Skocz do zawartości

Trójkąt bermucki


Syliush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem popełniłem błąd a tak wogule ten mój post wyżej był do g-Enjoy

 

Obszar ten jest przez fascynatów zjawisk paranormalnych uznawany za miejsce wielu niewyjaśnionych zaginięć statków, jachtów i samolotów. Uważają oni, iż na tym obszarze mają miejsce zjawiska łamiące prawa fizyki, wykrywana jest obecność "obcych" - co ma wyjaśniać niewytłumaczalne zdarzenia. Jak dotąd nie znalazło to potwierdzenia w rzeczywistości.

Z wikipedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojkat bermudzki to tak naprawde czworokat.

 

sa tam jakies pola magnetyczne i przez to kompasy wiruja i wszystkie sprzety czule na sile magnetyczna. zaginiecia - wirujace kompasy i sprzet + pewnie wystepuja tam jakies skaly, wiry itp.

btw przejedz sie tam - zobaczysz na wlasne oczy :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Heh, a głupie to pytanie "czy znasz kogoś, kto był w trojkącie bermudzkim". Pewnie założenie jest takie, że nie znasz, bo jak pojechał to nie wrócił... to ja zadam inne pytanie - znasz kogoś, kto z tamtąd nie wrócił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trójkąt bermudzki wstydzi sie swojej przeszłości i skiszonych ogórków wypełnionych masłem.

 

Cała zagadka tkwi w betonie przemycanym przez chińsko-murzyńskich metysów izraelskiego pochodzenia. Ów beton posiada niezwykłe właściwości pozwalające obalić teorię względności einsteina oraz zachwiać czasoprzestrzenią na poziomie metafizycznym. W polu gdzie są zachwianie zjawiska metafizyczne można przelewać musztardę niczym olej tatarski i sprężone wapno na odwrót.

 

Swoistą odtrutką na te dolegliwości jest schłodzona ciekłym metanolem czarna farba ołowiowa do malowania świdrów - ale tylko w czwartki

 

Zatem nie dajcie się zwieść potwornej atrapie gumowego zielonego koguta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globi, niestety muszę obalić twoje teorie zakrawające na próbę obalenia wpływów Ufologicznych Katolików Papieskich wśród Kedżystańskiej młodzieży.

 

Otóż ten beton z racji swoich międzywymiarowych właściwości nie może przybrać kształtu trójkątu bermudzkiego, inaczej wszystkich ludzi na świecie ugodziłaby w rękę uniemożliwiając im typowe czynności życiowe, takie jak obieranie prawdziwego koguta.

 

Tak więc albo należy zmienić nazwę Trójkąta Bermudzkiego na Pół Kilo Ołowianej Rzepy, albo zneutralizować na wszelki wypadek teren ciekłym pasterskim uranem, by zapobiec rozrzucaniu cząsteczek ofiar do innych planet, takich jak np. Mars, co może powodować błędy przy badaniu galaktyki w poszukiwaniu pozaziemskich istot debilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...