Skocz do zawartości

DenieD - Medieval War Beta Demo


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DenieD - Medieval War

 

Gatunek: RPG

 

Opis: W demo do wykoniania jest jedynie 1 krotka misja, bronie sa poukladane blisko siebie po to by ich nie szukac po calej mapie ;P. W grze sterujemy Zio jest to główny bohater gry ktory ma juz dosc ukrywania sie przed orkami i najemnikami (ludzi na uslugach/pod wladza orkow), postanawia sie sprzeciwic... a co z tego wyjdze to juz w full ;]

 

Download: Das is tutaj ;D

Rozmiar pliku: 2.5 MB

 

Autorzy:

Programowanie: Misiek-GM, przykład PhisiX'a, z pomoca PsichiXa

Fabuła: Misiek-GM

Grafika: Misiek-GM, Domy-WojzaX, bronie-KubaGM

Muzyka: Sam nie wiem, zalatwil mi ja kolega, ale nie mam pojecia skad ;p,a w grze jest narazie tylko muzyczka

Screeny:

Menu

Gra

 

Dzieki PsichiX!

 

EDIT: Prosze o sugestie co dodać, co poprawić i czy są jakieś bugi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No postać trochę wolna. Grafika brzydka nie jest, muzyka też może nie wpada w ucho, ale nawet pasuje.

Zauważyłem błąd kiedy wyłącza się grę do menu i z powrotem wciska start, muzyki nakładają się na siebie.

3/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/5 gry to i tak pewnie kod PsychiXa...

Nie!

 

A co do postaci, czy ja wiem... mi sie wydaje ze porusza sie normalnie, ale kazdy moze miec inne odczucie.

 

Zauważyłem błąd kiedy wyłącza się grę do menu i z powrotem wciska start, muzyki nakładają się na siebie.

3/5.

 

OK. No to juz to poprawie ;)

 

EDIT:

A i jeszcze mam jedno pytanie, dlaczego nie moge dodac do sygnatury obrazka w *.png?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KubaGM

Sorki zapomnialem o tobie ;] zaraz to zmienie

 

@Pental

Grafika nie zmnieniona, masz racie... bo to beta demo...! narazie pracuje nad silnikiem a nie grafika... grafike zmienie puzniej, wszystko zrezniete z przykladu? Bo to bylo robione na jego podstawie... A nie zauwazyles innych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja nie moge za nic wlaczyc gry - jest menu i klikam gdzie popadnie a jak wcisne enter to mnie wylacza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

omg-przykład chodzenia ala almora ,prawie nic nie zmienione :|

 

To już kolejna gra na tym silniku,wczoraj też jedna byłą,tylko że mmorpg :/

 

1/5 bo już mnie nudzi ten PRZYKŁAD!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek w żadnej grze z tym przykładem nie widziałem 5 broni,co,nie umie się z edytować? :D

 

 

E:

 

Nie będę się rejestrował,skoro nowy plik pewnie nie ma nic nowego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rejestrował,skoro nowy plik pewnie nie ma nic nowego :|

 

No to dam opis ze strony:

No teraz moge troszkę opisać..

 

Sterowanie:

-Lewy przycisk myszy chodzenie

-Prawy przycik myszy walka

-klikniecie prawym przyciskiem mytszy na jakas bron dodaje nam ja do wkwipunku, klikniecie na mieso dodaje energi

-rolka myszy zmieniamy bron,

-wcisniecie klawisza "I" wlacza/wylacza lewy panel ze statystykami

-wcisniecie klawisza "O" wlacza/wylacza spis misji (narazie sa 3)

 

O grze:

-10 różnych broni

-zbroja, helm, tarcza () bedzie tego wiecej

-W grze występuja 4 rozni przeciwnicy (Asasyni,Orkowie(z lukiem, z mieczem)) i OrkMagowie

-Dostepne sa narazie 3 Misje

 

I to chyba tyle ;)

EnjoY!

E: Tutaj jest tylko napisane o broniach uzbrojeniu przeciwnikach i misjach, a zmianie uleglo wiele innych roznych elementow niektore nie sa widoczne na pierwszy rzut oka, a niektore tak ;) np grafika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przemogłem się i zarejestrowałem, gra ma bardzo dużo bugów, w ogóle nie da się zmieniać broni, przeciwników jest od groma. Jak wchodzisz do budynku, to często się postać zacina. Grafika i cały engine z przykładu Psichixa i na dodatek grafiki broni ukradzione z innych gier i z przykładu Psichixa.

 

Za tą wersję dałbym 2/5, ale już oceniałem wcześniej. W edicie dam tą grę do pobrania z mojego upka.

 

Edit:

https://gmclan.org/up3571_4_DenieD___MW_v_0_70.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
NIe no nie moge Jak nawet nie pobrales! pobrales to z linku na gorze a tamto to jest stary plik nowy jest na http://elitestudio.tnb.pl/ w downloadzie!

EDIT:Trzeba sie zarejestrowac i dlatego widze kto pobral gre a kto nie......

 

Albo dajesz w pierwszym poście bezpośredni link, albo link do strony, a nie masz pretensje, że stara wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisieK-GM Napisano Dzisiaj, 12:11

Grafika z przyklafdu PsichiXa? troche mi zrobil Wojzax bronie z Tibi a reszta jest moja!

Sa bugi tak? no to wymieniaj, pooprawie.

Fakt przykald Psichixa, ale chyba przyklady sa po to zeby z nich korzystac tak?

I jeszcze jedno kto ci pozwilol dawac tutaj ten link?

 

czytać nie umiesz:

- nie można zmieniać broni, a jak podniosę np. łuk to nawet nie ma go jak założyć.

- nie ma żadnego ekwipunku, a co w RPG jest podstawą.

- jak wchodzisz do pomieszczeń to postać się ciągle zacina i za nic nie da się wejść.

- mięso powinno się dać gdzieś zabrać, a nie "masz pełną energię" i leży dalej.

- wrogowie ciągle się przycinają.

- pełno obrażeń znikąd, np. jeden wróg atakuje mnie 3 razy w ciągu sekundy.

 

To chyba tyle, a tak jak powiedział M@ti002, nie jest to gra komercyjna i mogę ją wystawiać gdzie chcę, przecież jej nie dekompilowałem, chociaż i tak 90% to przykład Psichixa.

 

P.S. alt'a to już nie łaska wciskać przy pisaniu?? Jeszcze te błędy w pisowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, super przykład PsichiXa zamieściłeś. Ale wiesz mam już to , tyle że w formacie gml, menu to jest takie ze wiesz, zrobione w 5 minut, no może nie licząc szukania zdjęcia(rysunku).

tu nic zmienionego nie ma, przynajmniej nie zauwazyłem, do budynku to za 5 razem dopiro wszedłem, a wyszłem za 7, gość stoi na przeciwko drzwi, a idzie w lewo, jak mu każe wyjśc. Dno. Ale chamski nie będę, menu zrobiłeś, zje**** ale jest, mógłbyś chociaż jakieś strzałki narysować czy co.

niech będzie te jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...