu to spora wartość sama w sobie. Nawet jak trza siedzieć na starym trzeszczącym krześle zamiast wygodnego fotelika :P .

 

Te SNES... to co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sorki, że pytam TeeGee, ale z czego się ty utrzymujesz ? No bo kase na gre jakoś musisz zdobywać ( czy to tylko sprzedaż twoich gier?)

Pracuję w Codeminion jako designer. Masz przecież nasze gry na tym forum ;). Kasę na robienie ArcMagi mam głównie ze sprzedaży MAGI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś niecałe 10k PLN. To dużo jak na moją kieszeń, ale niewiele jak na grę. Fakt, że warto było. To w tej chwili wszystko ma naprawdę profesjonalną jakość. A i tak wychodzi wszystko sporo taniej - cały zespół dał mi ceny "po znajomości" i bardziej zależy im na samej grze.

Naprawdę się cieszę, że poznałem takich kapitalnych ludzi - bez tego gówno by z AM było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale w żaden sposób nie potrafię rozpoznać w tym węża. Moim pierwszym skojarzeniem było to, że to jakiś Fireball rzucony przez maga. =p

 

Edit: Chociaż pod dłuższym przyglądaniu się... Rzeczywiście, najgrubszy koniec przypomina nieco wężowy łeb. Co i tak nie zmienia faktu, że dla mnie ta grafika jest nieczytelna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrób żeby wił sie bardziej serpentyną, tzn wieksze skręty góra-dół (nie ma to mowic 'wieksze' jak nie wiem jak to wyglada w ruchu :P ale sadzac ze screena leci glownie w przod) albo ze przed samym zderzeniem otwiera jape czy cos :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrób żeby wił sie bardziej serpentyną, tzn wieksze skręty góra-dół (nie ma to mowic 'wieksze' jak nie wiem jak to wyglada w ruchu :P ale sadzac ze screena leci glownie w przod) albo ze przed samym zderzeniem otwiera jape czy cos :twisted:

Wygina się losowo - czasem bardziej, czasem mniej. Mogę jeszcze bardziej to rozrzucić w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...