Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zelman, zaraz dostaniesz warna, ogranicz bezpłodne posty, albo ja CIe wykastruje na pare dni, bo przesadzasz ze spamowaniem. forum to nie czat, od tego masz SB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabuła :

 

rok 2101 ... w świecie trwa wojna dzięki temu zły geniusz mógł realizować swój projekt bez przeszkód jego projekt mianowicie polegał na opanowaniu całej ludzkości zarazą ...

 

przez swój radioaktywny gaz chcę zmutować ludzi w straszne kreatury a to dla czego a to dla tego że sam się ukrywa ze wstydu swojej urody (podczas eksperymentów została spalona jego twarz i jego komórki się zmutowały nosi maskę aby ludzie nie widzieli jego okropnej gęby nasz profesorek ma niezłego bzika na swoim punkcie więc chcę zmutować ludzkość w potwory aby się czuł piękniejszy od nich ale no cóż zawszę się ma wrogów

biggrin.gif

 

tajna organizacja śledzi jego plany i postanawia dać jednemu odważnemu chłopakowi szansę , że profesorek już zmutował część ludzi rząd światowy postanawia ukryć resztę ludzi

na ogromnej wyspie do której prawię nikt nie sięga nawet profesorek ... i zostaje tylko jeden nasz dzielny wojak ... aby obronić ludzkość przed zagładą zapomniałem dodać ma na to nie wiele czasu a dokładnie dobę potem komórki ludzkie umierają profesorkowi to nie wystarczyło aby ludzie byli brzydcy chcę ich zniszczyć ale chcę patrzeć aby się męczyli jak on ... z swoją chorobą ....

 

i nasz wojak właśnie idzie brzydko mówiąc złoić dupę łotrowi i znaleźć antidotum na górnym piętrzę tam gdzie ukrywa się profesorek ale oczywiście po drodze nie będzie miał łatwo biggrin.gif zostanie sam na sam z kreaturami broniącymi wrota prowadzące do coraz to nowszych pięter biggrin.gif

..

 

 

 

no to chyba na tyle

 

 

 

teraz coś o tak :

 

4 rodzaje broni

 

 

5 rodzai potworów

 

 

6 pięter

 

 

gwarantuję super zabawę biggrin.gif już niedługo demo smile.gif

 

 

 

programowanie : ja

grafika : ja

muzyczka : gdzieś na kompie się znalazło biggrin.gif

 

 

 

screan :http://img833.imageshack.us/img833/6637/maciegmclan1.png

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...st&p=319680

Można w tym poście znaleźć parę ładnych kwiatów. Kilka wymieniłem w tamtym temacie :P

Post jest epicki w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANtY przekazuje:

Dodane dnia 25-07-2010 15:14

myśle że można temat zamknąć nie?

 

Warn +10 - Zabawa W Moderatora

Edytowane Przez Bidziu890 dn. 25.Lipca.2010r o godzinie 22:59:30

cały temat to epika :P

http://www.bidzixstudio.ubf.pl/forum/viewt...mp;thread_id=36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dla was:

 

Przecież to ma być save programu tak jak np. GM ma pliki .gmk i po dwukrotnym kliknięciu (czasem pojedynczym) otwiera program GM i wczytuje dany plik (save).

 

Można by zrobić tak że przy każdym save tworzy dwa pliki jeden plik .exe który otwiera i wczytuje drugi .stl, ale jeżeli ktoś by przemieścił plik .stl do innego niż exe by nie działało.

 

 

 

(I jak zwykle nie czytacie)

picard-facepalm.jpg

 

Kolejny epicki temat się szykuje :)

 

E: już ktoś to usunął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żę do Waszego słownika trafiło nowe,jakże oryginalne słowo -''epicki''. Bardzo mnie to cieszy ale proszę nie nadużywajcie go bo to trochę żenuje przy czytaniu.. szczególnie Platyna który ostatnio praktycznie w każdy post ma epicki. umiarru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...