Skocz do zawartości

Sniper'o


qspy

Rekomendowane odpowiedzi

Sniper'o

 

Gra toczy się w realiach 2 Wojny Światowej. Jesteśmy alianckim żołnierzem który został wysłany na

misję we wrześniu 1941. Naszymi przeciwnikami są Niemcy. Bohatera gry spotyka wiele przygód, toczących się poprzez Europę po Azję. Mamy do przejścia ponad 10 misji a w ostatniej musimy

zabić dowódcę. Nie będzie łatwo. Mamy do dyspozycji także tryb snajperski ( prawy przycisk myszy to celownik ). Każdy obiekt reaguje na trafienie kulą np: gdy trafimy samochód on zaczyna się palić i widać wyraźne zniszczenia. Za pomoc ( na razie ) przy grze dziękuję: Slax, coponnarco ( nie wiem czy dobrze napisałem ) i także tym których nie wymieniłem, a będą oni wymienieni w Cerdits gry.

 

Screen z gry:

 

screen_snipero.png

 

Dema gry nie ma, chyba że ktoś chce przetestować pierwszą misję to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żebyście nie mówili że za mało bo jest aby jeden room, to nie jest nawet DEMO.

Gdy życie dojdzie do końca nie umieramy. To nie jest demo! :P

 

Sterowanie:

 

Prawy przycisk myszy - Celownik snajperski

PageUP - Cele misji

 

I chodzenie na strzałki, strzał lewy przycisk myszy.

 

Sniper'o Pobierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest cała gra. Po zestrzeleniu radia przecież pisze że dotarł kolejny oddział szturmowy Niemców. Czytać uważnie! Pisałem wyżej wyraźnie: Gdy życie dojdzie do końca nie umieramy, dlatego że system umierania nie jest zbudowany jeszcze. I jeszcze raz mówię czytać uważnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulz, przecież wiadomo, że on nie odezwie się w tym temacie bo każdy wie, że to NIE JEST prawdziwy qspy z darkwarezu. Raz, że dostałem cynk od samego Q na darkwarezie, Dwa, że nie odpisuje w temacie odkąd o tym powiedziałem. Trzy, że już wcześniej domyślaliśmy się, że to nie on. Cztery, że Q nigdy i nikomu nie ujawnia swojego gg. Pięć, że Q piszę w C oraz php, a nie dephi. Pięć, że nie interesuję go tworzenie gierek.

 

To chyba tyle, teraz możecie go besztać za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Tyle to my juz od dawna wiemy, wiec nie widze powodu by ciagle ciagnac ten temat -.- To po pierwsze.

Po drugie: Nikt nikogo nie bedzie besztal! Nalezy skonczyc z tym zawzieciem na tych co raz popelnia blad - k**wa, mnie to osobiscie zaczyna bolec, jak widze wypowiedzi tego typu. Jak to sie nie zmieni to juz wiecej nie bede przeciwnikiem zaostrzonego rygoru - jak cos sie nie spodoba to warn lub ban :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Tyle to my juz od dawna wiemy, wiec nie widze powodu by ciagle ciagnac ten temat -.- To po pierwsze.

Po drugie: Nikt nikogo nie bedzie besztal! Nalezy skonczyc z tym zawzieciem na tych co raz popelnia blad - k**wa, mnie to osobiscie zaczyna bolec, jak widze wypowiedzi tego typu. Jak to sie nie zmieni to juz wiecej nie bede przeciwnikiem zaostrzonego rygoru - jak cos sie nie spodoba to warn lub ban :angry:

 

nie do końca Cię rozumiem ale czy mówisz o tym że jak ktoś się przypier**la do najmniejszych błędów twórców zapowiedzi lub gier to jest śmieć ??

@qspy przepraszam Cię za moją przykrą dla ciebie wypowiedź ta gra może i wygląda kiepsko ale po porządnym dopracowaniu kodu i grafiki to może być nawet przyjemna mimo to nie powinieneś zamieszczać na forum czegoś tak niedopracowanego i nie przejmuj się chamskimi docinkami pana Harva bo do mnie też się czepia i totalnie go olewam :thumbsup:

jeśli chcesz chętnie Ci pomogę z grafiką w rekompensatę za tą przykrą wypowiedź

pisz na 7344078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tyle, teraz możecie go besztać za wszystko.

O ten fragment mi chodzilo dokladnie - to ze Maxiusa nie lubi ponad polowa forum, za to ze czesto podszywal sie pod autorow rzeczy ktore dawal, to nie znaczy ze trzeba po nim jechac - jak cos nie podoba sie to zglaszamy moderacji czy adminom i Oni to zalatwiaja, userzy nie sa od wprowadzania porzadku na wlasna reke, bo to tylko wprowadza chaos..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsichiX ma racje nie wolno nikogo traktować jak śmiecia co byście zrobili jak by was znienawidziła połowa forum ja bym zmienił nick @Zaxxis dlaczego go sprzedałeś ??? może chciał się odbudować na tym forum a wy nie daliście mu nawet szansy :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie sprzedałem. To frajer, moim zdaniem. Nie powinno się pod kogoś innego/popularniejszego podszywać. Chcę się odbudować, to niech to robi. Tylko z szacunkiem, nie głupotą. Zresztą, kto raz nóbem, nóbem na zawsze.

 

Psichix: To ostatnie zdanie miało charakter komiczny. Ale widzę, że ty przyjąłeś to zbyt "na poważnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...