Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba powiedziec wyraznie - bez Kaczynskich bylby spokoj i honor w kraju

Miłośnicy Kaczyńskiego, nie zauważyliście? - powoli stoicie tam gdzie stało ZOMO

To pętactwo platfusowe w obs... spodenkach, ganiające po podwórku historii, nie umywa się do Jarosława K. Donek wydaje krocie na tych swoich czarowników od "wizerunku" a coraz głupiej wygląda, macha łapami jak manekin i coraz bardziej wytrzeszcza gały, bo nic nie zamaskuje jego braku ducha i rosnącego strachu, w jakim żyje. Zarozumiała i bezduszna gęba Komorowa na kilometr krzyczy o bezwzględnym graczu, który trzyma w rękawie nabity pistolet i fałszywe asy. A żarłoczna żonka mu w tym pomaga. Tu - mamy męża stanu z prawdziwego zdarzenia. NIE MOŻEMY PRZEGRAĆ

Kameleon Komorowski KomoRuski powie wszystko co może spodobać się wyborcomJego sztab widocznie zauważył, że program Kaczyńskiego jest dobrze odbierany, więc KomoRuski często powtarza te same hasła nie zwracając uwagi, że jego partia i rząd Tuska robią coś całkiem przeciwnego

 

Widać ósemki zmienne są

 

wszystko z tego tematu:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=23501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, chciałem se dziś zrzucic zdjęcia z wczorajszej imprezki (robiłem komórką) Więc przełożyłem kartę pamięci (mocro SD 2gb) do telefonu w którym mam kabel USB i skopiowałem cały folder ze zdjęciami na dysk. Kiedy włożyłem kartę z powrotem nagle zniknęły z niej wszystkie dane poza jedną piosenką, którą mi kumpel wysłał przez bluta. We właściwościach nadal pisze, że karta zajmuje 1,1 GB więc co się stało z tym wszystkim, da się to jakoś odzyskac ?

czekamy na suho SD !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zamieszczamy tutki jak coś zrobić w Powder Toy

 

pozwoliłem sobie zrobić szablon(raczej przerobić inny):

[size=3][b]Tytuł:[/b][/size] nazwa tutka
[size=3][b]How:[/b][/size] Jak to wykonać(opcjonalne[jeżeli w "Screens"jest już ilustrowany opis])
[size=3][b]Screens:[/b][/size] ilustracje(opcjonalne[jeżeli jest "How"])

 

Najlepsze będą dawane tu:

 

Best Turtorials:

omg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt dawno już nie pisałem nic w GML, bo nie zajarazyłem o co kaman.

jestem przekonany, że o złe użycie randoma (bo random nigdy nie zwróci liczby która jest podana jako argument)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 letniego laptopa. Od tygodnia mam pewien problem. Po jakiejś dwu godzinnej pracy komputer sam się wyłącza.

Podejrzewam że może być to przegrzanie. Nie dość że teraz bardzo gorąco i jeszcze sam komputer grzeje...

 

Jednak najbardziej dziwi mnie to że to zaczęło się wtedy kiedy zaczęły się te upały.

Co myślicie?

 

EDIT: On nie wyłącza się tak normalnie tylko odrazu gaśnie. Tak jakby odcieli prąd, pomimo tego że prąd jest i akumulator jest dobrze podłączony.

 

 

Sorry za offtopa, ale znam pochodzenie awatka Arekadiusza :) Klik

 

/facepalm

 

 

Zgłosiłbym się, ale nie znam C++ i mam inny projekt na karku

 

po co ten post' +.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...