Skocz do zawartości

Yohoy!


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łee. Już nie mogę patrzeć na takie gry :|. Dacie sie spokój z takimi grami.

PS: Forum Veteran to nie jest jakaś ranga za umiejętności, tylko za ilość postów... Gra nudna chaotyczna, ogólnie nie da się grać :| więc nie mam wyboru... 1/5, albo nie dam ci 2/5 za to, że się odważyłeś dodać na GMClan =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobre są kanapki z pomidorem! A teraz ci, którzy nie ściągnęli tej gry, niech ściągną i coś zobaczą.

 

Test zakończony. Teraz wiem, kto ocenia grę po screenie. Przy próbie wyjścia z gry wyświetla się informacja o wklejeniu statystyki z grania do postu, w kolorze tła postu. Jeśli zaznaczycie całą stronę (Ctrl+A), zobaczycie je. Ci, którzy zagrali w tą grę, możecie (ale nie musicie :P ) wkleić sobie poniższy obrazek do sygnatury. Będzie wtedy wiadomo, że jak oceniacie grę, ta ocena jest wiarygodna.

 

screenastarqx3.png

 

[img=http://img140.imageshack.us/img140/8830/screenastarqx3.png]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego tematu, można wyciągnąć wnioski, że grę po screenach oceniali i możliwe, że inne też oceniają: Moldis, cyberdog, Tuxman (a wrzucił sobie do sygnatury, że nie ocenia gry po screenach :D ), Wojzax, Pieter, Crackkk-GM, Kamrat, Kofel. Można by było dorzucić propaganję, ale otwarcie powiedział, że mówi na podstawie screenów, więc darujemy go ;p . Brawo xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, po ... ściągać taką grę skoro widać po screenach że badziewna? Screeny są od tego żeby na daremno nie ściągać shitu.. tyle powiem ^.^

Po to, że jakbyś ściągnął i zagrał, to byś poznał inicjatywę tej gierki. A skoro tak się nie stało to tylko narzekasz na grafikę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież widać że ta gra jest żenująca, i już nie jedna taka była na gmc.. więc po co ściągać kolejną i kolejną i następne itd.. widać że nie zasługuje choćby na więcej niż 1, jeśli by zasługiwała koleś nie wystawił by takich screenów >,,> bez jaj..

 

@lenin grafikę?! przecież widać że wszystkie obiekty etc są porozmieszczane na odwal się.. w ogóle żal z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lenin grafikę?! przecież widać że wszystkie obiekty etc są porozmieszczane na odwal się.. w ogóle żal z tym.

I właśnie o to chodziło, z tą grafiką, autor chciał sprawdzić ile osób sprawdza gry zanim je oceni ;)

Ale bądź co bądź gierka słabiutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodziło, z tą grafiką, autor chciał sprawdzić ile osób sprawdza gry zanim je oceni ;)

Ale bądź co bądź gierka słabiutka

 

Bo gdyby nie była słabiutka z wyglądu, każdy by ją ściągnął. Jeśli coś wygląda zachęcającego, to to oglądasz, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten test nie był zbyt dobry, ponieważ z powodu strasznie "nierównych" ścian można było się domyślić że to żart i zapewne wiele osób tylko z tego poswodu ściągneło, lub wiele jeszcze bardziej zniechęciło się do ściagnięcia. Jeśli chciałeś sprawdzić ile osób ściągnie gre, należało zrobić ją bardziej podobną do pierwszych produkcji różnych userów, tak aby wyglądało że się "postarałeś". Ale pomysł i tak dobry, przyznam że (mimo iż nie pisałem) postawiłem 1/5 bez ściągania, ponieważ sądziłem że to żart, mający polegać na tym że userzy będą się zachwycać (oczywiście żartujac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten test nie był zbyt dobry, ponieważ z powodu strasznie "nierównych" ścian można było się domyślić że to żart i zapewne wiele osób tylko z tego poswodu ściągneło,

Ja właśnie dlatego ściągnąłem, wiedziałem że coś się w tej grze kryje. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...